Kielecka Fabryka Mebli

Witam!
Ma ktoś meble z Kieleckiej Fabryki Mebli?
Bardzo mi się podobają i chciałabym się dowiedzieć o ich wytrzymałości.
Z góry dziękuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobry stosunek jakość - cena. Ogromny wybór i pomocna obsługa klienta. Ze swojej strony mogę polecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również polecam. Mam od nich zestaw wypoczynkowy. Radzi sobie z moimi dzieciakami. Łatwo się go czyści, jest z dobrego materiału. Tak więc ich meble oceniam jako solidne :) Jak będziesz kupowała, zwróć tylko uwagę na to z czego są wykonane, czyli tak jak z moim przypadku materiał, z którego zrobiony jest narożnik i fotele. Zawsze możesz podpytać. Chętnie udzielają informacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, zamawiałam pół roku wyposażenie do kuchni i jadalni i dobrze się sprawdzają. Jestem zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta Fabryka jest całkiem okey. Maja tam duży wobór , to na pewno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamowilismy w lipcu piekny zestaw mebli kuchennych, nie zaluje, ze sa one zKieleckiej Fabryki, jestem zadowolona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też mogę polecić, kto chociaż raz odwiedził salon to wie, że bardzo bogaty asortyment i duży wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłam niedawno z Kielelckiej meble i jestem bardzo zadowolona. Wykonanie super, podobnie z jakością i wytrzymałością. Zdecydowanie można polecić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakościowo meble są super, dobre ceny. Wykonanie super, ogólnie fajnie komponują się z resztą dodatków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0