Kaufland parking

Witajcie, mam pytanie odnośnie podziemnego parkingu w Kauflandzie. Na wjeździe jest znak D-3 (droga jednokierunkowa) droga jest na tyle szeroka, że bez problemu mieszczą się dwa auta, więc chcąc skręcić w lewo powinno ustawić się przy lewej krawędzi jezdni zgodnie z przepisami i nie blokować tych co chcą jechać prosto na parking naziemny. I tu pytanie czy taka jazda w tym miejscu jest poprawna? Pytam ponieważ prawie nikt tak nie robi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgodnie z przepisami chcąc skorzystać ze strzałki warunkowej należy się zatrzymać przed sygnalizatorem i upewnić-czy takie zachowanie jest prawidłowe skoro praktycznie nikt tak nie robi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja przy warunkowej zawsze się zatrzymuję a jak ktoś za mną trąbi to później mam problem z ruszaniem :P Parkingi przy centrach handlowych żądzą się swoimi prawami dlatego chciałem się upewnić czy na tym parkingu dobrze rozumiem tą sytuację. Przed świętami zostałem strąbiony przez jakiegoś wystraszonego jegomościa z GWE jak zaparkował to nie miał odwagi rozmawiać i nie wysiadł z auta ani nie otworzył szyby a chciałem się tylko zapytać czemu trąbił. Jak mnie zobaczył na sklepie to zawrócił co mnie bardzo rozśmieszyło :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak ktoś mi trąbi na L to od razu mówię żeby szybko puścił sprzęglo,jeden cykl świateł przeważnie przemawia do jegomościa że trąbienie na osobę ucząca się spowoduje skutek odwrotny od zamierzonego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trzeba mieć IQ opony żeby na eLki trąbić...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czasem faktycznie mówisz daj mu gazu zjedz ze skrzyżowania sprawnie to nie,pyrka sobie taki jeden z drugim a złość wylewa się na instruktora ,ale często na prawdę sprawnie kursanci jeżdżą ,zatrzyma się na wspomnianej strzałce ,szybko jedynka i jedzie dalej a ten z tylu z tyłu i tak trąbi a sam pewnie 3x wolniej wrzuca bieg...Tak szanowni kierowcy(a raczej posiadacze PJ) ,są jeszcze takie auta które mają manualną skrzynię i kierujący nie rusza tak jak waszymi automatami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Stukające rury grzewcze (8 odpowiedzi)

Kupilam niedawno mieszkanie i mam taki problem, stukaja mi rury od CO, rury z pionu. Nie daje to...

wynajmę kawalerkę - Gdańsk Chełm (3 odpowiedzi)

wynajmę kawalerkę 37 m2 ; ul. Nieborowska, Gdańsk Chełm; Wszelkie informacje pod numerem...

szukam towarzystwa na rower (8 odpowiedzi)

jak w tytule, szukam towarzystwa na rower