Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

Temat dostępny też na forum: Dom i mieszkanie Karczemki
Mieszka ktoś na tym osiedlu?
Fajnie sie mieszka? Jaka jest tam okolica?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

up podbijam

bo tez mnie te interesuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

mówicie o tym osiedlu które buduje City House???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

mi chodzi o te dwa bloki które buduje Budros
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

acha, bo ja się interesowałam osiedlem obok- o tej samej nazwie ,budowanym przez City house- ale 650 tyś za szereg na Karczemkach to chyba na głowe upadli!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

ja mam tam mieszkanie, tzn wynajmuje je ludziom, poki co sa zadowoleni, okolica spokojna, nie ma chołoty, jest cisza i spokój. Opłaty też nie sa wysokie :) szkoda, ze nie moge tam mieszkac, tylko cisne sie we Wrzeszczu, ale coż zycie ulozylo taki scenariusz... acha mieszkam w budynku Budrosu oddanego rok temu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

Fajne osiedle, cisza spokój; korki niestety w godzinach szczytu straszne, ale za to blisko do obwodnicy więc jak się wie o której godzinie którędy jechać, można się w miarę szybko przemieścić do Centrum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

Mnie interesuja te dwa bloki , które wybudował dekpol! Słyszałam same pozytywne opinie, jakość wykonania itp. Wiecie cos jeszcze na ten temat??? Ceny też maja całkiem przystępne i możliwość negocjacji. Ciekawa oferta. Jak coś wiecie to piszcie, proszę!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

Kupuję od nich mieszkanko i potwierdzam, że jakość wykonania jest najlepsza, jaką dotąd widzialam!
Poza tym, bardzo baaaardzo miły kontakt z przedstawicielami firmy ;) sympatyczni, ugodowi, po ostatnich doświadczeniach z Hossą jestem nimi zachwycona! Nie ma najmniejszego problemu żeby mieszkanie obejrzeć.
Świetne sa te wielkie okna ;)
A co najważniejsze, i najbardziej mi się podoba to fakt, że osiedle ma się zakończyć na 4 blokach, więc nie będzie takiego tłumu i kołchozu jak w okolicy Jaśminowego albo na Łostowicach...
Z tym, że nie jestem pewna czy w tych juz gotowych są jeszcze wolne mieszkania. Chociaż, kiedy patrzę jak szybko im idzie budowa... to myślę, że nawet jeśli nie to nie będziesz czekał długo ;)
Ogólnie rzecz biorac szczerze polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

Piszesz o Osiedlu Jaśminowym Budrosu??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

Nie, o Osiedlu Słonecznym firmy Dekpol. Zgodnie z pytaniem powyżej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

Dołączam się. Mieszkam tu od pół roku i jeśli chodzi o okolice - fantastyczna. Uwielbiam jeździć na rowerze więc jest tu mnóstwo ciekaych tras. Wspaniały odpoczynek po pracy i co najważniejsze nie ma tu blokowiska, które zaczna się robić w południowych dzielnicach Gdańska.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

osobiście nie widze tak nic ciekawego na tym osiedlu Jaśmiowy Stok.
Błoto . Blok oddawany obecnie zostal źle zaprojektowany- bez komórek, piwnic, za to wąskie klatki, uważam, ze będzie sie tam źle mieszkało. No i drogo. Ponad 5 tys zł. / m kw. bez wyposażenia, a nazywanie osiedla fantastyczną okolicą to już przesada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

całkowicie się z tobą zgadzam. Jak można przyjmować do realizacji projekt bloku bez komórek, piwnic. To gdzie ci mieszkańcy mają wstawiac swoje rzeczy typu rowery, wózki , chyba że jest rowerownia czy wózkarnia, ale nie wydaje mi sie to realne, jakoś tego nie dostrzegłem. Projektantowi i inwestorowi zabrakło wyobraźni. Może jeszcze dobudują i coś w tej fuszerce zmienią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

Nie kupujcie mieszkań które buduje firma Budros jest wszystko fajnie dopóki nie wpłacicie pierwszej raty potem mają was w czterech literach.Właśnie odbyło się pierwsze spotkanie wspólnoty mieszkaniowej budynków przy ul Jaśminowy Stok 59 i 61 Wykonanie budynków to wielkie nieporozumienie opiszę kilka wad dachy budynków do wymiany brak ciągu wentylacyjnego budynki są za blisko siebie wybudowane ludziom zalewa dosłownie wszystko nad halą garażową budynku 61 na balkonach odpadają kafle przez zalewanie w halach garażowych stoi woda bramy garażowe awaryjne kłopoty z piecami gazowymi do podgrzewania wody w budynku 59 mieszkańcy muszą na własny koszt podnosić kominy bo brak prawidłowej wentylacji w budynku 61 podobna sytuacja zjazdy do garaży w budynku 59 za strome już raz poprawiane ale dalej lipa.Brak kanałów odpływowych przed budynkiem 61 stoi woda po kostki Jest jeszcze wiele wad jak pękające mury przy zawiasach drzwi wejściowych do hali garażowyc i wiele wiele innych usterek.A co najważniejsze to Budros nie kwapi się do usunięcia tych usterek.O wszystko trzeba się prosić Budros nie nie odpowiada na pisma skierowane do nich dotyczące usterek.Na zebraniu jeden z mieszkańców mówił że pisał do nich wiele pism w sprawie usunięcia usterek aż wreszcie się doprosił pytam dlaczego się prosił przecież budyne jest na gwarancji.Po prostu wybudowali dwa budynki buble i teraz nie chcą brać na siebie odpowiedzialności za usunięcie usterek.Nalez jeszcze dodać żę zarządzający tymi niruchomościami nie chcą odebrać tych budynków bo jest za dużo usterek.Do tego dochodzi jeszcze niemiłe traktowanie przez przez pracowników Budrosu mieszkańców opóżnianie w wydawaniu aktów notarialnych i.t.p także przestrzegam potencjalnych nabywców lokali mieszkalnych budowanych przez Budros zastanówcie się dwa razy zanim podejmiecie decyzję.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

No ja się z tym nie zgadzam mieszkam tu od ponad roku i nie miałam problemów.
Są małe usterki ale bez przesady
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

janek to po prostu paszkwil.mieszkam pod 61 c. nic takiego sie nie dzieje,woda nie stoi, blota przy bloku nie ma bo jest chodnik z plytek, nic nie odpada.akt notarialny wydaje notariusz od razu.czemu tak zle mowisz chyba ze s zlosliwy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

Witam wszystkich. Czy ma ktoś problem z poceniem się okien? Jeśli tak to może macie jakieś rozwiązanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

znam temat sam z tym walczę w js 61. Na razie tylko chwilowa poprawa przez wietrzenie,
pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

Witam,
Janek to paszkwil? nic podobnego! wszystko, co opisał, to prawda. Opisywał to dawno temu, więc ciut się poprawiło, ale woda w hali garażowej dalej stoi, wieeeelka kałuża przy klatce A z niebezpieczeństwem zalania poziomu -1, bo jak mocniej popada, to woda "wchodzi" do klatki. Tynk jeśli nie odpada, to niebawem zacznie, bo sciany mokre były od zewnątrz tak, że niektórzy mieli to w mieszkaniach.
Janek może trochę przesadził, ale na pewno nie kłamał.
pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

ZULEK chyba jesteś pracownikiem Budrosu więc nie chcesz widzieć tych wad w budynku które istnieją.Masz rację po co narażać się klanowi Ostrowskich!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

ja tez w 61 C i cóz.. janek ma dużo racji ... ściana od strony śmietnika ciągle wilgotna (po deszczu), sąsiadowi strop balkonu spadł na kafle, komin wentylacyjny ma odwrotny ciąg (kominiarze 2 razy zwracakli na to uwagę) czyli w łazience zamiast odprowadzać nawiewa zimne powietrze itp.. wiec nie jest za różowo a budros rzeczywiście ma nas teraz w d... za chwile skończy sie gwarancja i wtedy będziemy w totalnej d...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

Mieszkam już tu drugą zimę i szczerze nie polecam ...... w lato jak najbardziej ok , wszystko fajnie , ale w zimę prawie w ogóle nie odśnieżają dróg dojazdowych ....o parkingach nie wspominając - tragedia !!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

Mieszkasz na Storczykowej? :) faktycznie wyglada okropnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

Mam mieszkanie w bloku 61 i już drugi raz w zimie zalało nam 2 pokoje od strony lasu.Sciany są tak mokre,że farba się złuszczyła.Dzwoniłem do Budrosu to powiedzieli mi,że na wiosne chcą postawić rusztowanie i niby usunąć usterkę zalewania.Partacze ten BUDROS!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

a czy ktos ma problem na jasminowym z grzybem na scianach
mamy narozne mieszkanie i widze ze wyłazi

czy mozna to reklamowac w budrosie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

A podobno nie miałeś usterek teraz więc je masz tak jak większość z nas.Więc teraz dmuchaj na te twoje ściany albo biegaj do Budrosu tylko uważaj bo oni wszystkich jak nie zalewają to OLEWAJĄ.Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

To oczywiście odpowiedź do niejakiego Anonima
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

Janek bez nerwów :)
nie pisałam ze nie mam usterek
pytam tylko sasiadów czy maja podobne problemy i licze na konkretna odpowiedz a nie na tego typu odzywki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

ja też daj sygnał a5
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

grzyb na scianach mam tez ten problem daj sygnał a5
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

25 marca jest zebranie zarządu bloków js 59 i 61 warto sie pojawic
moze uda sie cos wskurac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

I jak po spotkaniu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karczemki Osiedle Jaśminowy Stok

Mieszkam obok na ul. Storczykowej 24 i nie kupujcie mieszkań budowanych przez Budros, my już przez to przechodziliśmy jako wspólnota bloków 22 i 24. Nie da się od nich niczego wyegzekwować tzn poprawek których tak naprawdę jest mnóstwo a wręcz wszystko. Będą przeciągać wszystko do upływu gwarancji, a następnie powiedzą, że gwarancja się skończyła i martw się o wszystko sam. Ta firma to jakaś pomyłka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...