KTO WIDZIAŁ TĘCZĘ

Temat dostępny też na forum: Towarzyskie
wczoraj w godzinach wieczornych we wrzeszczu widziałam tęcze .... jade tramwajem a tutaj z ziemi wychodzi niesamowicie rozswietlona tecza... za nią druga jasniejsza... widok cudowny ale w tramwaju tylko ja i mały chłopczyk usmiechnęlismy się na jej widok... i pomyslałam ale smutno... i co ... wysiadam i na przystanku dziewczyna ... niech pani spojrzy i poprawi sobie humor -jaka ładna tęcza- tez była pod wrażeniem... nawet mi nie przeszkadzało że szła przede mną i paliła .. a dymu nie znoszę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KTO WIDZIAŁ TĘCZĘ

Ja widziałam ;-)))))))
Uwielbiam tęczę...taką wyraźną...aż by się chciało na nią wskrabać, by potem zjechać na drugą stroę :-))
pozdrawiam
a
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KTO WIDZIAŁ TĘCZĘ

ja widziałem, również we Wrzeszczu... i widziałem jakiegoś szczęśliwego golasa biegnącego tęczą... a to była szczęśliwa :-))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KTO WIDZIAŁ TĘCZĘ

nooo... czy ty za dużo nie widziałeś? ja chętnie , ale gdzie jest jej początek ????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KTO WIDZIAŁ TĘCZĘ

w Twoim serduchu :o)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KTO WIDZIAŁ TĘCZĘ

...byłam we Wrzeszczu a nie widziałam...heh
...czy na końcu tęczy jest garneki ze złotem...albo chociaż optymalny krasnal?...heh
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KTO WIDZIAŁ TĘCZĘ

dzisiaj też była tęcza i było pięknie.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KTO WIDZIAŁ TĘCZĘ

tiaaa, też widziałam.... tak się zapatrzyłam, że o mały włos nie spowodowałam małej stłuczki.... no, bo w końcu mokro było....
No, ale facet z samochodu, w który o mało się nie wbiłam nawet był spokojny.... tylko tak dziwnie, jakby z lekkim politowaniem, czy rozrzewnieniem na mnie spojrzał...heh... ciekawe czemu?? :)))
Pozdr.
Zuzka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....