Irena Michalska - opinia (2) Bardzo dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę. Szczególnie jestem... Irena Michalska Piotr Masuhr - opinia (2) Od początku działalności naszej apteki korzystamy z usług biura Wektor.... Piotr Masuhr Solidność i kultura (2) Z usług biura Wektor korzystałam kilkakrotnie. Zawsze spotykałam się z... Halina
Polecam, pełen profesjonalizm. (2) Bardzo profesjonalna pomoc w każdej sprawie podatkowej , szybka odpowiedź na... Irena Pelen profesjonalizm i szybkość obsługi (2) W pilnej sytuacji otrzymalam bardzo szybką, fachową pomoc podatkową. Kontakt... Agnieszka Biuro rachunkowe godne polecenia okolice Gdyni (2) Polecam biuro rachunkowe Pani Ewy Horak. Biuro znajduje sie w Redzie więc... naniks2 Profesjonalne Biuro Rachunkowe (2) Od stycznia 2000 roku prowadząc aptekę krzystam z usług Biura Rachunkowego... Jolanta Masuhr-właściciel apteki Biuro Rachunkowe godne polecenia. (2) Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji TELSYSTEM Spółka z o.o. w Gdańsku... Ewa Bruździak-Prezes Zarządu Profesjonalne Biuro Rachunkowe (1) Prowadząc Aptekę, od stycznia 2000 roku korzystam z usług Biura Rachunkowego... Jolanta Masuhr Profesjonale i na bardzo wysokim poziomie biuro rachunkowe (1) Firma nasza zajmuje się rekrutacja i selekcja pracowników czyli w skrócie... Karolina Naruszewicz