Kina przy Długiej zostaną wyburzone przed wakacjami

Opinie do artykułu: Kina przy Długiej zostaną wyburzone przed wakacjami.

To już pewne. Z naszych informacji wynika, że zespół trzech kin Gdańskiego Centrum Filmowego (Neptun, Helikon i Kameralne) zostanie zlikwidowany w połowie maja. Prace wyburzeniowe w kamienicy przy ul. Długiej 57/58 rozpoczną się niedługo potem.

Ta informacja zapewne zasmuci wielu naszych czytelników. Starsi mieszkańcy z ciężkim westchnieniem stwierdzą, że odchodzą w niebyt legendarne kina z czasów ich młodości. Kinomaniacy natomiast będą narzekać, że zniszczono jedyny w swoim ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

1974 , 1975 ?

Ja też , pamiętam " Kalinę Czerwoną " , "Żądło " i " Leniuchów z żyznej doliny ".
Siedziałem w ostatnim rzędzie na balkonie . A Ona miała na imię Grażyna .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chcieliście kapitalizmu to macie ...

Będzie podobnie jak w d. kinie WARSZAWA w Gdyni , najtańszy dyskont dla najbiedniejszej większości i trujący smród wszelakiej chińszczyzny. Zgroza.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

protestujcie sobie i w niedziele głosujcie głupki na PO i PiS

a za rok w Gdansku bedzie Steinbach, a tusk zostanie na zlewozmywaku!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

To już normalka.

Konserwator przyrody wydał zgodę na "uschnięcie" drzew akurat w środku parku, zasypanie stawu gdzie żyły ryby, żaby itp lokatorzy, "wyparowanie" dworku z osiemnastego wieku, kolejny urzędnik już ma przygotowaną zgodę na przekwalifikowanie terenu pod tzw apartamentowce, nie dziwię się,że niektórzy urzędnicy państwa zapominają przy PIT-ach ile mają faktycznie mieszkań.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Upadek kultury

Gdańsk na tym straci, bo multipleksy są wszędzie takie same, a starych pięknych kin "z duszą" nie zostało wiele... W Sopocie zamiast kina jest H&M. Upadek kultury. Niezależnie od tego, co zbudują w tym miejscu, nigdy moja noga tam nie stanie. W Amsterdamie zburzenie najstarszego kina z 1912r. nikomu by nie przyszło do głowy. Jest zadbane i wypełnione ludźmi kochającymi dobre filmy. https://goo.gl/maps/ZNnqW
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

coctail bar

coctail bar a nie cukiernia
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będzie biedronka

w okollcy 500m nie ma innej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

w latach

70 tych chodziłem do Leningradu na Konfrontacje...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy opinia bywalcow tych kin kogokolwiek obchodzi

To jest jakiś żart, i to nawet nie śmieszny. Czy ktoś w ogóle zapytał mieszkańców, czy chcą, aby te kina przestały istnieć? Ja się na to nie zgadzam i przypuszczam, że takich jak ja jest bardzo wielu.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobrze ze

zostaje Zak i Klub Filmowy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kawiarnia,

na pietrze obok kina byla kawiarnia"Kameralna"Odbywaly sie tam fajfy,gral zespol,pamietam Rame 111.Oj chodzilo sie tam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kasa, kasa, kasa....

...Pieprz*na banda ....Teraz galerie ch*jową w dworze artusa...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

pójdę z Tobą!

gdzie i kiedy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zróbmy protest!!!

a potem odwołajmy prezydenta!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1