Jakie tabletki na libido działają

Witam, Swoje pytanie kieruję do kobiet, które miały okazje brać tabletki na libido. Mam 38 lat i straciłam w ostatnim czasie ochotę na seks.Niczego mi sie nie chce, seks nie jest dla mnie wcale przyjemny. Nie mam ochoty nie tylko na swojego meża ale również i na innych. Czy takiet tabletki mogą pomoc? I jeśli tak to jakie polecacie?

Dodam,że nie biorę antykoncepcji hormonalnej i nigdy do tej pory nie brałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powinno pomóc. Brałam te tabletki i mi bardzo pomogły. Zdecydowałam sie na libigo therapy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a może zdrowsza dieta i trochę ruchu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No włąśnie tak się zastanawiam czy spróbować tych libido therapy czy jednak sobie odpuścić? Bo brałam asequrellę i na mnie nie zadziałała zbytnio
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupuj libido therapy. Też brałam asequrellę i na mnie akurat te tabletki zadziałały. Ale nie tak jak chciałabym aby działały bo bardzo mnie po nich głowa bolała :P A nie takiego działania oczekiwałam. Myślałam,ze rzeczywiście będą w stanie przywrócić u mnie ochotę na seks. Ale nie nie, nie przywróciły. Potem za poleceniem mojego lekarza ginekologa spróbowałam libido therapy i działanie tych tabletek zupełnie inne. Porównałam sobie składy i o ile asequrella to typowe witaminy to w libido therapy rzeczywiście są zawarte składniki, które wpływają na wzrost libido u kobiety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy dla mam karmiących coś polecacie? Czy szukać pomocy u swojego lekarza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Feminam Libido jest dobre. Mieszanka ziół rosnących w Ameryce Południowej i Środkowej. Bardzo mocne bez żadnych ubocznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też miałam takie okresy w swoim życiu i z perspektywy czasu moge powiecieć Tobie, że są one w pełni normalne niestety. Ja brałam swojego czasu tabletki poprawiające libido u kobiet i powiem, że naprawde przynosiły one pożądane efekty po dłuższym czasie od ich brania. Moim zdaniem warto też zadbać przede wszystkim o zdrową dietę, a także zwiększoną ilość ruchu, ponieważ to też wplywa na nasze libido.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tabletek dla kobiet są takie opcje jak Ladygra - https://potencja.net.pl/ladygra-100. Tak naprawdę to opcja dla kobiet dobra ze względu na to, że będzie można poprawić libido więc jak ktoś się z tym zmaga to warto szukać rozwiązań takiego problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poczytajcie sobie koniecznie na temat adaptagenów tutaj https://mothersprotect.com/rodzaje-adaptogenow/ . Dowiecie się jakie są rodzaje takich produktów. Między innymi są tam dostępne takie, które działają na libido. Warto zawsze stawiać na sprawdzone, ale naturalne rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dziewczyny feminam libido pomaga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak sobie sprawdziłam skład i nie jest zły. Głównym składnikiem jest L arginina, znajdziesz tam również żeńszeń, kakaowiec, cynk, witaminę E. Na penwo nic Ci się nie stanie ale cena????? Czy oni totalnie spadli z konia? 180 zł????? Też biorę tabletki na poprawę libido, konkretnie Libido therapy. Skład maą praktycznie identyczny a cena o wiele niższa, bo 80 zł :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I pomagają Ci? Wiesz sama ostatnio szukałam takich tabletek, ale zastanawiałam się czemu mają tak różne ceny. No i czy rzeczywiście tabletki za 200 zł mogą być lepsze od tych za 80 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to Ci odpowiem, że nie. Nie będą lepsze. Wystarczy sobie popatrzeć na skład. Femin plus ma praktycznie taki sam skład jak Libido therapy, libido therapy w sumie ma nawet lepszy bo niektórych składników ma większe ilości no i lista ziół jest dłuższa. Tak wiec nie mogą działać lepiej. Liczy się tutaj również regularne przyjmowanie. Aby tabletki zadziałały trzeba je brać regularnie i o tym pamiętać a wiele kobiet niestety o tym zapomina. W ciągu 3miesięcy brania tych tabletek widzę bardzo dużą różnicę na plusik. U mnie działają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja biorę niestety nieregularnie ale i tak coś tam czuje, nie trują mnie. Jak brałam reguralnie to był kosmos:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pozytywne zaskoczenie po tych wspomnianych feminam libido. rzeczywiscie dzialaja juz za pierwszym razem gdy wzielam troszke wiecej niz napisane w ulotce. Polecam tym bardziej ze bralam wczesniej inne z apteki i nic po nich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja chciałąbym zaznaczyć, ze nawet najlepsze tabletki na libido nie pomogą jeśli temat jest głębszy oraz ma psychologiczne podłoże. W sytuacji w której nie mamy zupełnie ochoty na drugą osobę, dobrze jest zastanowić się nad konsultacją z psychologiem. WIleu osobom odpowiednio dobrana terapia pozwala odzyskać ochotę na seks:
https://www.psychiatrzy.warszawa.pl/naszeporadnie/poradnia-seksuologiczna/

Na tej stronie opisane są sytuacje, w których warto jest rozważyć taką konsultację w poradni seksuologicznej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

potwierdzam działa ten feminam libido. Najlepiej wziąć zamiast jednej tabletki jak piszą to 3 godzinkę przed seksem wtedy zabawa jest lepsza ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na libido dla kobiet bardzo fajny jest sex elixir - nie wiem czy któraś z Was o nim słyszała ale naprawdę fajny środek. Ktory przetestowałam z ciekawości ale okazał sie wybawieniem dla naszego związku bo wiało nudą.
Ziołowe składniki tak więc o nich nie trzeba się bać ale ja jak do tej pory nie spotkałam żadnego innego preparatu, który tak by na mnie działał,
Jak go spróbuję to mam ochotę schrupać mojego męża w całości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie czytałam dyskusję ostatnio na temat hiszpańskiej muchy. Czy to nie jest przypadkiem ten środek sex elixir o jakim tutaj wspominasz? Bo opisy działania są w sumie podobne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz rację, sex elixir to własnie hiszpańska mucha :)
Muszę przyznać,ze sama trochę nie wierzyłam w jego działanie ale zbliżały się walentynki tego roku tak więc postanowiliśmy z meżem trochę się zabawić a że lubimy testować nowości a sama troche poczytałam sobie o tym na wizażu to postanowiłam kupić.. Zamówiliśmy dla beki. I nie wiem czy to atmosfera tak zadziałała czy środek ale jeszcze tak gorącej nocy nie miałam. Podczas następnych również działał ( czasami umawialiśmy sie,ze mąż wkropli mi środek kiedy nie będę tego widziała )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie. NIe jest to fortuna ( sama pamiętam,że kupowałam a jakieś 50 zł a wydajność jest bardzo duża). Jedna buteleczka wystarczy Ci na hej długo szczególnie,że używasz jedynie kropelki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Róbcie rzeczy które nawet nie wydają się wam fajne i podniecające, po prostu spróbujcie. Jak wam się nie spodoba to nie, jak spodoba to już macie coś fajnego nowego ;)
Warto jest wprowadzić różnego rodzaju zabawki erotyczne do sypialni:
https://redarena.pl/

Poszukaj ich w tym sex shopie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Różne specyfiki stosowałem z różnymi kobietami i w mojej opinii najlepiej spisały się te tabletki z ziołami stosowanymi przez indian Majów - Feminam Libido -wspomniane na tym forum wcześniej przez kogoś i słusznie. Jedyny minus to jest kłopotliwe trochę żeby szybciej się wchłaniały wcześniej ja je rozkruszałem i rozpuszczałem w odrobinie wody którą później dolewaliśmy do winka czy piwa i wchodzi miodzio. Kobiety mają taka chcicę po tym że szok. Pare razy sam nie dałem rady i wymiękłem. 30-40 paro latki zachowują się po tym jak 20 !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o libido i problemy z ochotą na seks, warto zapoznać się z naturalnymi metodami poprawy samopoczucia i poziomu energii. Na stronie https://magiacodziennosci.com/ znajdziesz wiele informacji na temat ziołolecznictwa i naturalnych metod poprawy samopoczucia, co może mieć pozytywny wpływ na Twoje libido. Warto jednak pamiętać, że każda osoba jest inna, a problemy z libido mogą mieć różne przyczyny. Dlatego zalecam skonsultowanie się z lekarzem lub specjalistą w celu ustalenia najlepszego rozwiązania dla Twojej sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny a tak na marginesie to czy są jakieś tabletki dla kobiet na libido ale na receptę. Bo jak do tej pory to próbowałam dwóch rodzajow tabletek na libido ale były to tabletki bez recepty ( stimea i asequrella) i tak się zastanawiam czy są jakieś na receptę, które mogą byc skuteczne. Bo z tego co wiem to faceci maja takie tabletki na potencję. Czy jest to taki rodzaj ale dla kobiet? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie słyszałam o tabletkach na receptę.Na receptę jest tak jak piszesz , jedynie tabletki dla mężczyzn. Dla kobiet raczej nie. Sama mialam do czynienia z asequrellą ale kiepsko na mnie działała. Miałam po niej bóle głowy tak więc działanie było ale to negatywne.

Mozesz sobie za to wypróbować tabletki Libido Therapy. Nie są na receptę ale przyjmowanie zasugerowała mi moja pani ginekolog bo mówiła,ze wiele jej pacjentek poleca te tabletki . Na pozcątku efektów nie ma ale po dłuższym czasie przyjmowania wszystko się reguluje i jest o wiele lepiej ( tak mniej więcej po 2-3 tygdniach).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie je kupię?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najłatwiej zamówić w sieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wypróbowałem w weekend ten feminam libido - mała fioletowa buteleczka, o którym tu pisaliście 3 tabletki z winem. No powiem szczerze że nieźle ....... To co sie działo zostawię bez komentarza bo nigdy wcześniej nie widziałem mojej kobiety tak napalonej na mnie . Aż zacząłem wertować zagraniczny internet na temat tych wyciągów które tam są i serio były one w dawnych czasach używane przez Indian w Ameryce Południowej i Środkowej podczas orgii seksualnych i rytualnych. Tego typu mieszanki są popularne od wielu lat na przykład w USA aż dziw bierze że tak słabo rozreklamowane w polskim internecie. Tylko jeden czy dwa sklepy to sprzedają i trzeba poszperać w dodatku trochę. Polecam bez dwóch zdań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Konsultacja z seksuologiem przed rozpoczęciem stosowania tabletek na libido jest kluczowa. Seksuolog może ocenić przyczyny niskiego libido i zalecić odpowiednie leczenie lub terapię. Ponadto, seksuolog może pomóc w identyfikacji ewentualnych problemów emocjonalnych lub psychologicznych, które mogą mieć wpływ na życie seksualne i doradzić w stosowaniu tabletek.

Warto podkreślić, że tabletki na libido nie zawsze są odpowiednim rozwiązaniem dla wszystkich osób i mogą mieć skutki uboczne. Seksuolog może pomóc w podjęciu świadomej decyzji i znalezieniu najlepszego rozwiązania dla danej osoby. Oprócz tego, seksuolog może oferować wsparcie emocjonalne i porady dotyczące życia seksualnego, co może być równie istotne jak stosowanie tabletek. Dlatego zawsze zaleca się konsultację z seksuologiem przed podjęciem decyzji o stosowaniu tabletek na libido. Na wizytę można umówić się na stronie https://psychologuj.pl/specjalisci/seksuolog
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jako kobieta jestem trochę zdziwiona że na tym forum wypowiadają się prawie sami faceci. Mało tego w dodatku jeszcze stosują różne metody żeby pobudzić swoje kobiety i chyba nie zawsze szczerze :)) Widać takie czasy nastały :) Co do omówionych tutaj różnych tabletek, kropelek itp.. sprawdziłam ten feminam libido, udało mi się w końcu zdobyć te niby magiczne tabletki z internetu. Moje pierwsze doświadczenie no rzeczywiście jest duża różnica w seksie z i bez tego środka nie wiem do czego by to porównać najgłupsze co mi przyszło na teraz do głowy to jakby do seksu w gumce i bez gumki :))). Wiem Jestem trochę Wariatka !!. Sądzę że po kilku kolejnych razach wyrobie jakąś głębszą opinię jak przetestuję różne metody stosowania bo widzę z komentarzy że to też może mieć jakiś kluczowy wpływ. Na razie to wszystko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale rozwiązłość i zepsucie, tylko jedno w głowach :) Wszyscy będziecie się smażyć w piekle :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gdzie rezonans magnetyczny? (73 odpowiedzi)

Dziewczyny czy możecie mi powiezdieć gdzie w Gdansku można zrobić szybko rezonans magnetyczny...

Krótki stosunek (6 odpowiedzi)

Witam, tak jak w tytule, nie jestem zadowolony z długości swojego stosunku :/ Pierwsza gumkę...

Żele intymne (12 odpowiedzi)

Hej dziewczyny. Jak to jest z tymi wszystkimi zelami intymnymi? Mianowicie chciałabym sobie kupić...