Jedzenie na zamowienie

Temat dostępny też na forum: Co? Gdzie? Kiedy?
Hello Gdzie mozna zamowic najlepsze , najtanszen jedzenie na dowoz na Chełmie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jedzenie na zamowienie

polecam portal szama.pl, osobiście zamawiam z libero - dość tanie, a dobre jedzenie, czasem z salsy, bądź z la parmy. Dobre obiady miewali też w leone (ale zamawiane z oddziału na orunii). pozdrawiam i smacznego życzę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jedzenie na zamowienie

Dobre obiady są właśnie z Leone (Orunia) ale na wynos są o wiele mniejsze porcje. Bynajmniej ja tak trafiłam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jedzenie na zamowienie

Dzieki za podpowiedz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jedzenie na zamowienie

salsa, pasibrzuch i jest nowa pizzeria na pasazu - dobra pizza, ceny ok i krótki czas oczekiwania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jedzenie na zamowienie

hehe na pasażu obsługa wulgarna,syf na stolikach
nic tylko jesc
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Jedzenie na zamowienie

Czy ta "nowa pizzeria" to ma być "Come Stai" ? Czy coś innego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jedzenie na zamowienie

he he come stai syf i oblesne jadło
a nazwe to chyba z kosmosu wzieli
w tlumaczeniu co tam u pani...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Jedzenie na zamowienie

Piatto Blanco ( niestety we wrzeczu ), ale jak chcesz zamówić późnym wieczorem to jest najlepsze miejsce chociaż ten dowóz kosztuje około 10zł... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jedzenie na zamowienie

A Picco splajtowal?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jedzenie na zamowienie

W pobliżu Biedronki jest w piwnicy w pawilonie catering-smaczne, domowe obiady, przyzwoicie przyrządzone i dość przystępne ceny. Sama czasem zamawiam jak nie mam czasu nic ugotować.
To ich stronka: http://www.cateringzonia.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jedzenie na zamowienie

To zależy co Ciebie interesuje :P Czy jakaś pizza lub coś innego :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jedzenie na zamowienie

A co się stało z "Tanim Lunchem" na pasażu chełmskim?
Jakby zamknięty, a nie ma info czy na stałe... ;o

Wole spytać tutaj niż lumpów, co tam obok codziennie "trzymają wartę"...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jedzenie na zamowienie

Zdecydowanie polecam SALSĘ, ew. Diablo z Suchanina. Leone się zepsuło, Amanda taka sobie, a Federico (stary chełm) ma wyjątkowo niemiłą obsługę, ale jedzenie nawet nawet :)

No i parę groszy napiwku dla dowożącego czyni cuda przy kolejnym zamówieniu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jedzenie na zamowienie

A co powiecie na temat pepe pizza ? Zaczęli dowozić na Chełm i nie wiem jak to z dojazdami u nich, ponieważ w lokalu mi spakowała pizza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jedzenie na zamowienie

Zdecydowanie SALSA i nic innego przepyszne pizze i obiadki też spoko :) Jak nie masz ulotki to ich stronka http://www.salsapizzeria.pl/ można też zamawiać przez szamę i pizzeportal. Polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jedzenie na zamowienie

Ja polecam " u skrzypka" koło pętli świętokszyskiej. . Pizze tylko stamtąd zamawiam ("u skrzypka" jest też na morenie i na przymorzu). Na dojadz trzena czekać ok godziny, ale warto!!! A nie polecam jedzenia z Tino. Drogie i mało. Składniki też nie pierwszej świeżości.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jedzenie na zamowienie

Szkoda ze Picco splajtowal:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jedzenie na zamowienie

super jest pizzernia Come Stai pizza jak z dagrasso nie polecam kebabu ,a tak to leone z oruni dolnej chociaż nie zawsze dobre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jedzenie na zamowienie

polecam Bonello jeżeli chodzi o pizze, obiady w Leone. Co do come stai niestety kiepskie wspomnienie, nie polecam.
Pyszna pizza również z Patrizio, jednak nie wiem czy na chełm dowożą, na pewno szadółki i ujeścicko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jedzenie na zamowienie

co do Come Stai: widzę, że każdy ma swoje zdanie na temat tej pizzerii. Powiem tak - była to pierwsza pizzeria odwiedzona przeze mnie w Gdańsku, więc nie mogę porównać jej z innymi. Poszedłem, złożyłem zamówienie, na czas oczekiwania na pizze (około 8min) dostałem grzankę i barszcz czerwony. Zjadłem i po chwili miałem pizzę - pizzę, którą razem z dziewczyną się najadłem i nie zapłaciłem za nią dużo. No i 2 sosy gratis.. Jeżeli ktoś ma negatywne zdanie o tej pizzerii to z chęcią usłyszę dlaczego, z ciekawości.

Jedyne co mnie "rozczarowało" to fakt, że gdy zamówiłem pizzę z m.in. czosnkiem wśród składników to faktycznie był tam pocięty, świeży czosnek... więc waliło mi z pyska, że aż dziewczyna odsuwała się ode mnie ;)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jedzenie na zamowienie

Zdecydowanie polecam PEPE Pizza z Carrefour Morena.
Dają prawdziwą mozzarelle do pizzy, a nie sero-podobne ścierwo.
Obsługa miła, tylko czas oczekiwania ok godz. na Chełm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Jedzenie na zamowienie

Z COME STAI zazwyczaj zamawiam pizze duza nr 45 POLLO za 19.50 zł i jest naprawde dobra. Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo lubię http://mediapak.pl/czy-jedzenie-na-dowoz-jest-smaczniejsze/ duże porcje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (7 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...