Jeden wertep...

Kto z was podróżuje czasem poza Gdańsk?
Np. w kierunku Żuław, Przejazdowa, Mokrego Dworu czy Grabin Zameczek?
Od lat "droga rowerowa" w opłakanym stanie, kostka krzywa, dziury, garby, wygląda to jakby rolnicy ciężkim sprzętem po tym jeździli.
Sprawa była zgłaszana kilka lat temu i niedawno do Gminy Pruszcz, Urzędu Marszałkowskiego i brak reakcji.
Obok biegnie ulica też nie jest w idealnym stanie, ale o wiele lepiej wygląda niż ta "ścieżka rowerowa", po której trzeba jechać dla własnego bezpieczeństwa, tylko jak długo na niej będzie bezpiecznie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jeden wertep...

Tak ze 2 razy w roku. Z zasady nie korzystam w takich miejscach z ddr. Szosa pustawa, więc nikomu nie przeszkadzam. W mijającym sezonie pojechałem do Gniewu i dalej. Zapewniam, że do Tczewa to jest bajka rowerowa, potem się zaczyna droga przez mękę. Generalanie na Żuławach drogi rowerowe są nędzne, a turustów z dziećmi stosunkowo sporo, więc na pewno jaakiś pieniądz warto by wsadzić, byle nie do kieszeni wytwórcy kostki brukowej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

lepiej w druga strone ,na nowy dwor nie ma dziur ,mniejszy ruch itd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...