Jakiego sklepu brakuje na Obłużu?

Temat dostępny też na forum: Oksywie
Witam mieszkańców Obłuża i okolic; proszę Was o wypowiedzenie się na powyższy temat; planuję otworzyć sklep w okolicy i chętnie wysłucham Waszych sugestii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zależy w jakiej części Obłuża, przy stawku brakuję dobrego mięsnego sklepu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Na Leśnym brakuje fajnej kawiarni z kawą z palarni. Brakuje sklepu z drobnym agd- noże do jarzyn, talerze polskie z faktycznym atestem typu Lubiana, bo te w sieciach to atestu nie mają choćby nie wiem co sklep pisał, elementy do przykrywek itp. Brakuje wypasionej pasmanterii z takim asortymentem jak np w Rumi przy Dąbrowskiego w "Rumia Główna" lub w Wejherowie "Natalka" przy Placu Wejhera, lub w Wejherowie przy Rzeźnickiej- o! To byłoby coś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeżeli nie masz dobrego pomysłu a tym bardziej nie znasz dobrego popytu to nawet nie zaczynaj... szkoda kasy i nerwów, te wszystkie biedronki, żabki, całodobowe i kaufland Cię zrujnują - tutaj było już wszystko, nie na dłuższą metę, a bynajmniej mówiąc o Obłużu (Rejony od stawku do Oksywia Górnego) Był komputerowy (padł) Pizzeria (z pieca - jedyna - padła nie tak dawno temu) i powoli mniejsze interesy które nie są w interesie "od jakiegoś czasu" zaczynają podzielać ten los.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z odzieżą xxl, ksiegarni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Sklep z odzieżą xxl znajduje się na obłużu - są nawet dwa. A na księgarnie nie ma popytu - było to w zamiarach ale biblioteka na Oksywiu i Obłużu leśnym mają zbyt duży wpływ by stawiać gdzieś w pobliżu księgarnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie te sklepy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawdziwego warzywniaka że świeżymi!!! lokalnymi warzywami i owocami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przecież są....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1