Jaworowe Wzgórze

Temat dostępny też na forum: Jaworowe Wzgórze
Inwestycja położona jest przy ul. Świętokrzyskiej w Gdańsku. W otoczeniu znajduje się rozwinięta infrastruktura - szkoła, przedszkola, sklepy, niedaleko jest na większe zakupy oraz do osiedlowego sklepu.

Do centrum dojechać można autobusem i tramwajem, dużą wygodę poruszania się po Trójmieście zapewnia nieduża odległość od obwodnicy. Z kolei bliskość zielonych terenów oraz zbiorników wodnych ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehe, dobre - wy tak serio czy podstawieni przez dewelopera? W to pierwsze nie uwierzę :-))) ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mieszkam w tutejszym fourplexie juz 3 rok i z kazdym rokiem bardziej zaluje decyzji o zakupie tego mieszkania. Wiele osob juz sie wyprowadzilo bo na pierwszy rzut oka bylo tutaj ok jeszcze jakis czas temu. Teraz jest masakra. Rodzinna infrastruktura ogranicza sie do wspolnego z przedszkolem placu zabaw, o ktory deweloper rzeczywiscie dba. Ale juz w drodze na ten plac zabaw dziecko moze zginac pod kolami rozpedzonej ciezarowki (ktora ma teoretycznie zakaz wjazdu) lub kuriera, dostawcy czy innego bezmyslnego kierowcy... Widocznosc zadna bo samochodow zaparkowanych wzdluz ulicy jest masakrycznie duzo, żadnego ladu i skladu, próżno szukać tabliczek z podpisanymi miejscami postojowymi dlatego czesto nie mozna zaparkowac nawet ma swoim... Na ulicy jest brudno, pelno walajacych sie kamieni i glazow, wystrzeliwujacych spod kół samochodów, dwweloper przestal dbac nawet o trawe, ktora rosnie jak gąszcz. Generalnie dla dzieci ulice z fourplexami sa po prostu bardzo niebezpieczne a dla ludzi o jakimkolwiwk minimalnym chociaz poczuciu estetyki - az zal patrzeć:( Niby fajne rozmieszczenie pokoi ale sciana z jednym z sasiadow jest bez styropoaniu, a wspolna zelbetonowa konstrukcja schodow powoduje, ze wszystko slychac, od dudniacej muzyki, po nocne igraszki. Podsumowujac nie jest to osiedle, dla.osob ktore cenia spokoj, prywatnosc i porządek... oraz mają zelazne nerwy co do autostrady pod swoimi oknami... tym polecam jednak albo zainwestowanie w bliźniaka lub najlepiej mieszkanie na kameralnym, ale zorganizowanym osiedlu, z wykonczona infrastrukturą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0