Magdalena - opinia (1) Fantastyczna kadra szkoleniowa, zdecydowanie polecam wszystkim, którzy chcą... Magdalena Łukasz Sz - opinia (1) Polecam Kurs kwalifikowany pracownik ochrony ,zajęcia na wysokim poziomie... Łukasz Sz Maciej - opinia (1) Pełen profesjonalizm, wykładowcy bardzo zaangażowani. Widać ogromne... Maciej
Jackat - opinia (1) Wykładowcy bardzo dobrzy, to czego się nauczysz na kursie w zupełności... Jackat Karola - opinia (1) Hejka, czy orientowaliście się jakiej wiedzy i umiejętności potrzebujecie,... Karola Zdecydowanie polecam (1) Jestem bardzo zadowolony z kursu "kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej".... Kuba kurs kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej (1) uczestniczyłem w kursie, który skończył się w listopadzie br. Dużo wiedzy,... Mac POLECAM CENTRUM BEZPIECZENSTWA JASMAR (1) Polecam każdemu kto pragnie zdobyć bardzo fachową wiedzę i umiejętności.... Janina Jurkiewicz Kwalifikowany Pracownik Ochrony (1) Jestem w pełni usatysfakcjonowany. Pozdrawiam Pana Mariusza. Julian Aleksander Michaś Pierwsza LIGA (1) Podejście do kursantów, poziom nauczania, zajęcia praktyczne... wszystko... Sławek SZKOLENIE W JASMAR SECURITY (1) Ukończyłem kurs i jestem bardzo zadowolony.Kurs prowadzony przez... Edward Polecam kurs KPOF w Jasmar (1) witam. z całą odpowiedzialnością polecam kurs w Jasmar Security. wykładowcy z... Arkadiusz Polacam JASMAR (1) Jeśli chcesz nie tylko zaliczyć kurs na kwalifikowanego pracownika ochrony... Andrzej D. Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej (1) Kurs ukończyłem 28.02.2017r. Bardzo gorąco polecam wszystkim jeszcze nie... Krzysztof Oniszczuk Szkolenie w Jasmar Security (1) Ukończyłem kilka kursów ochrony, w tym kwalifikowanego pracownika OFI i... Marcin Czech Wiedza, a nie sam papierek (3) Mówiąc z własnego doświadczenia, śmiało polecam kurs kwalifikowanego... Przemysław Gawryś Polecam w 100 % Jasmar Security (1) Witam serdecznie.... Dzisiaj, to jest 04.01.2017 odebrałem zaświadczenie... Wojciech K JASMAR POLECAM WSZYSTKIM !!! (1) Ukończyłem kurs 28.12.2016. Jestem bardzo zadowolony , pełen profesjonalizm,... roman Było Super na tym kursie (1) Zakres nauczania teoria jak i praktyka na wysokim poziomie. Instruktorzy... Jarosław Z. Pełen profesjonalizm (2) Podchodziłem do kursu w placówce szkoleniowej X w Gdyni. Poraził mnie... Jacek R.