Kafelki

Witam, szukam sprawdzonej osoby do polozenia kafelek 2 lazienki, i z ciekawosci jaka cena za metr2 bez materialu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kafelki

Pan Seweryn 516-767-812
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kafelki

A ile srednio biora? Zeby sie na dac nabic w butelke? Dzięki za odp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kafelki

Wszystko zależy od formatu płytki. Mi jeden Pan powiedział 110zł/m2 płytki w formacie 120x15 ( bo duża płytka i musi z synem a i sprzęt musi pożyczyć) gdzie jak się dowiadywałam to w W-wie firma z rachunkiem brała 70zł/m2.Z Pana wiec zrezygnowałam i zamówiliśmy firmę która miała własny sprzęt i doświadczenie z takim formatem a zapłaciliśmy 70.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sto razy się zastanów a najlepiej spisz umowę tu jaśnie " fachowcy " kroją na ludziach i jeszcze z gęba skaczą . Pilnuj ich i patrz na ręce . sprawdz u innych jak wyglądała robota . Powodzenia
'
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ciekawe kto weźmie łazienkę licząc M2 to nie posadzka na jakiejś hali chyba że obsadzać sedes umywalkę wannę prysznic przerabiać ewentualnie prąd i wodę będzie ktoś inny a do tego oświetlenie i ewentualne karton-gips czyli jeszcze szpachlowanie szlifowanie i malowanie... Tak więc pomysł czy szukasz kogoś do samych płytek czy do wykonania kompleksowo łazienki? A cena średnio od 800 do 1500zl za metr łazienki czyli pośrednia cena załóżmy 1100zl łazienka 5m2 daje 5500zl za robociznę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieki za pomoc, nic nie wiem w tym temacie., wiec kazde slowo cos rozjasnilo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kafelki

Grzegorz Urbanowicz 512547180 Polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kafelki

Też polecam pana Grzegorza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kafelki

Znajomy mając firmę, czyli wszystko legalnie, za gotową łazienkę 5m2 czyli płytki, podłączenie armatury, ubikacji itp bierze jakieś 5000zł, tylko na termin trzeba czekać ok 4 miesięcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kafelki

Jest to cena za łazienkę w stanie deweloperskim, w starszym budownictwie gdzie dochodzi kucie itp cena odpowiednio wzrasta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kafelki

Czyli jak 10 m2 podlogi tp za sama podloge 10000zl?a ściany?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kafelki

Nie, to jest za całą wykończoną łazienkę o takiej powierzchni, podłogi, ściany i podłączenie wyposażenia.
Nie wnikalem jaka jest cena przy 10m2 bo mnie to nie interesowało, więc nie wiem czy cena rośnie równo od metra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kafelki

Czytaj ze zrozumieniem cena ok 1000zl za M2 podłogi a w tym kompleksowe wykończenie wszystkiego z montażem i przeróbkami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kafelki

Mam, 2 łazienki w domu jedna 12m2 i 9m2, cena przy takich metrach to 8tys. usredniajac za łazienkę, tak płaciłem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...