Kina przy Długiej zostaną wyburzone przed wakacjami

Opinie do artykułu: Kina przy Długiej zostaną wyburzone przed wakacjami.

To już pewne. Z naszych informacji wynika, że zespół trzech kin Gdańskiego Centrum Filmowego (Neptun, Helikon i Kameralne) zostanie zlikwidowany w połowie maja. Prace wyburzeniowe w kamienicy przy ul. Długiej 57/58 rozpoczną się niedługo potem.

Ta informacja zapewne zasmuci wielu naszych czytelników. Starsi mieszkańcy z ciężkim westchnieniem stwierdzą, że odchodzą w niebyt legendarne kina z czasów ich młodości. Kinomaniacy natomiast będą narzekać, że zniszczono jedyny w swoim ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A kto pamięta dyskotekę w Żaku pod kameralnym

Dla mnie za małolata to było kultowe miejsce. Muzyka disco na tamte czasy wymiatała . Te dziewczyny No i ta niepewność wpuszczą nie wpuszczą ?? Jak nie wpuścili to się siedziało na kamiennej ławie na długiej na przeciwko okien i słuchało muzyki( początki Italo disco) Aż się łza w oku kręci.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

a gdzie konserwator zabytków? ?

To podobno na Podmiejska 11 położył lape konserwator zabytków, gdzie to jest rudera a wyburzaja kina ?? No tak gdzie duza kasa to juz zabytku nie ma.... paranoja
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

glupis, tam powstanie bank

banki sa najpotrzebniejsze w tej czesci miasta, nawet bardziej niz biedronki czy lidle
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

kto pozwolił wyb urzyć?

dlaczego wyprzedaje się w Gdańsku najfajniejsze budynki!!!! kto na tym zarabia!!! bo przecież my mieszkańcy nie, miasto to przeje, albo pracownikom magistratu wypłaci!!! oczywiście, że takie budynki powinny na siebie zarabiać, jeżeli jest to zabytek, odbudowany zaraz po wojnie, to kto dał pozwolenie na wyburzenie!!!!! samą fasadą gdańszczanom oczu nie zasłonicie!!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

abab

Wasze ulice , nasze kamienice
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wielka szkoda. A do Kameralnego i do Helikonu z przyjemnocia sie szlo bez popcornu, reklam i cocacoli na bardzo dobre filmy, ktorych nie uswiadczysz w multikinach.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabite miejsce

Te kina miały klimat i świetną lokalizację. Po filmie miło było się przejść Długim Targiem, zajść do jakiejś kawiarni itp. To, że ludzie tam przestali przychodzić wynika ze słabego repertuaru i promocji. Wydaje mi się, że kwestia promocji i repertuaru podlegała temu, kto postanowił zbić kasę na tym miejscu.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby wpadli teraz na pomysł wyświetlenia Wejścia Smoka i wyświetlenia filmu na zakończenie LENINGRADU.

to kupiłbym bilet.
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale lemingi tak mają!sami doprowadzaja do degradacji państwa i wszystkiego

co w tym kraju było dobre apotem plączą ze dlaczego!!Głosuja na bronka i jego kolesiów apotem sie dziwią ze chca ograniczyc wjazd aut biedaków do centrum miasta!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ciekaw jestem dlaczego moderatorzy trójmiasta kasuje moje wypowiedzi

Napisałem ze Capital Park to złodzieje a nie biznesmeni.Podpisalem się nazwiskiem Mieczysław Cholewa,dodam z Sopotu.Jesli chcą niech mnie pozwą do sądu. Niech jednak moderatorzy nie bawią się w cenzurowanym, bo ja mając 65 różny ch Warcholów na Targu Drzewnym już przeźylem. Dla wyjaśnienia Warcholów to nazwisko jednego z idiotów gdańskiej cenzury z lat 70 tych
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

A szkoda ,że nie teatr

Zamiast budować koszmarka GTS trzeba było zamienić kino neptun w teatr.
A tak to po ptakach.
Jest jeszcze szansa przerobić Wielki Młyn na teatr i Młodzieżowy Dom Kultury.
Ale chyba nie z tym prezydentem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziwne czy podejrzane.

Dlaczego CBŚ nie sprawdzi tego tropu?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Smutek bardzo szkoda ze musza to zburzyć
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odkup to kino...

I utrzymuj!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Widać wychowanie multipleksami. Kiedys to było normalne że film zaczynał sie od zapowiedzi filmów i po 2-3 trailerach zaczynał sie film. Ja idąc do multikina na film który zapisany jest na 17 to bilet kupuje o 17:10. Ide do ubikacji tak na wszelki wypadek. Na miejscu w kinie siedze o 17:20, a tam dalej reklamy i zapowiedzi...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zloty ekran to tv
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Biedra, na bank.

Pewnie będzie pięknie ukryta biedra, jak w Toruniu na starówce.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1