Katecheci donoszą o wagarujących z religii

Opinie do artykułu: Katecheci donoszą o wagarujących z religii.

Kuria gdańska chce być informowana przez katechetów o uczniach, którzy zapisali się na religię, ale na nią nie chodzą. W efekcie wewnętrznej instrukcji kurii księża w jednym z gdańskich liceów spisali z dzienników adresy uczniów i rozesłali informacje do ich parafii. "Informujcie parafie, kto nie chodzi na religię" - tak ma brzmieć wewnętrzna instrukcja gdańskiej kurii, do której dotarło radio TOK FM. Pojawienia się tych wytycznych sprawiło m.in., że ksiądz z niewielkiej wsi na Mierzei ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

podobno nie jest to prawdą

ale tego nie wiem jak tego czy orawdą jest to co podało to płytkie radyjko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

do "nie myślącej" kajki

śmieszna jesteś.Jezus nauczał wszystkich którzy byli ciekawi jego nauk i nie spisywał list obecności.Kościół katolicki niewiele ma wspólnego z Jezusa dobrocią ,miłosierdziem ,przebaczniem win i NIE DĄŻENIEM DO WŁADZY.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

kobietao - jak zwykle popadzasz w paranoje - tak samo jest z WOSem

też piszesz deklaracje ze nie chcesz tam dziecka ! Tak to jest jak ktoś szuka dziury gdzie jej nie ma z czystej niechęci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

90 % debili krytykuje wszystko co związane z kościołem

z prostej przyczyny - nienawiści. Jak czytam te posty to zaczynam wierzyć w diabła...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

czepianie się literówki

to wyraźna oznaka braku innych argumentów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

non coments

tylko salwa śmiechu w kościele podczas mszy,to wasza religia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prawo?

Moje dziecko w połowie roku szkolnego przechodziło kryzys. Ksiądz z którym jesteśmy w kontakcie poradził wypisanie z religii, nic na siłę. Tak też uczyniliśmy. Ostatnio się dowiaduję, że pismo przyszło na parafię. Co to za procedura? Czy ktoś tu nie przekroczył kompetencji?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

bardzo trafne spostrzeżenie!

czarny okupant zaczął inwigilację totalną.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

esh.. nie rozumieja nas xD

oni nie rozumieja nas... ;p przeciez religia to nie jest taki wazny przedmiot.. ;d religie mamy na mszy w kosciele w niedziele... ;d
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

a ileż to wojen ateiści wywołali ! choćby ostatnią światową

a ileż to chrześcijan rzucili lwom na pożarcie... Jakim prawem hipokrytko kogoś pouczasz !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

a co na to bogini Re
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wiem bo mieszkam w poblizu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to ublizajcie tym co sa w czarnych sutannach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mój dziwny kraj i jego dziwna religia...

http://liberte.pl/nowy-numer/aktualne-komentarze/161.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

religia

religia nie jest nauką -religioznawstwo jest nauką (nauka o wszystkich religiach świata) więc nie powinno być religii w szkole tylko w salce katechetycznej przy kościele, a pensje powinni wypłacać
członkowie danego kościoła. Zresztą co to za nauczanie wiary za pieniądze to takie bardzo nieszczere.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy ten tekst jest o prześladowaniach?

Kto by mnie miał prześladować? Banda kmiotów którzy utkneli mentalnie w średniowieczu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oczywiście że kuria ma dość zajęć, żeby jeszcze zbierac nazwiska wagarujących smarkaczy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0