Kielno rondo lądowisko basen a my g....no

Dlaczego nie u nas
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpowiedź jest prosta. Wójt gminy mieszka w Kielnie. A bojano ma tylko sołtysa który lize jemu d.........A warszawska dalej nic. To rondo jest potrzebne jak cholera jeszcze z ladowiskiem dla helikoptera. DO ZOBACZENIA PRZY URNIE!!!!!!!!!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 1
I asfalt do wójta i na ulicy jeziornej pośród pól był także niezbędny
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
a gdzie Basen w Kielnie jest?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
budują obok multikina, ja tam się cieszę - blisko do kina, na basen, lotnisko na samoloty by się też przydało
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Kielnie jest Multikino?? Pierwsze słyszę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Budują obok parku rozrywki
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wam żal d.... ściska . Możecie korzystać nikt wam nie zabrania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12
U nas w Bojanie nie trzeba parku rozrywki. Wystarczy na forum wejść......
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 3
Przecież nikomu by nie przeszkadzało lądowisko dla helikopterów w sąsiedniej wsi, park rozrywki byłby też lepiej przyjęty gdybyśmy mieli ścieki, kanalizę i drogi. Obecnie odnoszę wrażenie, że komuś pomyliły się priorytety.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
A w Bojanie będzie Lidl, Tesco i Castorama haha....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę zazdrość ściska, ciekawe komu będziecie dziękować jak helikopter który będzie miał gdzie wyładować uratuje d*pe jakiemuś mieszkańcowi bojana
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
ale zabieracie NASZE pieniądze.Największe podatki są z Bojana i Koleczkowa.Myślę,ze w następnych wyborach, naród z Bojana obudzi się z letargu i będzie wiedział,że jeśli jest kandydat z Bojana, to trzeba na niego głosować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
I nowa wicedyrektor szkoły w Kielnie koniecznie z rodziny B.K.......ska
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ten Asfalt w kielnie w polach to jest poprostu mistrzostwo. Ludzie w Bojanie i gdzie indziej składają się aby łaskawie płyty położyli, a tam asfalt do pól ornych się kładzie z pieniędzy gminnych.

Cenie sobie lokalny patriotyzm Wójta, jednak to nie o to chodzi. Rozbudowa Kielna? Ok, nawet to rondo jest tam potrzebne bo skrzyżowanie jest uciążliwe, no ale ten asfalt(pare dobrych kilometrów) ułożonych wokół posiadłości Wójta czy tam jego rodziny, to chyba ktoś się tym powinienem zająć, to jest wykorzystanie publicznych środków do prywatnych celów. Wiadomo za jakiś czas podzieli się pola orne na działki budowlane i interes murowany...
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jakoś nikt z was nie protestował jak rozbudowywali szkołę w bojanie i postawili wam nową fajną halę, a w kielnie jedynie to sala gimnastyczna jest. Może wszystko wybudujemy w bojanie, a reszta gminy niech jeździ po dziurawych drogach, a w piłkę to jedynie niech grają na łąkach, bo ci z bojana muszą mieć wszystko co najlepsze.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 16
W końcu przecież w Bojanie jest najwięcej ludzi i im się należy. Reszta dojedzie DOJEDZIE DO BOJANA BO PRZECIEŻ WSZYSTKO MUSI BYĆ W BOJANIE. Ludzie ogarnijcie się w końcu nie jesteście pempkiem świata.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 14
Nie wiem czy graliscie w sim city. Ale tak jak w tej grze jest na calym swiecie. Najpierw sie buduje drogi, potem domy. Skoro tyle mieszkancow juz jest w bojanie to drogi sobie sami zbudujecie. Trzeba inwestiwac w gminie tam gdzie są niesprzedane puste działki. Jak byscie byli burmistrzem to byscie robili tak samo, zeby sciagnac jak bajwiecej podatnikow do gminy. Wójt postepuje prawidlowo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15
Bojano i Bojano. Co w gminie to nie zginie. Będziecie użytkować tak samo jak mieszkańcy Kielna . Przecież to lądowisko nie będzie służyło tylko dla Kielna . Jak i szkoła , to jest szkoła integracyjna nie tylko dla mieszkańców Kielna.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7
oczywiscie ze tylko Bojano I Bojano, bo to forum Bojana a nie Kielna..... nie mowimy o tym,ze wybudowano w Kielnie biblioteke czy szkole tylko elegancki asfalt w .....POLU.... a rondo powinno byc normalne bez udziwnien bo helicopter LPR moze wyladowac na polu wystarczy ustalic z ULC i z LPR ( nie mylic z LIGA POLSKICH RODZIN) gdzie jest dogodne miejsce ktore byloby nalepiej osiagalne dla mieszkancow osciennych wsi....
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jakich ościennych wsi? To lądowisko dla Kielna ,a nie ościennych wsi .A co do ronda? To jaka wieś takie rondo. Bojano już ma swoje rondo.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
ale jestes zabawowy!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
lotnik udostępnisz swoje pole żeby mógł tam lądować helikopter. Już widzę jak ratownicy biegną z noszami z pół żywym człowiekiem przez zboże, albo pole ziemniaków. Skoro helikopter może lądować na polu bo co komu to przeszkadza to ty nie możesz jeździć samochodem po zwykłej polnej drodze? Co to ci przeszkadza. Trzeba być chyba naprawdę tępym by myśleć jak Ty. To lądowisko jest dla celów całej gminy, a nie tylko Kielna. Wasza zawiść na tym forum i wyższość bojana nad innymi jest żałosna i śmieszna.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jedynym sposobem jest wyodrębnienie osobnej Gminy z Bojana. Jak mieszkańcy innych miejscowosci chcą to zapraszamy. Ja wiem zebto temat na dalsze 10 lat bo ludzie jeszcze nie gotowi no i nie ma osob ktore bylyby w stanie ten projekt pociągnąć. ale to koniec końców nastąpi zbyt dużo dzieli Mieszkańców Bojana i reszty Gminy. To nie jest nic złośliwego. Poprostu mamy swoje zdanie na temat lokowania srodkow publicznych. I zdecydowanie Bojano finansowo mogloby sie utrzymać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozdziel mieszkańców Bojana na mieszkańców napływowych i na mieszkańców rdzennych. Jestem pewien że większość mieszkańców rdzennych nie jest zdania takiego jak Ty. A miastowym przypomnę, że Bojano jeszcze narazie jest wsią a nie miastem by na każdej drodze leżał asfalt. Więc jeśli wam się nie podoba to wiecie w którą stronę jest do Gdyni, Gdańska itp. Nikt nie będzie za wami płakał.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13
Wyobraź sobie, że jestem rdzennym mieszkańcem Bojana, i wielu jak to nazywasz rdzennych mieszkańców Bojana podziela moją opinie...

I ja tu nie mówię o stanie dróg czy budowie ronda w kielnie chrzanić to. Wielu wie jak Wójt i Urząd Gminy zachowywał się w stosunku do mieszkańców w sprawach czysto administracyjnych. Jakieś podchody, gierki. Nie będę tu przytaczał przykładów, ten kto ma o tym wiedzieć to wie. I odda stosowny głos na wyborach.

Dziękuje i pozdrawiam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
MK -a co Ty masz do miastowych.... robia Ci krzywde? Oni nie sa juz miastowi tylko ze wsi.... nie oceniaj ludzi w ten sposob bo mozna sie grubo pomylic....jak by rdzenni nie chcieli miastowych to by dzialek nie sprzedawali..... a z drugiej strony to dzieki naplywowym wies sie rozwija a uwierz mi ze sa wsie biedniejsze w polsce a maja elegancki asfalt I kostke nie wiem co masz we lbie ale wies nie oznacza zacofania tak jak to przedstawiasz.....bardzo dobrze , ze Bojano jest wsia ....ale nie znaczy ze musi byc to dziura z blotnistymi drogami.... jeszcze malo widziales I nie wiele przezyles.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kielno również nie należy do aglomeracji.Tam to już diabeł mówi dobranoc....Na szczęście tych rdzennych jest już coraz mniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mówiąc już o liniach energetycznych na powietrznych,zamiast wkopywanych w ziemię,jak w innych wsiach polskich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prywata za publiczne pieniądze! Nie dokończone projekty skanalizowania Kielna! Domy z koniecznością szamba w XXI wieku! Priorytety
pozmieniane na użytek prywatnych inwestorów i wójta! Brak informowania mieszkańców! Informacje istnieją tylko w sferze: jedna pani
drugiej pani powiedziała! Na konkretne zapytania urzędnicy gminy nabierają wody w usta! Nikt nic nie wie! Kto tu w końcu jest dla kogo!
Macie za nic swoich mieszkańców ale i wyborców!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podzielam twoją opinię. Doświadczam tego samego!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy chociaż za zakup płyt jest zniżka?czy to lewizna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ciekawe czy tez bedzie placil podatek adiacencki za wzrost wartosci nieruchomosci.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zmieńmy nazwę gminy na gmina bojano i wszystko róbmy pod bojano. Bo tak będzie lepiej bo zawsze jest dobrze jeśli będzie coś robione ale w Bojanie. Dziękuję za wypowiedź. Elo Elo i dwa zero
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jeśli "M K" to dama z tapirem, bliska "Kukiz 15", to tylko pogratulować wszystkim, którzy stwierdzili, że to zero nie warte by na nią głosować.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
~MK 37.47.216.*

(1 dzień temu)


Szkoda, że z takiej pięknej wsi powstało miasto.

skomentuj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
No kiedyś mała przytulna wioska malownicze łąki pola lasy. A teraz za niedługo każdy zakątek bojana będzie zabudowany. Tak ludzie Wrzeszczą o ekologii, ale zamiast kupować mieszkania w blokach czy innych takich to każdy by chciał mieć najlepiej dom 300 metrów z działka 2 tysiące metrów. Masakra za nie długo żeby zobaczyć prawdziwą wieś będzie trzeba jechać na wschód. Ciekawe jak będzie to wszystko wyglądać w perspektywie 30 lat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Po co masz czekać Jedz już dziś . Szerokiej drogi Uważaj na drogi na wschodzie i z dala od nowej ekspresówki ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Klasyczny ból d*py mieszkańców Bojana. Coś nie pasuje?
Odłączajcie się wreszcie- bo tylko gadacie a działań nie widać.
Albo wracajcie do blokowiska w Trójmieście.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 14
Z miłą chęcią! Przynajmniej pasożyty z Kielna nie będą żerować na naszych podatkach
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5
Oj na pewno. Aż taką sierotą jesteś czy jak. Myślisz że z Twoich marnych podatków idą pieniądze na rondo czy halę w kielnie. Hala jest budowana dla dzieci dla ich rozwoju, z basenu cała gmina będzie korzystać. Ze wszystkich szkół będą tam jeździć, ale wy wiecie lepiej. Dziwne że taki ciemnogród jak wy wie jak posługiwać się komputerem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7
Ludzie, mamy XXI wiek i taka jest kolej rzeczy ze miasta się rozrastają i ludzie przenoszą się do ościennych wsi. Ale jak widać rdzennym mieszkańcom Bojana to nie odpowiada bo boją się zmian i wolą anonimowo wszystko hejtować na forum. Taka wiejska rozrywka
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomorze to nie Bieszczady, Trójmiasto to nie powiatowe miasto. Logiczne jest to, że Aglomeracja się rozrasta. I nikt nie ma z tym problemu. Jedynie na co liczę, to na to że Bojano czy Koleczkowo zdążą obudować się jednorodzinnymi domami zanim wchłonie je Gdynia i zaczną tu stawiać bloki:)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z taką lokalizacją przy autostradzie to bardziej bloki pasują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A dla mnie ok, że w Kielnie też dzieci będą miały możliwość nowych zajęć. Jestem z Bojana i chętnie skorzystam z ich propozycji. Przecież to rzut beretem. Czekam na zajęcia sportowe. Dla mnie OK
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mamusiu a Jasiu pokazał mi jezyk
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czytam te twoje wypociny i muszę przyznać że poziom skretynienia osiągnął zenit.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czym tam dojadą na ten basen.Jeden samochód to za mało w rodzinie.Gdybym miała wybierac,pojadę do Gdyni a nie na pipidówkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wolałabym, gdyby przejęła Bojano Gdynia.Zresztą kiedyś należało do Gdyni,ale pazerni samorządowcy ochoczo wyciągneli po nie ręce,bo widzieli duże wpływy z podatków,rozbudowującej się miejscowosci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
możecie wybrać osobę na wójta,z Bojana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
xxxxx
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuje przeniesc bojano do kielna iwszyscy beda zadowoleni.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
to wszystko ch......w Szemudzie będzie fontanna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
54.486600, 18.220253
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O a to dobre . Przenieść Bojano do Szemuda ....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
A gdzie basen
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kogoś tu z tym rondem pogięło. Ostatnio helikopter lądował na środku Kamieńskiej w Koleczkowie. To po h ta kasa wydana w Kielnie ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze dla premiera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po co lądowiska skoro może lądować w polu, na łące, na ulicy. Równie dobrze po co nam asfalt jak i równie dobrze można jeździć po polnych drogach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
W Kielnie na rondzie nigdy żaden helikopter nie wyląduje z tego względu, że się po prostu nie zmieści. Latarnie przeszkadzają
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
To możesz mi podać rozmiary helikoptera ratunkowego i odległości środka ronda do latarni? Wszyscy skończyliśmy szkołę, więc jeśli dajemy jakąś tezę to ją trzeba na czymś oprzeć. Jeśli uważasz że nie zmieści się tam helikopter to przedstaw nam wszystkim te wymiary,
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rok, czy dwa lata temu helikopter LPR lądował na św. Józefa pod domem gdzie znajdowało się dziecko, które przestało oddychać. Więc można lądować prawie wszędzie. Chociażby na boiskach szkolnych jak to miało kiedyś miejsce w Bojanie niejednokrotnie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze do ronda by nie dostali dofinansowania. Wiec wymyslili sobie ladowisko. Niech zrobia tam parking, bedzie wiekszy pozytek.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wójt powinien zainwestować pieniądze w defibrylatory, a nie lądowisko w Kielnie.Na to lądowisko tez trzeba będzie dojechać,a to zabiera cenne minuty...Więc rozumiem, że lądowisko ma służyć wyłącznie do ratowana mieszkańców Kielna...Gdzie logika
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0