Kamienice H. Kołłątaja

Temat dostępny też na forum: Kamienice H. Kołłątaja
Lokalizacja inwestycji jest odpowiednia dla wszystkich osób, które marzą o zamieszkaniu w centrum miasta - blisko dużego węzła komunikacyjnego, lokali gastronomicznych, rozrywkowych, rekreacyjnych, handlowych, usługowych. W takiej lokalizacji, gdzie dużo się dzieje i wszędzie jest blisko. Z ulicy Kołłątaja jest kilka kroków do dużego, nowoczesnego centrum handlowego, na teren Garnizonu, ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ładna inwestycja i dobra lokalizacja ale szukam czegoś tańszego na Jasieniu, przy kartuskiej 420b jest fajne, nowoczesne osiedle z siłownią na dachu, na to się chyba zdecyduję
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 21

bzdury

Zegnamy reklamy
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo ładne

Bardzo ładne kamieniczki. Cena wysoka, ale biorąc pod uwagę lokalizację, nie ma się co dziwić. Wszędzie blisko. Marzenie :-)
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 6

Indai kamienice Kollataja

Byłem już po raz trzeci w tej okolicy i po raz trzeci oglądałem Kamienice Kołłątaja i muszę przyznać, że na tym etapie wykończone, z ogrodem , zielenią i wprost niesamowitym ogrodzeniem zauroczyły mnie. Cisza spokój i w pobliżu wszystkich innych usług.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Termin nierealny

Bylam ostatnio w okolicy i kamienica nadal jest w stanie surowym, więc albo będzie duże opóźnienie, albo deweloper nie planuje jej zbudować. Szkoda, bo to mogła być naprawdę fajna alternatywa dla nowego budownictwa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziwne, bo mieszkam w Kamienicy od marca 2022 roku

chyba ci się pomyliło z Willą, która stoi obok i jest w budowie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

Hallera 140 (3 odpowiedzi)

Hallera 140 powstanie w spacerowej odległości od plaży w Brzeźnie z jedynym gdańskim molo oraz od...

Migowskie Wzgórza (42 odpowiedzi)

Migowskie Wzgórza powstają blisko Jaśkowej Doliny i centrum Wrzeszcza, a jednocześnie na...