Jaśminowy Stok Żabka

Ostatno kilkukrotnie zdarzyło mi się robić zakupy w nowo otwartej Żabce i za każdym razem zaokrąglane są ceny do pełnego i nie wydają reszty
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaśminowy Stok Żabka

Też tak miałem w odpowiedzi usłyszałem że jest taka polityka żabki i nie może wydać co jest kompletną bzdurą ciekawi mnie jedno czy żabka nakazuje im palić co 5 min bo pracownicy zawsze przed żabką palą jak tam przechodzę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli pracownicy są palaczami to normalne że palą. Większość palaczy musi palić bo palenie to nałóg. Palacze zazwyczaj przestają palić wtedy jak już mają raka, ale zazwyczaj już nie chodzą do pracy tylko chorują. Wątpię też żeby żabka nakazywała palenia. Co do niewydawania groszy nie wypowiadam się, bo się nie znam na "polityce żabki" i nic mi o niej nie wiadomo, gdyż do tej pory nie zgłębiałem tego tematu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chodziło mi o to że zamiast pracować są ciągle po za sklepem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jaśminowy Stok Żabka

W tej Żabce ciągle oszukują a jeśli chodzi o wydawanie reszty to podobnie dzieje się na Storczykowej i słyszałam to samo że taka polityka Żabki ale wydaje mi się że to ten sam właściciel polecam Żabkę na Kalinowej wszystko jest i nikt nie oszukuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Płać kartą i nie będziesz miał problemów...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

to jest karalne zarówno nie wydanie reszty jak i samego paragonu. zostawiłabym zakupy ... raz drugi i tyle albo zgłosić odpowiednim organom
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgłoś to odpowiednim służbą i ja zgłoszę. Pracownice żabki palą na akord. Na Storczykowej jest to samo. Zamiast w sklepie pracować stoją przed sklepem i palą jak opętane. Nie wiem co sanepid na to w końcu spożywkę sprzedają tymi śmierdzącymi łapami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zgłoś się na srebro ziom
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ja do żabki chodze to też palą przed drzwiami ale po chwili wchodzą i moge robić zakupy. Czy w tej żabce po lewiatanie pracuje nadal ta sprzedawczyni z fajnymi cyckami czy jest jakas nowa obsluga? Dawno tam nie bylem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Była taka, ale miała tylko jednego fajnego cyca. Drugi był taki sobie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nieprawda ze jednego. Byłem specjalnie dzisiaj w tej żabce zobaczyc ekspedientki i była tylko jedna brunetka. Takie roztrzepane wlosy miala i bełkotała cos tam pod nosem. Miala tez 2 cycki ale to nie ta o ktora chodzi.
Ta z fajnymi cyckami byla dosc wysoka, szczupla, zawsze ladnie uczesana i ladnie pachniala. Nie zawsze sie usmiechala ale to akurat pewnie kwestia specyfiki zawodu i stopnia zmeczenia.
Jak był jeszcze Lewiatan zawsze starałem sie chodzic po zakupy jak wlasnie ta panna byla na zmianie. Lubilem popatrzec w cycki jak schylała sie do. kasy ale nie tylko. Miala tez fajne ruchy jak sie schylała czy podawała pieczywo. Zawsze ogladalem jej dlonie jak nakladala rekawiczki. Znalem ja praktycznie cala ze nawet wiem jakiej marki nosila bielizne bo kiedys metka jej wystawala. Chcialem do niej zagadac pare razy ale nigdy nie starczylo mi odwagi i z tego powodu wystepowala jedynie w moich snach. No coz, moze jeszcze kiedys sie pojawi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zadzwoń do mnie Ty mój nieznajomy,,, 694682867
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

Poszukuje garazu do wynajecia ... (6 odpowiedzi)

Poszukuje garazu do wynajecia. Tylko do przechowywania autka. Nie korzystam z pradu w garazu. Sam...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...