Pełen profesjonalizm w nauczaniu prowadzeniu (1) Pełen profesjonalizm, świetni i bardzo wykształceni instruktorzy, miła... Grzegorz Jeden z najlepszych kursów w jakim brałem udział. (1) pełen profesjonalizm, zero ściemy, rzetelne podejście do wykładania wiedzy... Marcin OK !!! (1) Profesjonalizm. uczeń
kwalifikowany pracownik ochrony (1) kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie; wszystko na najwyższym poziomie -... Piotr Kirszling Rzetelna firma (1) Jeżeli człowiek myslący o pracy w ochornie bądź wszelkich jej gałęziach... Darek ekstra (1) Bardzo przydatne wykłady i zajęcia. Prowadzone na najwyższym poziomie.... Tomi Rut Pełna satysfakcja !!! (1) Jestem absolwentem tej szkoły. W 100 % mogę polecić ją każdemu. Wykładowcy na... Szymon Kurs - Kwaifikowany pracownik ochrony fizycznej (1) Polecam! naprawdę solidna firma, wykładowcy wiedzą co mówią, wiele zostaje po... pat Polecam (1) Przyjazna atmosfera, ciekawe szkolenia, wykwalifikowani instruktorzy. SY Polecam wszystkim którzy chcą pracować w ochronia (1) Długo się zastanawiałem i szukałem "prawdziwej" szkoły z uprawnieniami. Aż... M.W. Super! (1) Jestem niedawnym absolwentem ! Bardzo zaskoczony pozytywnie ! Mój znajomy... Rafał zm Kurs - Kwaifikowany pracownik ochrony fizycznej - profeska (1) Jako absolwent kursu bardzo dziękuje całej ekipie za profesjonalizm i... Bogumił Jedwabiście! (1) Dzień dobry wszystkim, którzy mnie czytają :) Na kursie było bardzo fajnie. Z... Pani Bufetowa Polecam kurs (1) Świetna kadra, dobra atmosfera, wysoki poziom nauczania, nie mieliśmy... gladiator Rewelacja (1) Bardzo jestem zadowolony-rewelacja. Jedyna szkoła wydająca świadectwa zgodnie... Marcin Polecam! (1) Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania kadry placówki. Polecem... qwertycka Polecam (2) Uczestniczyłem w kursie na licencję II stopnia POF. Polecam wszystkim. To... Kursant Krzysztof Super kurs (1) Super przeprowadzony kurs, zagadnienia przedstawione w bardzo ciekawy i... Rafał Wykwalifikowana kadra (1) Wysoki poziom prowadzenia zajęć. Wszystko jasno przedstawione, zajęcia... Tomek kurs na licencje (1) jak dla mnie wszstko pozytywnie i sympatycznie.mila atmosfera i konkretnie... rumik