Kamienica Chodkiewicza

Temat dostępny też na forum: Brzeźno
Kamienica Chodkiewicza powstaje w Brzeźnie. Niedaleko inwestycji znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe zapewniające szybką komunikację z różnymi częściami miasta. Budynek powstaje wewnątrz rozbudowanej dzielnicy, gdzie dostępne jest wszystko co potrzebne do wygodnego życia - zarówno dla singla, jak i dla pary czy rodziny z dziećmi. Najważniejszym atutem jest położenie inwestycji w ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedna kamienica przy starych Hotelowcach słabo będzie wyglądać. tylko więcej aut będzie teraz zastawiać ulice bo przecież nie każdego będzie stać kupić miejsce w garaży podziemnym.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niestety, deweloperzy zmuszaja do kupna miejsc postojowych. W prrzeciwnym wypadku nie chca sprzedawac mieszkan. Juz kilka razy bylam zmuszona zrezygnowac z kupna mieszkania przez miejsce postojowe w hali garazowej, np w Euro style czy JC Konstruction. Jezeli nie chce kupic samochodu, to dlaczego mam placic na kawalek podlogi i powietrza sume do 27 000 zl. (Aby szukac kogos z samochodem, aby wynajac miejsce, nie mam czasu). Taki fenomen jest tylko w Polsce. Wielka szkoda. Bea
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Świetna lokalizacja i fajna alternatywa dla dużych kolosów (ile można?) . A co do miejsc to jeśli kogoś stać na mieszkanie to i stać go na miejsce.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Inwestycja jak najbardziej na plus, oby budowa wpłynęła na poprawę wizualną drogi, aktualnie pozostawia wiele do życzenia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lokalizacja jest bardzo dobra. Sąsiednie bloki prezentują się o wiele lepiej niż jeszcze kilka lat temu. Mieszkańcy byłego "hotelowca fosforów" będą mieli zdecydowanie zacienione mieszkania. Kamienica powstanie na wprost ich budynku, do tego ta dodatkowa kondygnacja...
Ciekawe jaka będzie cena za m2?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ceny za m2 zaczynają się od 8500 tyś zł.... i to zapewne będą mieszkanie które patrzą okno w okno
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
UWAGA !!!
Nie polecam w tej inwestycji miejsc postojowych, bo utopicie pieniążki w tych miejscach, gdyż deweloper sprzedaj nie miejsce postojowe a jedynie wskazany w akcie nr do miejsca postojowego w udziałach wspólnoty, która tam powstanie. A zatem oferowany nr i jego miejsce nie jest wolne od praw, roszczeń osób trzecich i prawo to nie zostanie w tej transakcji w żaden sposób ograniczone oraz z powyższego roszczenia tych trzecich osób, tu wspomnianej przyszłej wspólnoty nie ulega przedawnieniu.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Umowy ustanawiające odrębną własność lokali, w których określono sposób korzystania z miejsc postojowych dokonują podziału quoad usum części nieruchomości wspólnej, taki podział może być w każdej chwili zmieniony uchwałą większości właścicieli lokali.

Sąd Najwyższy przyznał, że uchwała będąca przedmiotem sporu z pewnością narusza subiektywny interes spółki, ale nie jest to jednak takie naruszenie, które uzasadniałoby uchylenie uchwały na podstawie art. 25 ust. 1 ustawy. Naruszenie interesu właściciela lokalu w rozumieniu tego przepisu stanowi bowiem kategorię obiektywną, ocenianą m.in. w świetle zasad współżycia społecznego.

Wyrok Sądu Najwyższego z 29.06.2010 r. (sygn. akt ii csk 325/09)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0