Kartuska 430

Temat dostępny też na forum: Jasień
Inwestycja powstaje w dogodnym komunikacyjnie miejscu (szybki wyjazd na obwodnicę, dobre połączenie z centrum Gdańska pobliską al. Armii Krajowej) oraz niedaleko dużego węzła handlowo-usługowego. Ciekawe widoki i możliwości niestandardowej, jak na miasto, rekreacji zapewnia położenie budynku tuż przy jeziorze Jasień.

Kartuska 430 to budynek czterokondygnacyjny podpiwniczony, dwuklatkowy. ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam na facebooka na forum osiedla Kartuska 430: dzielimy się opiniami, obawami, pomysłami!
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 9
Inwestycja pół roku po planowanym nadal nie jest odebrana przez Inspektora Budowlanego. 9 miesiecy pod odebrania klucza "pod remont" nie można doprosić się o usunięcie usterek.

Projekt zakładał plac zabaw, ławki oraz inną małą infrastrukturę. Według planów również terny zielone, krzaczki, drzewka - zielone zagospodarowanie ternu.

W efekcie mamy trawę posianą z ręki, która nie urosła, beton i oczywiście brak jakiej kolwiej małej infrastruktóry, którą trzeba wyszarpać, bo inaczej nie można tego nazwać.

Jakoś wykonania zostawia bardzo dużo do życzenia. Drzwi wejściowe zostały zniszczone zanim budynek został oddany do użytkowania, przez pracowników wykonawcy jak i wiele innych rzeczy ale dweloper nie widzie w tym problemu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0