Maciej Fludziński - ocena (1) Mega profeska. Znają się na swoim fachu. Bardzo mocno polecam10/10 Maciej Fludziński Kacper - ocena (1) Super obsługa, super wyczyszczone auto Kacper M.K - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z usługi mogę szczerze polecić ! M.K
Kryst - ocena (1) Byłem bardzo zadowolony z usług czyszczenia swojego auta służbowego, które... Kryst Michał - ocena (1) Dopasowanie zabezpieczenia do budżetu! Powłoką + folia w newralgincze... Michał Okt - ocena (1) Mega robota! Profeska Okt -Paweł - ocena (1) Profesjonalnie wykonana usługa z dbałością o detale. -Paweł Robert - ocena (1) Trójmiejski TOP - szczerze polecam! Jakość wykonania usługi na najwyższym... Robert M - ocena (1) Jestem w 100%zadowolony z wykonanej rzetelnej roboty! M Daniel Holk - ocena (1) Robią mega robotę Daniel Holk Igson - ocena (1) Auto wyjechało czyste jak z salonu. Pięknie wyprana jasna tapicerka, szyby... Igson Bob - ocena (1) Pełna klasa, polecam Bob Krzysztof - ocena (1) Polecam w 100% , pan Krystian zawsze doradzi i powie co warto zrobic a co nie... Krzysztof Pawel - ocena (1) Profesjonalna firma z profesjonalnym personelem oraz bardzo mila obsluga Pawel Klient PPF - ocena (1) Poprosiłem firmę KPR o oklejenie samochodu folią PPF, robota wykonana... Klient PPF Katarzyna - ocena (1) Pełen profesjonalizm! Już podczas pierwszej naszej rozmowy wszystko zostało... Katarzyna Rafał - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Lakier mojego Audi został... Rafał Paweł Piskorz - ocena (1) Mówili mi obniż zawieszenie. Będzie zabawa - mówili No i mieli racje.... Paweł Piskorz Kacper - ocena (1) Zajęli się moim vw arteon oraz a3 znakomicie! Kacper M.O - ocena (1) Okleiłem full front w moim Mercedesie GLC. Pięknie wykonana robota, folia... M.O