Kiedy byłeś bardzo szczęśliwy?

Kiedy byłeś bardzo szczęśliwy? Z przyjemnością usłyszę twoje historie!)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kiedy byłeś bardzo szczęśliwy?

Całe moje życie jestem szczęśliwa i nie zamieniłabym z nikim się na inne buty życia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To super, że masz takie podejście do życia...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rzucenie znienawidzonej pracy i patologicznego szefa. Była to moja druga w życiu praca, dla innych nawet awans. Pamietam ten dzień jak dziś kiedy rzuciłam dosłownie wypowiedzeniem w szefa ( bo go nie chciał przyjąć i był bardzo arogancki) i jego zdziwioną twarz zza szyby kiedy wyszłam. Byłam wściekła ale też ta decyzja dała mi takie poczucie wolności jakby mnie ktoś z więzienia wypuścił po latach odsiadki. Jak złość mi przeszła czułam ogromną radość i ulgę. Pozwoliło mi to odzyskać godność i radość z życia, a kiedyś praca była dla mnie naprawdę bardzo ważnym elementem życia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,heheh,byc moze mielismy tego samego szefa bo jak to przeczytalem to wspomnienia wrocily xD jakbym patrzyl w lustro xD pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wbrew pozorom takich szefów jest na pęczki, nietrudno na takiego trafić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

proszę o radę w sprawie zakupu laptopa :) (12 odpowiedzi)

hej, może ktoś na tym forum zna się na rzeczy albo może polecić mi jakieś informatyczne forum...

Sztuczne kwiaty do wiązanek na groby - gdzie kupię? (11 odpowiedzi)

Gdzie kupię ładne, efektowne sztuczne kwiaty i dodatki do zrobienia wiązanek i bukietów na groby?...

Hala Gdynia, pirackie kasety z lat 80 (12 odpowiedzi)

Poszukuję kaset -> pirackich składanek, które można było zakupić pod koniec lat 80 na gdyńskiej...