Kinesis

Rehabilitacja Salony masażu

Gdańsk, Lucyny Krzemienieckiej 9A

Danuta - opinia (1) Pan Michał jest super specjalistą, a przy tym miły, uśmiechnięty i uważny.... Danuta Marta - opinia (1) Trafić do Michała bezcenne! Polecam, pełen profesjonalizm! Marta Paweł - opinia (1) Profesjonalnie i z zaangażowaniem! Polecam! Paweł
Ania - opinia (1) Profesjonalizm oraz zaangażowanie pana Michała są na najwyższym poziomie. Z... Ania Piotr - opinia (1) Pan Michał jest super profesjonalnym specjalistą oraz super sympatycznym... Piotr Hania - opinia (1) Pan Michał jest doskonałym specjalistą i bez wątpienia właściwą osobą na... Hania Janina - opinia (1) Jestem wdzięczna losowi że trafiłam do tego gabinetu po wielu latach zmagania... Janina Łukasz - opinia (1) Pełen profesjonalizm, a przy tym fajny i serdeczny człowiek. Ręce Pana... Łukasz Beata - opinia (1) Przyjechałam do córki z ogromnym bólem biodra i nogi. Po jednym masażu u Pana... Beata Ewa Kaian - opinia (1) Serdecznie polecam masaż u Michała, głęboka praca, spokoj, uwaznosc na... Ewa Kaian Mira - opinia (1) Pan Michał ma bardzo profesjonalne podejście. Nie tylko skutecznie pomaga w... Mira Naprawdę warto! (1) Trafiłam do pana Michała, raz z bólem barków (chyba od stresów), dwa z bólem... Urszula polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Z polecenia z bolem nogi skorzystałam z naprawdę najbardziej profesjonalnego... Gabriela Profesjonalizm i zaangażowanie! (1) Pan Michał jest świetnym masażystą. Po kilku wizytach czuję się zdecydowanie... Paulina Fachowiec (1) Michał jest świetnym fizjoterapeutą i masażystą. Jako były sportowiec ma dużą... Grzegorz Profesjonalnie! (1) Opieka na najwyższym poziomie. Polecam! Zbigniew POLECAM!!! (1) Serdecznie polecam! Pan Michał jest świetnym specjalistą. Uważnie słucha... Joanna wyleczona kontuzja (1) Jestem sportowcem i od wielu lat zmagałem się z bólami w okolicach ścięgna... Paweł Naprawdę polecam! (1) Polecam masaż w gabinecie Kinesis! Gdy zaszłam w ciążę pojawiły się u mnie... Ola R. Pełen profesjonalizm, skuteczność i pasja (1) Trafiłem do pana Michała z potwornym bólem pleców spowodowanym kontuzją... M