Kina przy Długiej zostaną wyburzone przed wakacjami

Opinie do artykułu: Kina przy Długiej zostaną wyburzone przed wakacjami.

To już pewne. Z naszych informacji wynika, że zespół trzech kin Gdańskiego Centrum Filmowego (Neptun, Helikon i Kameralne) zostanie zlikwidowany w połowie maja. Prace wyburzeniowe w kamienicy przy ul. Długiej 57/58 rozpoczną się niedługo potem.

Ta informacja zapewne zasmuci wielu naszych czytelników. Starsi mieszkańcy z ciężkim westchnieniem stwierdzą, że odchodzą w niebyt legendarne kina z czasów ich młodości. Kinomaniacy natomiast będą narzekać, że zniszczono jedyny w swoim ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawie dobrze słyszałeś

ale nie dla gokartów tylko F1.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0

I bardzo dobrze.

Nikt do tego kina nie chodził,a teraz narzekacie,ze jest zamykane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 20

poziom twojego humoru już dawno zszedł.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 9

Sarkofag czarnobylski.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Budyń też żaden gdańszczanin wiec łatwo mu podpisywać rózne -sprzeczne z naszymi oczekiwaniami papiery...niech jedno ze swoich mieszkań-a ma ich tyle biedulek ,ze aż się pogubił w zeznaniach-zrobi bank albo market...niech sz;ak trafi takie decyzje...wszystko co jest wazne,,co ma nasz ogromny sentyment,ulubione miejsca ten facet zamienia w banki,biurowce i inne g*wna....NIE!!!!!!!!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesteś wieśniak a nie kinofan
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pieprzeni barbarzyńcy - nie macie pojęcia o tym mieście i traktujecie je jak własne obesrane wiejskie podwórko
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1

tak to jest jak przyjadą do nas buce co decydują.Dla nich te kina to zadna wartość,widzą zupełnie coś innego niż my-gdańszczanie..nic nie widzą tylko mamonę..To straszna decyzja , bardzo emocjonalnie jestem zżyta z tym miejscem..z kinami,kawiarnia..tam kiedyś życie było ..wiele tam siebie zostawiłam-podobnie jak wielu z nas..Niech burzą na swoich wsiach i stawiają markety a nie tu u nas w Gdansku!!! Łapy precz od naszych kin i to na Długiej-nie wytrzymam..!!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

w 100% popieram!

Wiem, że władze tego miasta z kulturą nic wspólnego nie mają, liczą się tylko tabelki i wpływy albo działanie na prestiż czyjegoś nazwiska... Dobro wyższe?? Jasne! Najpierw trzeba coś czuć i rozumieć...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak to czytam, od razu przypomina mi się kawał o ...orzeszku!

Wyburzą kino. O rzesz ku...!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

nagle kazdego stać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

DKF i imprezy filmowe

portal trojmiasto, zakładka kino, rozdział DKF i imprezy filmowe.
Do wyboru, do koloru.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Fajnie się czyta komentarze pełne oburzenia. Im więcej wykrzykników tym śmieszniej :D

9/10 "oburzonych" ostatni raz było w tym kinie wiele lat temu, w czasach kiedy jeszcze nie było multipleksów. Od lat kino świeci pustkami. Wiem co mówię, bo należę do wąskiego grona MANIAKÓW którzy raz na jakiś czas tam chodzili.

Perła lokalnej kultury? Chyba smutny obraz rozkładu. Główna sala kina zdecydowanie odstaje od współczesnych standardów. Wyraźny zapach stęchlizny, odpadający tynk z sufitu, niewygodne fotele, przedpotopowa technologia itd.

O zamknięciu kina zdecydowali ludzie, którzy wybierają ofertę multipleksów! Jestem wielkim fanem kina, w neptunie spędziłem dzieciństwo ale jakoś mi nie szkoda. Ocieram łezkę i czuję ekscytacje co nowego powstanie w tym od dawna zapomnianym miejscu.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 21

Takich bzdur w życiu nie spodziewałem sie przeczytać.

Obraziłeś Kaszubów nie mając pojęcia o ich historii.To kiedyś było królestwo a te piękne domy na Kaszubach to najczęściej za zarobione pieniądze w Niemczech na Niemieckich papierach,nie na czarno.Boże skąd takie tłuki sie biorą,nawet w necie w Google wpisując znajdziesz dużo o Kaszubach.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlatego mają,że szanuja kazdą złotówkę
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 14

Nie
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Permanentna Amerykanizacja - tylko że USA stworzyli nieudacznicy i przestepcy z Europy, rdzenni Amerykanie - o niczym nie decydowali. Najeźdźcy z Europy podeptali kulturę lokalną... A my teraz debili małpujemy we wszystkim.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

fabryka opon
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

i kino Polonia w Sopocie.

a dziś co? Biedr..., a nie, H&M. Ale jakość towaru ta sama, więc niewielka różnica w klasie.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 0