Karczma Zochlina

Restauracje

Rumia, Sobieskiego 108/6

Kora - ocena (1) Zamówiony żurek i pierś z kurczaka. Czas oczekiwania.. mijają 2 godziny a my... Kora Uczestnik spotkania rodzinnego dnia11.11.2023 - ocena (1) Obsługą miła sympatyczna ,jedzenie smaczne ale toaleta z zamierzchłych czasów... Uczestnik spotkania rodzinnego d Pyszne jedzenie (1) Jesteśmy wdzięczni za fantastyczną organizację tak ważnego dla nas dnia.... M&J
Masakra (1) Dzieci czekały na nuggetsy i frytki ponad 50 minut, żurek słaby, grzybowy... N.Jay polecam (1) Jedzenie dobre choć moglo by być lepsze Menu nie czytelne swoje nazwy i... ed Najgorzej wydane 180zł (1) 3 tygodnie temu odwiedziliśmy Zochlinę. Pojechałam tam, bo moja koleżanka... L. kelnerzy i kucharze (1) dzisiaj byłam w karczmie usiadłam do stołu i w szybkim tępie dostałam menu... zadowolony Gośc tak se (2) obsługa...zależy jak sie trafi....dziś czekalam na rachunek godzinę... Kasia czwórka z + (1) Z wilczym apetytem zawitałam po drodze ze swoim głodnym znajomym do Karczmy... eda POPROSTU SUPER (1) Odwiedzam Państwa karczmę regularnie, w tygodniu, w niedziele i kiedy mamy... Łukasz Super miejsce! (1) Była to moja pierwsza wizyta w Zochlinie i na pewno tam wrócę! Pyszne... KL Spotkanie (1) Czytając opinie jestem bardzo zaskoczona jestem dosyć częstym gościem... zadowolona miło i smacznie (1) Pomimo różnych opinii i pustego parkingu postanowiłem skorzystać. Wziąłem... Tomasz z Warszawy Pierogi pierwsza klasa (1) Tak sobie czytam te opinie i nie do wiary. Jestem stała bywalczynią karczmy... stały gość Brudno, brudno i jeszcze raz brudno !!! (1) Właściciele powinni raczej dopilnować, aby toaleta była myta, a nie dostawiać... ~Anna Dno w morzu możliwości (1) Karczma z zewnątrz prezentuje się pięknie. Po wejściu jest ciemno i uderza... Cleo Knajpa z super klimatem, który został TOTALNIE zaniedbany w szczegółach (1) Witam, Restauracja/knajpa z super potencjałem - pisze tę opinię, bo uważam... Kombi Nie polecam (6) Obsługa strasznie nie miła, humorzasta, dania przystępne ale strasznie... Marek Pysznie (1) Kilkukrotnie bywalem w Karczmie Zochlina. Probowalem wielu potraw i zawsze mi... Ziggy jest ok (1) takich bitek to jeszcze nie jadłem, mniam ;-)) qzeb