Kiwdul

Tak. Niepotrzebnie zacząłęś bawić się poleceniami w nawiasach strzałkowych. Ale byli tu już tacy przed Tobą, którzy potafili złośliwie wpsać kilka liter o wielkości prawie 300 punktów, albo tacy, którzy wklejali na Hydepark zdjęcie. Nie byłeś pierwszy, nie jesteś ostatni. Czasami jednak przyda się urozmaicenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wakagi

będę jutro!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ameno

Jestem daleko poza 3-miastem . Jutro wracam ale nie mam szans aby zdążyć. Przełóżmy może na piątek lub na przyszły tydzień . Niepokoję się , Co z Twoim "numerem" pani " Bruner " .
Pozdrowienia niespokojne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fionn

A Kwisatz przygotował takie huczne i gorące powitanie na Mariackiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pozdrawia

pijany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O N I . . .

...dobrze MIXER, może i masz racje-nie będę się z Tobą kłócił-tylko proszę zauważ dlaczego ja użyłem pełnego(no, może tylko trochę bardziej zaawansowanego) html'u ?!-jedynie po to, by Plagiat nie przegapił mojej wypowiedzi(nie jestem efekciarzem i dlatego też nie używam w tym statycznym miejscu takich technik...choć nieraz by się przydało-masz racje!{i to jest odpowiedź komuś tam innemu również z ponad tygodnia wstecz...i jeszcze-nie boję sie jakiegoś tam Michała Ka(Admin?)., ponieważ nie robię niczego złego(!!!)...czyli mam Go ...no gdzieś... ;
I F C I U -kiedys być może mnie poznasz-i wówczas kiedy zechcesz(bez względu na porę dnia) będziesz mogła wpadać...Zawsze. :) ;
KWISATZ-..."BOŻE!!! ale ja jestem słaby...bo mimo wszystko w Ciebie wierzę...Choć marna ze mnie owieczka, która tak nieczęsto gości w Twojej STAJNI..." ... to tyle w kwestii odpowiedzi... ;
PLAGIAT-Tak...dałem sie sprowokować(a przeciez juz trochę Cię znam...), ale to moje zmęczenie zaważyło na tej reakcji...A Ty napisałeś z kolei prawdę...I to uznaję-masz rację... :) ;
LEMIRO-...taki już mój styl pisania(od parunastu lat)...to nie są jakieś strzępki( nie mam zamiaru tego tłumaczyć...) Ale też...gwarantuje Ci-już NIGDY on sie nie zmieni... ;
DR. ALBERT-...przykro to powiedzieć, ale...chyba na tej swojej praktyce lekko zdziecinniałeś, prawda?...niestety...Bo wyleciałeś z tym "m"(idący tekst), jak bobasek z piaskownicy pokazujący, że również dostał od mamusi lizaczka( i nic to, że cały w brudnym piasku...)...Głowa do góry-nie bój się Mały-ja Cię przytulę ! :) ;
no i ZWIERZ- a ja (świadomy tego co piszę!)-JESTEM i BĘDĘ patriotą(jedynie!!!) mojej UKOCHANEJ POLSKI !!!...i nie myślę , że jestem ksenofobą(bo nie nienawidzę , a nawet nie mam niechęci do innych nacji!!!)!Ludzie są źli, a nie całe narody...LECZ mojej OJCZYZNY nie zamieniłbym na żaden raj na ziemi...
AMEN
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

DROBINKO...




Czyste niebo   (...to tylko ja...)Kochana DROBINKO!!!...ktoś o dobrym sercu i umyśle geniusza powiedział, że MIŁOŚĆ nigdy nie przychodzi po trochu...Ona wypełnia Nas-mnie-bezgranicznie-bez najmaciupińszego miejsca wolnego w mej zmarnowanej duszy...Miłości trzeba szukać wszędzie...nawet za cenę długich godzin, dni i tygodni smutku i rozczarowań...Bowiem kiedy wyruszymy na poszukiwania MIŁOŚCI-ONA zawsze wyjdzie NAM naprzeciw(!!!)...Kochana....tak ogromnie Cię KOCHAM!!!!...wiem, że KOCHAĆ to niebezpieczna rzecz...Ale czy Ty nie jesteś tego warta???!!!...MIŁOŚĆ jest pełna pułapek...kiedy chce dać znać o sobie-oślepia i nie pozwala dojrzeć cieni, które to światło tworzy...Ale ja UMIŁOWANA każdą strefę przejdę...dni i noce nie robią mi różnicy...Znajdę tę dróżkę jedyną po której tylko Ty i ja iść bedziemy...bo kto PRAWDZIWIE KOCHA-musi umieć zgubić się i...odnaleźć...DROGA Twoja będzie MOJĄ-I już NIKT NIGDY z niej NAS nie wywali...Po koniec dni naszych na tej zmarnowanej ziemii...///
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiwdul

Dzięki, przy następnym zlocie. A potem...mniam mniam na bigos będę do Ciebie "wpadała" :)
Pozdrawiam Wszystkich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...I F C I O...

...tak...być może już wkrótce...
.
..I uśmiech pojawiać będzie się częściej... Tak...już wkrótce...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...przepraszam za to poniżej...Ktoś mnie prosił o ...Nieważne. ....tam są zakodowane słowa...

(...przepraszam...trafiły tutaj przez źle zaadresowanego ftp'a...miały wylądować na całkiem innej stronie nie polskiego serwera...)
Tłumaczę sie jedynie dlatego, by znowu jakaś miła osóbka nie posądzała mnie o to...kim nie jestem...
To również zmęczenie...
...dlatego już chyba pora na sen...
Trzymajcie się ciepło...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...jeszcze tylko jedno...

...część tych słów zakodowanych(ale mniej ważnych...)pojawi się , gdy kliknie ktoś kilka razy myszką na ciemne tło , lub przejedzie po nim z wciśniętym klawiszem...
Dlaczego to piszę?...ano po to, by nie było jakiś niezdrowych sensacji...Na szczęście reszta jest dobrze ukryta...
To było do...DROBINKI...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiwdul NNeb

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I F C I U

...a to dla Ciebie :) !

Admin wyręczył mnie z kłopotu...odkodował słowa o których pisałem wcześniej...i dobrze-bo chyba tylko nieliczni(albo i nikt oprócz nas dwu)nie widział mojej pomyłki w całej swojej ciemnej krasie...
Dzięki "A" !
...a teraz ...do wieczora...pa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile uśmiechów

Jaki dziś fantastyczny dzień :)
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak , IFCIU ! Dzień uśmiechów !

:) :) :) a to -by było Ci jeszcze milej...
A taraz już chyba pora na parę godzin snu (bawiłem się w html'u, by coś nowego dać na moje strony, które potrzebują pomocy...biedne hehehehe)
Też dzięki Tobie poprawił mi sie humor...
Dziękuje IFKO za tą dzisiejszą Twoja pozytywną
energię, która i do mnie dotarła(!)...
Trzymaj tak dalej, to może, gdy wstanę -znowu troszkę JEJ przejdzie do mnie...
pa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...obejrzałem do końca "E.I." i...słonawy smak poczułem w ustach...

...w tle wciąż jeszcze słyszę muzykę Johna Williamsa...

...tak...śnić...i mocno wierzyć...
...tak...to się uda...
...urzeczywistnić marzenia...
...śnić...wierzyć...
...żyć tylko...
...żyć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiwdul NNeb

Dobranoc
Słodkich snów
:)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiwdul

ciezko jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmmm

Remik,
nawet tu mnie prześladujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wakagi

w przyszłym tygodniu mam egzamin :((( i do czwartku zakuwam. Jaka "Bruner" ??? nic nie rozumiem. Będę w piątek, odezwę się jeszcze.
Trzymaj się,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PRZEŁOM W POLSKIEJ KYNOLOGII

POLSKI KLUB PSA RASOWEGO oficjalne polskie stowarzyszenie kynologiczne, czlonek miedzynarodowej organizacji ACE, zaprasza wszystkich chetnych ! Zapraszamy do uczestnictwa w I Wystawie Psow Rasowych i Zawodach Agility w Plocku dnia 19 maja 2002. Zapraszamy na strone http://republika.pl/klubpsa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przełom w dziedzinie paranoi

wielki gruby byk wyprowadzony na arene nicosci zostal postawiony przed malym chlopcem. zdenerwowany iz nie podano mu do stolu lepszego adwersarza zdegustowany upadl na zad i zaczal sie smiac. w tym momencie chlopczyk zatkal mu nozdrza przez co byk nie mogac zlapac oddechu oddal ostatnie tchnienie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hahaha

Plagiat, miła dobranocka
hiihihihi
Dobranoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Psy (kynolodzy)

Ten Hyde park schodzi na psy.
Wrrrrrrrrrrrrrrr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Plagiat

Co ta bajka ma wspólnego z paranoją? Czyżby była ona przełomem w twojej terapii. Czy masz paranoję, a może coś jeszcze Ci dolega?
Dobrze się czujesz? Napewno DOBRZE się czujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiwdul Nneb

Opowiesz mi te sny, których życzyła Ci Ifka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Amena

Egzamin potrafi być poważną sprawą?
Czy napewno jesteś przygotowana?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka

Czy Remik Cię prześladuje? Chcesz się go pozbyć? Dla mnie to bez różnicy kto ale wolę, śmiecie, bezużytecznych, kłopotliwych, wrednych......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Malayach

Ciekawe czy z medycznego puntu widzenia można Cię zaliczyć do psychopatów, czy może inna grupa chorobowa jest bardziej odpowiednia(bez aluzji, nie wiem jaka).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fionn

Pojęcia nie mam co będę robił w przyszłym tygodniu. Będzie to zależało od informacji które uzyskam dziś, jutro itd.. A Twoje nie pojawienie się nie naraziło mnie na rzadne straty. Dzięki za pamięć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Void

Jesteś tam gdzieś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiosna

Zrobiło się cieplaej, zaczęło wiosennie padać, całe paskudztwo wychodzi spod ziemi. A zwierzaki linieją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

K. NN i E.I

Giń!
No giń wreszcie!
Wwrrrrrrrrrrrrr
Giń!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witanko

Zawsze się uśmiecham czytając HP
Dr.'ku
Nie mam problemów z Remikiem, pracuję z nim, wiem, że wchodzi tu, możliwe, że nawet pisze...nie wiem. Dokuczam mu....
A propo's REMIK - do pracy!

Dziś mam okrutnego kaca, nie mogłam spać w nocy...więc piłam. Wzięłam juz 2 tabletki na ból głowy - nie pomaga! Czy ktoś zna sposób na ból głowy?
Tylko nie piszcie textów typu "trzeba było nie pić!"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierzaku

Dawno Cię nie czytałam :)
wrrrrrrrr
podoba mi się ..."zwierzaki linieją" hihihi
Zwierz...może zmień szampon...choć faceci często w pewnym wieku zaczynają "linieć"...




Moja głowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka

Kwśne mleko czasem pomaga. Ale najlepsze skutki miały w takich sytuacjach tabletki na kaca, nie pamiętam ich nazwy ale w aptece będą wiedzieć. Były naprawdę skuteczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka

Przyszło słoneczko i czas na zmiany. Nie mogę wytrzymać bez zmieniania siebie zbyt długo. A włosów będzie coraz mniej i mniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wirusy

Czy ktoś zna kogoś kto pisuje wirusy i rozsyła je po sieci. Podajcie jego namiary Dr. Lecterowi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka

Robię się głodny jak czytam Twoje teksty na xcom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierzaku....

Widzę, że "ktoś" czyta moje wypociny...
hmmm
Cieszę się, że tak reagujesz na moje artykuły, znaczy się normalny jesteś :)
tak się wbiłam w tą tematykę, że zaniedbuję newsy polityczno-gospodarcze, ale po polityce jeszcze nikt nie zgłodniał...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

!!!!

Poszukiwany samochód z duszą !!! na wrzesień na dzień góra dwa w celach matrymonialnych. Prosimy o wieści.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka

Na polityce wielu zgłodniało ale bez cudzysłowu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierzu...

tak...
Od roku piszę o polityce ... czas na zmiany, a ta zmiana jak najbardziej mi odpowiada :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ZWIERZACZEK (biedny już...)

Zwierzaku...sam bym Mu tą skrzynkę zablokował i...nie tylko...Ale Ty się zanadto zezwierzęciłeś (hehehehe)dlatego zrobię tak...ale u Ciebie (hehehe)...A póżniej napiszesz mi, jak było...
DOBRZE?!
Trzymaj się i...nie odbieraj obcych i...znajomych maili...
Dobrego DNIA
 
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ZWIERZAKU

...w tej malutkie skrzyneczce poniżej (z niebieskawą ścianką) zamykam moje dobre i czasem złe myśli i...czyny...Wychodzi to to po jakimś czasie i robi trochę zamieszania...Czekaj, jak się otworzy...może nie będzie wcale to zła energia...
MOŻE...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiwdul Nneb

Miło mi że mogę sprawić Ci trochę uciechy. Ale niestety musisz być bardzo na czasie bo mój serwer dobrze sprawdza co tu się pojawia. Więc jeśli chcesz przesłać mi wirusa to musi być nowy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ZWIERZACZKU

Zwierzaczku...Boże...jak one moga być stare...jak ja je tworzę na bieżąco...
Ale nie przejmuj się-one krzywdy nie robią(to nie w moim charakterze!!!)
Dlatego śpij spokojnie...Będzie trochę śmiechu-nic więcej...
skrzyneczka powoli zmienia kolor...spójrz na dół......to dobra skrzyneczka...dobry odcień...Zieleń to nadzieja...to życie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ej.... WIRUSY

a ja mam grypę...
NIkt mi jej nie podrzucił
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

IFCIU...

IFKO!!!...no i dobrze :)) ...bo już sie bałem, że mnie o to posądzisz...
A ja taki łagodny Kiwdulek jestem... :))
Zdrowiej IFCIU!!!
...wiem, że trochę mnie teraz słabo widać...te literki, ale powoli następuje faza deinstalacji tego pseudo wirusika dla Zwierzaczka...zrobiło mi sie trochę go żal...i nawet ten żartowniś wirusek musi zaniknąć...Dlatego więc jeszcze przez godzinkę bedę słabo widoczny...
Skrzyneczka również powoli przybiera niebieskawe kolorki(czyli wraca do normy...)...och te Zwierzaki...takie kochane...a tyle kłopotku robią... :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

na

kaca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

DOKTORZE...

IFKO!!!...no i dobrze :)) ...niestety snów Ci nie opowiem...bo były za nadto osobiste...
Ale bajeczke moge Ci opowiedzieć, Bobasku Ty mój kochany... :)) mam nadzieje, że rozczytałeś ten tekst...Takie są skutki "zabawy" z programikami mikro...(wiruski itp.) Za około godzinkę wrócę do normy...
ZWIERZAKU!!! .skrzyneczka jest już niebieska...Niebezpieczeństwo odpadło!Tylko ja jeszcze mam drobne kłopociki...ale wkalkulowałem je w koszty... hehehe
I przeminą bezpowrotnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

IFKO!!! (i info dla Dr.Lectera)

...to poniżej IFKO było do dr.Lectera(to takie maluśkie kłopoty z tym zwierzaczkiem...to wirusik, którego zawracam...No i powoli wraca do tatusia.... :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiwdul NNEb

Jestem dzieckiem, oczywiście. Bawię się kolorkami. Chcesz o tym porozmawiać??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tego już za wiele

Przesadziłeś nneb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy moglibyście skończyć z tymi wygłupami

Robi się nieczytelnie. Niedługo przestanie się chcieć ludziom pisać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierz

Jak myślisz, co to jest: cztery rzeczy i przypłynęły z Ameryki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mk

A wyniki testu to gdzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest wesoło...

Dr. Albercik wrócił - cmok dla niego
Zwierzak zainfekowany - cmok dla niego
Kiwdul - dziecinny cmok ;)

No i dosyć tego całowania, wróciłam z obiadku...no i klina wypiłam ( kawa z dodatkiem- hihi)
A teraz do pracy, nie chce mi się, żyję już weekendem, jutro idę do kina :)
Przez weekend nie będę pracowała, no może sportowo jakiś artykulik drapnę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka

Wesoło jest, jak to zwykle bywa w Klinice Bieżniki\owania Mózgu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Void

Za mało danych......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dr. Alberciku

Czy mogę u Was złożyć podanie o pracę?
Mam już dość, nie chcę być waszym wiecznym pacjentem.
Chciałabym stanowisko pielęgniarki - asystentki lekarza od zaburzeń emocjonalnych. Z możliwością asystowania przy operacjach prostowania kory mózgowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierz

A na co czekaliśmy ponad rok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Void

To masz to już w domu?!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwierz

O mało nie wybiłam dziury w suficie, gdy zobaczyłam tą paczkę po powrocie ze skarbówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka

Proszę złożyć podanie, cv, listy referencyjne, trzy zdjęcia, kartę zdrowia, kartę szczepień, dyplom ukończenia szkoły pielęgniarskiej.
W ciągu miesiąca podanie nabierze mocy biurowej. Następnie ustosunkujemy się i wydamy negatywną odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr. Albercie

Mam kilka pytań
1. Po chrena Wam aż 3 zdjęcia? Chcecie nimi straszyć pacjentów?
2. Jakiego rodzaju mają być te fotki? Mam fajne z imprezy.
3. Nie mam dyplomu szkoły pielęgniarskiej, ale to chyba nie jest problem... ????
4. Dlaczego okres oczekiwania na negatywną odpowiedź trwa tak długo?
I ostatnie... w sumie prośba nie pytanie
Proszę się negatywnie nie stosunkować!

Proszę o szybką odpowiedź, gdyż nie wiem ile mi czasu zostało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no i co tu słychać

?????? . dość dziwnie . stronka ???/ owszem owszem , artykuliki zwiększą poczytność . Początek biznesu niezły . Pozdrowienia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A D M I N

...proszę Cie tylko o jedno...(jeżeli to Ty właśnie robisz...)
Zajmij sie tymi, co wypisują słowa i teksty, przyjete nawet w towarzystwie dość otwartym, za wulgarne...A odchrzań sie od moich skromnych wypowiedzi...
I nie wycinaj ich...
Bo po prostu podłacze sie do innych...i bedziesz musiał powycinac tych niewinnych...Albo też sporo czasu wolnego zajmie Ci poszukiwanie sposobu na pozbycie sie moich literek...
Nie robie tutaj nikomu krzywdy...Są w tym miejscu zdania nie porównywalne do moich skromnych
( i nieraz)zabawnych ripost...Trzeba tylko uważnie czytać...(!!!)...

Zdenerwowałeś mnie...
Jeśli to w ogóle Ty...
...to powyżej...ta zmiana koloru moich emocji -znaczy tyle , że jestem wkr...
A taki ze mnie spokojny(choć nerwowy...)człowiek...

Kiwdul NNeb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A D M I N

...no dobrze...
zaczne używać...
no chyba wiesz(?)...
nie zablokujesz moich...wizualnych emocji...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A D M I N (raz jeszcze...)

...zablokowałes moje emocje...ale tylko na momencik...prawda???
A ja tak nie lubie tego czerwonego koloru(to rodzinne...)

Nie chce z Toba walczyć...ja spokojny człowiek(jak już pisałem...)
Ale zajmij się tymi, co naprawde potrzebuja Twojej reakcji...

Z poważaniem Kiwdul NNeb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

........

...już mi przeszło...
Ja szybko wracam do stanu...normalnego...


...i kolory znowu wróciły do normy...czyli-niebieski( mojego ukochanego morza...)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr. Lecter

...nie przesadziłem Doktorku...to taki kolokwializm...Ale Ty jestes wraźliwy...chyba tak, jak ja...Tylko, że ja o takie słowa na pewno bym sie nie obraził...
...a więc się nie obrażaj i zasuwaj z tymi słówkami do mnie...No jak?Dobrze juz?
pa, Bobasku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I F C I O ...

A co miał znaczyc ten dziecinny całusek...To miało byc adekwatne do mojego zachowania? ....czy też dlatego, żebym nie odbierał go zbyt seksualnie(?)...
a dla Ciebie całusek dzienny bez żadnych określeń...(sama sobie dopiszesz...)
pa Ifciu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

IFCIU(jeszcze jedno..)

...widziałaś tą zielonkawą stronkę z naszymi wypowiedziami...jak ten wirusik odchodził?
...tylko mi nie pisz, że jego odejście wyglądało brzydko...
On biedny wiosnę chciał zwiastować...
Ale mu sie nie udało...bo go zatrzymałem...a admin wykończył biedaka na amen...
SZKODA...
...a wszystko przez Zwierza...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiwdul NNeb

to miało być do dr Albercika , pomyliłam się, a do niego miał być dziecinny całus ponieważ cyt: "Kiwdul NNEb (1 Marca 2002 godz. 12:01)
Jestem dzieckiem, oczywiście. Bawię się kolorkami. Chcesz o tym porozmawiać??
dr. Albert"
Ciebie całuję w czółko (tak jak wszystkich z resztą)
a poza tym... wstydź się, tak sam na piwo poszedłeś?
Pozdrawiam
Jestem już w domciu i będę tu zaglądała - ide na czat... może przyjdziecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

aaaaaaaaa, jeszcze jedno

Nie widziałam nic zielonego...
nie dotykam Waszych magicznych skrzyneczek...
hihihi
cmokas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I F C I U

...no to podobnie myslałem, ale jednak nie miałem pewności...bo jeszcze mi daleko do takiego geniuszu...
Choć nie jestem chyba aż tak niemądry(buuuu ), prawda?...
proszę IFCIO powiedz , że to prawda i pogłaszcz mnie po główce(bo i ja czasem potrzebuje być bobaskiem...to takie miłe...i nie tylko te całowanie i głaskanie-pieszczuch ze mnie-ale w ogóle...brak odpowiedzialności itd...) !
pa!
Ps. i napisz jeszcze...gdzie Ty będziesz na tym chacie?!...bo i do tego brak mi rozumku...
(na tym tutaj?z tej stronki?)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ps.

Po główce????
nono...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr. Lecter

zbadałbym raczej siebie na twoim miejscu, wlasnie sie odezwala twoja paranoja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bezsenność

No i jak mam usnąć? Przyzwyczaiłam się do 4-5cio godzinowego snu...
Już spac nawet nie mogę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I F C I O !!!

...wiem...Chyba sie nie wyspałas przeze mnie , prawda?:)
A może juz czas powiedziec IM coś...no wiesz...Ifciu...
Jak myślisz?Czas to , czy jeszcze nie ?!
Bo Oni biedni dostaną oczo pląsu jak Nas zobaczą w tych ...
dziwnych miejscach(ale tylko dziwnych dla Nich)...Nas razem...
Ifciu...aż mnie coś niesamowitego korci, by napisac o tym...
Poczekam jednak na Twoja reakcje (pst...chciałem napisać
wiesz co, prawda?...jeszcze sie przed czasem zdradzę....:)
No to do zobaczenia IFCIU DROGA!!!
ucałowania(wiesz gdzie hehehehe ) :)


...jestem anielsko rozbrojony...
...dzięki Tobie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka

Sorry, za spóźnienie, ale przez moją nieobecność ostatnio kolejka pacjentów wzrosła trzykrotnie.
Zapomniałem dopisać, że potrzebny jest jeszcze ukończenie kursu samoobrony Jujitsu lub Kombat56 oraz przeszkolenie z obsługi i użytkowania mteriałów wybuchowych. Czemu tak długo to trwa? Musimy sprawdzić czy to nie jest słomiany zapał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiwdulq

Skarbeńq
Mówiłam Ci juz wielokrotnie... Wiesz jak to na ludzi działa, nie możemy się tak ujawniać z tym co robimy, ja to robimy i .... przede wszystkim gdzie :)
Oj wiesz... strasznie jestem dziś niewyspana, dałeś mi ... popalic tej nocy. Chyba rzucę palenie (!)

Lecę przygotować się na dzisiejszą noc ... hmmmm, myślę, że znów będzie szokująca...
A co do całusków... no wiesz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doktorq Alberciq

Hmmmm...
Przeszkolenie mam... używam regularnie broni: sztucer, boock, dubeltówki, kniejówki... co do cięższych wybuchowuch...ja sama taka jestem... może nie jestem materiałem(na żonę), ale...hmmmm, potrafię ;)
Jeśli zaś chodzi o walki... ?!
No cóż potrafię się "mocować" jakt nikt :)


Ps. co do słomianego zapału... nigdy. Kiedyś byłam słomiana wdową, ale to już nieaktualne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I F C I U Ń K U Ty moja...

Och Ty moja Ifcio...jesteś niesamowita...Ale to normalne u Ciebie(wiem...) ...przy Twoim zapale do życia- rozsadziłabyś nawet Mur Berliński bez pomocy tych wszystkich młotów i taranów...Kochanie Ty moje, ale ta Twoja energia mnie tak ogromnie ładuje...że mógłbym jeszcze więcej , niż tej minionej nocki i tego niezwykłego poranka...O wiele wiecej !!!
Tak, papieroski musimy niedługo rzucić bo nie zniosą tych naszych(no wiesz...)wysiłków nasze okopcone klateczki piersiowe(..a ta Twoja hmmmm cudowna szczególnie hmmmm...)...
Och Ty mój Skarbeńku(bo to Ty jestes moim, a nie ja Twoim...wiesz dlaczego, prawda?...)-tak, szykuj się , bo ja juz nie moge się doczekać...cholipka jedna...jak mi ciężko...
...tak, tak-całuski tam...gdzie zawsze IFCIO!!! właśnie tam...
Kochanie...wiem...wiem jak to na ludzi działa-dobrze nie będziemy ujawniac tego wszystkiego...no, przynajmniej teraz...
W duchu uśmiecham się-bo...bo to Ty znowu przejęłaś inicjatywę...a wiesz jak ja to lubie(?)...hmmm ogromnie!a te Twoje...no dobrze-już nie piszę więcej...Bo mnie znowu poniesie...
...ucałowania(w to samo...) i do wieczorka...(!!!)

( kolorki mi ciemnieją w szkatułeczce...to dobry znak ...ale Ty i to wiesz...)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiwdul'q

dobrze, że nie ma juz potrzeby rozwalania czegokolwiek :). Natomiast dobrze jest budowac z taką samą siłą....
Nie wiem czy dam radę drugą noc z rzędu tak "szaleć"
Ale musze Cipowiedzieć, że zrobię to, gdyż jestem zaintrygowana miejscem. Cóż mnie najbardziej ujęło... setki świec i ta muzyka... ciała, zapach unoszący się wokoło, to wszystko było niesamowite.
Wydaje mi się, że dziś "damy radę", co do sposobu ... hmmm, wiesz , poza tym jest kilka sposobów na wykonanie tego... dziś Ty wymyślasz, nie możesz być wciąż bierny...
A jakość ....znasz juz jakość...jest chyba dobra, co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pacjenci Kliniki...jacy oni właściwie są?? Fragment pamiętnika:

Ciemne...zagęszczone...publiczne i wspolne powietrze w kolejce podmiejskiej.. zmęczeni ludzie..smutne istoty i ich papierowy pseudoświat...przerzucam kolejna strone gazety...o jaka niespodzianka...ktos zmaltretowal wlasne dziecko kablem od dawno niedziałającego żelazka..Szydercze spojrzenia w moją stronę...te maklerskie bestie...drapieżnie i zmysłowo oblizuje wargi..Aż się trzęsie..chciałby dotknąć...niech pomarzy o upojnych chwilach sam na sam z FemmeFatale..jeszcze jedno spojrzenia spod brwi...jush jest mój...wystarczy że się uśmiechne..to takie proste...niech myśli że jestem łatwa...obopulna satysfakcja...i tak przez chwile kochamy się wzajemnie w marzeniach...zaciskam uda...widzi to...prowokuje..wysiadam...już nigdy się nie spotkamy...czysto przypadkowa miłość w kolejce podmiejskiej...następnym razem możesz to być Ty.
Już wkrótce nieautoryzowany wywiad z Femme Fatale
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiwdul

Mała tabelka, którą nazywasz szkatułką. To może być. I to już nie jest efekciarstwo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doktorq

Czekam, na wywiad
Ciekawy ten urywek...
czy dowiem się w końcu kim jesteś?
Mam wrażenie (wiem) że znamy się, ale nie moge Cię "zlokalizować"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ifka

Tak Ci się tylko zdaje. Wewnętrznie zupełnie mnie nie znasz. Wiesz tylko jak wygląda mój kitel i o której robię obchód po salach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ACHTUNG

Poszukiwany samochód z duszą (lata 50, 60, 70 krajowy lub zagraniczny)!!! na wrzesień na dzień
góra dwa w celach matrymonialnych. Prosimy o wieści.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do Ktosia...

..... Bez ciebie przezycia sa tylko martwym naskorkiem przeszlosci.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doktorku Alberciku !!!

O, Boże BOBASKU!...aż tyle dni Ci to zajęło???
No dobrze-teraz nie mam czasu na pisanie z Tobą, bo
muszę zająć się moim skarbeńkiem Ifcią (!)od której to na
chwileczkę odszedłem(wypoczywa sobie przez momencik)...
Trzymaj sie ciepło i nie myśl tak intensywnie, bo Ci żyłeczki
nawalą i kto w tym hydeparku będzie NAS biedaczków leczył?!
....Twoja diagnoza jest ujmująca...Aż bym Cie pragnął ucałować(może i z języczkiem...ale
cholera nie jestem kobietą , a i Ifcia by zareagowała z lekkim oburzeniem...)
...a jednak Cię ucałuje, ale w czółko!
A teraz pa !Bobasku...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaczęła się czarująca noc....

zaczyna się...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oho

Odnoszę dziwne wrażenie, że coś jest nie tak - jednak CO - niewiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cóz się zaczyna

Zaczyna się nowy dzień... ciemno jeszcze ale dziś imieniny Tycjana :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobranoc

cmokasy
dla Wszystkich :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Apel w trosce o ekosystem (6 odpowiedzi)

Apel w trosce o ekosystem, dotyczący dokarmiania ptaków, które są niezwykle pożyteczne, bo gołębi...

Zarabianie na kryptowalutach - Jaki podatek? Potrzebna DG? (6 odpowiedzi)

Witam, Chciałbym uzyskać informację na temat sposobu opodatkowania zarobku (osoba fizyczna)...

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....