Kina przy Długiej zostaną wyburzone przed wakacjami

Opinie do artykułu: Kina przy Długiej zostaną wyburzone przed wakacjami.

To już pewne. Z naszych informacji wynika, że zespół trzech kin Gdańskiego Centrum Filmowego (Neptun, Helikon i Kameralne) zostanie zlikwidowany w połowie maja. Prace wyburzeniowe w kamienicy przy ul. Długiej 57/58 rozpoczną się niedługo potem.

Ta informacja zapewne zasmuci wielu naszych czytelników. Starsi mieszkańcy z ciężkim westchnieniem stwierdzą, że odchodzą w niebyt legendarne kina z czasów ich młodości. Kinomaniacy natomiast będą narzekać, że zniszczono jedyny w swoim ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobre wspomnienia

ja zaczynalem na filmie GROM w roku 84 reszta jak u ciebie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to ten chlop z widlam za plotem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

glupie pytanie, przeciez on sie na tym nie zna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zlote lwy gdanskie-ktos jeszcze pamieta ,ze pierwszy festiwal odbyl sie w gdanskim neptunie a nie w gdyni?

Panie marszalku,budyniu,drodzy radni....Dokonaliscie przestepstwa..Zapamietamy wasze czyny.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jest niedochodowy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

kino

Cieszy mnie że są jeszcze ludzie którzy coś rozumieją,rozbiórka kina to przestępstwo i przyjdzie czas na rozliczenie budynia za te złodziejstwa.Obywatele gdańska powinniśmy wspólnie przeciwstawić się tej złodziejskiej władzy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Było pytanie,kto jest właścicielem Capital Park?

Odpowiem z pełną odpowiedzialnością za slowa ZŁODZIEJE. Wy wszyscy tzw. biznesmeni jesteście Złodziejami! !Jedyna wartość którą wynajęcie to KASA.Wy głupie odhumanizowani gnojki,ja mam nadzieję, że przyjdzie czas że Was s*******y Naród rozliczy.Nie boję się Was,a chcecie ze mną walczyć to proszę do sądów. Ja póki sił mi starczy będę Was obrażał, będę o Was Złodzieje szept nie się wyrażał, narazić ogólnie, później imiennie.To czemu niby holdujecie nie jest żadnym Kapitalizm em, nie Gospodarką Rynkową. to jest Złodziejstwo i jako takie powinno być karane.Panowie Prezydenci Trójmiasta, Wy w tym procederze bierzecie udział; opamietajcie się
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

A co ma Stare Miasto wspólnego z likwidowanymi kinami?

Ale co będę słoikowi tłumaczył...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

pora na pierwszą Biedronkę z ukrytym 'brandingiem' obiektu na wzór Carrefour Express :(

To będzie szczał w dziesiątkę! ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

w ostatnich 15 latach powstało zaledwie kilka filmów, na które przyszłoby 1100 osób/seans,

Kino Neptun piękne, jedyne takie w Polsce. Nowy ekran, nagłośnienie Dolby THX też cudne. Ale cóż poradzić, kiedy nie kręcą już filmów tak dobrych, by przyszło na 1 seans 1100 osób, bo tyle mieści sala kinowa Neptuna (z balkonem).
Ale pamiętajmy o tych gdańskich 'pochodach' po seansach w Neptunie. Mój ostatni "pochód", to pokaz przedpremierowy Mission Impossible - miał zacząć się o godz. 22:00 ;)) Pełna sala z lekkim opóźnieniem spowodowanym tym, że za mało kopii taśm było w obiegu ;)) a po seansie - pochód 1000 widzów przez miasto. Cudaczne, to se ne wrati. Gdybym był mieszkańcem Gdańska, wstydziłbym się przed światem tego, co władza tamtejsza zrobiła z Duchem i Kapitałem Miasta.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Idzmy dalej

Proponuję sprzedać Ratusz na Długiej, bo to jeszcze atrakcyjniejsza działka. Za zarobione pieniądze dofinansujemy nowy stadion, bo on kosztuje 1,5 miliona miesięcznie, a w kasie miejskiej pustki mimo łagodnej zimy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chamstwo i drobnomieszczeństwo.

Mała dygresja dla towarzyszy "zarzadzajacych" Gdańskiem - sądy rosyjskie oferują lepsze kurorty wypoczynkowe nie sady krajowe. Obym doczekał tego monemtu. Kiedys był PZPR, a teraz aktyw PO nie do ruszenia. Typowy skostniały beton - może w ogóle zlikwidujcie Długą i zróbta w zamian jakąś nową ścieżkę rowerową.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szok

Niech wyburzą jeszcze Neptuna !!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wielopoziomowe. Na drugim piętrze będzie biżuteria i zegarki. Na trzecim galanteria skórzana. Wszystko made in eu for biedronka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Watra, Drukarz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Buuuu...

Dziękuje Aldono również pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Karol Marks ostrzegał. Ale prześmiewcy mieli większą siłę przekonywania, lepszą socjotechnikę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tyle kin. A tak narzekają na komunę. Blisko do kina - to był chyba podstawowy warunek. Chociaż ja byłem we wszystkich poza kinem Zaspa. Jak był ciekawy film to jechałem. Dzisiaj sciagam a i tu też nie ma za bardzo czego. Oskary kasuje jeden film bo reszta do bani. Tłumaczy się to komercjalizmm. Ale przecież świetne filmy.dochodowe nie zawsze były drogie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja nie byłem tylko w kinie Zaspa. Gdzie ono było?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0