Justyna - opinia

Szybko, sprawnie i na temat. Usługa kompleksowa. Klient nie musi się martwić o nic. Pan Maciej współpracuje z innymi fachowcami w różnych dziedzinach. Myślę że w wielu wypadkach znajdzie rozwiązanie na rzeczy trudne a tam gdzie nie będzie widział rozwiązania uczciwie o tym powie. U nas robił instalację pieca gazowego (do ogrzewania i ciepłej wody) . Uczciwie wycenił usługę - porównywałam z innymi ofertami. Termin realizacji szybki. Fachowość na 100 procent plus współpraca z kominiarzem i Panem, który zajmuje się bardzo konkretnie obsługą marki kotła, który został u nas zainstalowany. Wszystkie dokumenty i czas realizacji usług bardzo szybki. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję ,,staramy się być jak najlepsi ,chociaż wiele bym cały czas poprawiał jakość usługi w swoich zleceniach ,i zawsze o tym myślę po usłudze .Za takie cieple słowa bardzo ale to bardzo dziekuje :) druga strona medalu to są jednak klienci u których usługujemy ,,bez nich i bez ich zaufania oraz podejścia tak wspaniałego jak Pani i mąż byśmy nie dostali takich ocen :) W kontakcie i zawsze do usług :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0