Kantor Union Standard

Kantory Kantor kryptowalut

Gdańsk, Świętego Ducha 13/17

nataliia - opinia (1) bardzobardzo polecamzawsze mozna negocjowac cene.commission free nataliia NIK - opinia (1) best rate! best price! no comission! NIK Tomek (1) Wymieniałem tam euro w zeszłym tygodniu , sugerując się opiniami z tego... Tomek
Fajny kantor (1) Bardzo fajna, miła obsługa, dostałem taki kurs jaki chciałem więc wszystko... Rafał polecam (1) Dobre ceny, miła obsługa, wygodna lokalizacja. Generalnie rewelacja, polecam!! Tomasz Polecam (1) Byłam wczoraj i się miło zaskoczyłam obsługa klienta, jak i przystojnym panem... Wiola Polecam! (1) Warto skorzystać z usług tego kantoru. Elastyczni, wszystko można dogadać i... Paweł Sopot Spoko (1) Jest godnie polecenia, dobre kursy chetni i otwraci zeby sie dogadac co do... zadowonoly No nareszcie przyzwoity lokal (1) Nareszcie przyzwoity kantor na starówce. Pełna profeska, czyściutko i wygląda... Meekee Polecam kantor (1) Szybka i profesjonalna obsługa, kursy walut są atrakcyjne. Polecam ten kantor Romek Polecam:) (1) Uczciwy kurs, miła obsługa;) Serio polecam. Sam wygląd kantoru przyciąga:)... Karol Polecam (1) super lokal, przyjemna obsługa Mikołaj