Kamienica Moderna

Temat dostępny też na forum: Kamienica Moderna
Kamienica Moderna to nowoczesny budynek, który powstanie przy Placu Kaszubskim, w ścisłym centrum Gdyni. Architekturę cechuje nawiązanie do modernizmu, a zarazem nowoczesność połączona z prestiżowymi materiałami wykończeniowymi.

Również wejście do budynku podkreśla wyjątkowy charakter budynku - przestronny hall z panoramiczną przeszkloną windą, przez którą będzie można podziwiać Plac ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1300 zl/m2?? gdynia miastem młodych??

a niby jak "młodzież" ma zamieszkać w Gdyni za takie pieniądze?? 1 300 to praktycznie wypłata netto (o odjęciu opłat, biletów...). gratuluje inwestycji!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

jakie 1300 zł za 1m kw. ?

gdzie to przeczytałeś???? jeśli tak to kupuję !
czy nie chodzi o 13 000 za 1m kw??????
proszę o odp.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

a po co chcesz mieszkać w Gdyni

tu już dosyć chołoty mieszka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

dziwaczna inwestycja...

a dół oczywiście zarezerwowany dla banków. a gdzie banki, tam umiera każda inna działalność i jest totalny brak życia...
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

brak życia jest super

chołota i tak nie umie żyć normalnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

śródmiescie Gdyni umiera

jeżeli dalej utrzyma się tendencja tak drogich inwestycji w centrum miasta to nic nie powstrzyma młodzieży od ucieczki na peryferie, a to oznacza śmierc dla miasta po godz. 18-ej co już ma miejsce. Zycie miastu gwarantuje młodzież, bo to młodzi ludzie siedzą w kawiarniach, chodza do kina itp a starcy siedzą przed Tv i ogladają seriale bo ich na nic nie stac , albo nie mają siły i ochoty na wyjście na miasto w godzinach wieczornych.Tak drogie mieszkania kupuje albo "spekuła" albo
nuworyszez głębi kraju po czym stoją one puste i sporadycznie z nich korzystają o czym świadczą np. "czarne okna w 60% okrzyczanego na cały kraj "Sea Tower"
Trochę umiaru w dyktowaniu cen "z księżyca " panowie deweloperzy, bo kryzys dopiero nadciąga.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: śródmiescie Gdyni umiera

Śródmieście już teraz jest puste o 18 :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

standard wysoki

Przy takiej cenie powinna być klimatyzacja, a nie ma.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cena moze odstraszac

Widac ze mieszkania nie sa przeznaczone dla sredniakow, stad ta cena. Prostee nie kazdy moze jezdzic Porsche a skoro im sie sprzedaja mieszkania to znaczy ze jest popyt i ludzie maja kase.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

jest to najobrzydliwszy budynek, jaki mógł powstać. nie wiem, dlaczego inwestor zgodził się na tak brzydką elewację. neon niczym z lat 70-tych, po prostu paskudztwo !!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 23

ludzie! ogarnijcie się!

tam są piękne apartamenty, wiec chyba logiczne ze nie dla każdego. jak coś jest dla każdego i do wszystkiego to jest do niczego! cena ma się do jakości! poza tym sprzedane na pniu wiec to chyba tez o czymś świadczy. neon-paskudztwo??? brak mi już slow... p.s. a co maja banki do braku Życia? tam są apartamenty mieszkalne a nie kluby na Mocniaku! dla mnie rewelacja!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

co za ceny!!!

"mieszkanie dla mlodych"....ha!ha!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie świetna!!!

Ja zakupiłam apartament w tej inwestycji i jestem bardzo zadowolona. Jak dla mnie świetna lokalizacja, wszędzie blisko a jednocześnie z dala od hałasu ścisłego centrum. Do zakupu zachęcił mnie też fakt, że to bardzo kameralna inwestycja, nie wyobrażam sobie mieszkania w molochu liczącym 70 mieszkańców. Cena nie należała do najniższych, ale teraz widzę, że jakość wykonania jest na bardzo wysokim poziomie, więc również i cena nie mogła być o połowę niższa. Wiem, że dobrze ulokowałam swoje pieniądze. Jednocześnie chciałabym podkreślić pełen profesjonalizm obsługi i bardzo indywidualne podejście do klienta.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Martwy punkt :( miasta

Na sile zrobione , a lokale do wynajęcia od wielu miesięcy straszą i najlepiej świadczą o tym ze to " martwy punkt " swietojanskiej na progu jej śmierci ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moderna

Nowoczesnie, elegancko-pasuje do pieknej, nowej Gdyni
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Brzydactwo

Obrzydliwość i to w centrum Gdyni. Szarobure paskudztwo
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

tz-interior

Projektowanie wnętrz, projekty pod klucz, profesjonalne biuro projektowe, architekci z pasją!http://tz-interior.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kesselowi już Mataczek zapłacił?

czy dalej wisi wyrok na spolce, ktora sprzedal jakiemus slupowi?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...