Kamerzysta

Szukam kogoś np początkującego kamerzysty który nagral by głównie slub w kościele i ew pierwszy taniec :) nie zależy mi na niesamowitej jakości itp, mamy malutki slub i zależy mi żeby był nagrany moment przysięgi na pamiątkę :) 30 czerwca 2018 gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam
Wprawdzie nie jestem początkujący, ale akurat mam wolny ten termin. Proszę o kontakt mailowy z podaniem godziny i lokalizacji ślubu i wesela, zobaczymy co da się zrobić :-)
wideofilmowanie@filmart.pl

www.filmart.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A czy mogę nagrać powyższe iphonem? Co prawda dźwięk może momentami nie być oszołamiającej jakości, no i jak to iphone - czasem potrafi się zawiesić, lecz co do stabilności obrazu proszę się nie martwić, bo mam wyjątkowo stabilną rękę. Co do ceny na pewno się porozumiemy - myślę, że za 300 zł + koszt dojazdu i możemy działać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

jaka porazka hahahahahahahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawił mi Pan/Pani przykrość swoim komentarzem, zadowolony ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kamerzysta

Znaleziony, dziękuję za propozycje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.