Kiedy mówią odpocznij przez X dni, czy mają na myśli całe pełne 24 godziny na dobę?

Na przykład reżimy biegania często mówią, że należy odłożyć 2 dni odpoczynku bez biegania. Załóżmy, że biegasz w środę o 7 rano. Co przez to rozumieją? Odpocznij przez 1 cały dzień w czwartek, a potem poczekaj, aż minie 7 rano w piątek, aby znów biec? A może masz całkowicie odpocząć w czwartek i piątek i wznowić bieganie w sobotę? Jeśli jest napisane odpocznij jeden dzień po podniesieniu ciężarów, a podniosłeś się dzisiaj o 17:00, czy czekasz, aż jutro minie 17:00, aby wznowić podnoszenie ciężarów? A może odpoczywasz w pełni jutro bez treningu siłowego i czekasz na wznowienie następnego dnia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic głupszego chyba nie przeczytałem, a pracowałem w urzędzie miejskim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na przykład reżimy biegania często mówią, że należy odłożyć 2 dni odpoczynku bez biegania. Załóżmy, że biegasz w środę o 7 rano. Co przez to rozumieją? Odpocznij przez 1 cały dzień w czwartek, a potem poczekaj, aż minie 7 rano w piątek, aby znów biec? A może masz całkowicie odpocząć w czwartek i piątek i wznowić bieganie w sobotę? Jeśli jest na https://xender.vip/ pisane odpocznij jeden dzień po podniesieniu ciężarów, a podniosłeś się dzisiaj o 17:00, czy czekasz, aż jutro minie 17:00, aby wznowić podn https://omegle.onl/ oszenie ciężarów? A może odpoczywasz w pełni jutro bez treningu siłowego i czekasz na wznowienie następnego dnia?

issue got solved
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jakie jest twoje najbardziej kontrowersyjne podejście do piłki nożnej? (3 odpowiedzi)

Dla mnie najbardziej kontrowersyjnym podejściem do futbolu jest to, że zdobycie przez Messiego...

Trekking trójmiasto (3 odpowiedzi)

Cześć. Szukam osób chętnych na wspólne wyjścia w trójmiejskie lasy, aby pochodzić po górkach,...

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (101 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...