Urszula Bzdek - ocena (1) Włosy przedłużam od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm... Urszula Bzdek Anastazja - ocena (1) Najlepszy salon w 3 city Anastazja Ania - ocena (1) Przedłużam włosy od kilku lat, jakość włosów najwyższa, atmosfera w salonie... Ania
Włosy marzenie (1) Od kilku lat przedłużam włosy w Klinice Piękna u pani Sary, włosy są... Zadowolona Klientka Kasia BRAK PROFESJONALIZMU, USŁUGA POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA! (2) Robiąc makijaż permanentny podejmujecie się Panie dużej odpowiedzialności bo... AGATA Wlosy są okropnie doczepione (2) Wlosy dałam do reklamacji takiej partaniny nie miałam na głowie dawno !. Nie... Paulina Rewelacja, polecam w100% (1) Fantastyczna obsługa i klimat w Klinice Piękna. Dodatkowo usługi wykonywane... Karoliba Najwyższa jakość usług (1) Jako klientka Kliniki wraz z córką, z całą odpowiedzialnoscią możemy polecić... Iwona Zdecydowanie polecam (1) Jestem bardzo zadowolona ! Nic dodać, nic ująć :) kultura, miła atmosfera,... Daria Salon na najwyższym poziomie (1) Uważam iż klinika oddaje wszystko to co powinna profesjonalna klinika powinna... Majster Dziękuje Wam bardzo! (1) Świetnie doradzenie, kolor rewelacja! Jestem zachywcona pracą fryzjerki. Po... Gosia Kocham swoje nowe brwi (1) Robilam makijaz permanentny brwi... petarda! Podejscie do klienta, wszystkie... Magda Najlepsze magiczne włosy (1) Z całego serca polecam przedłużanie włosów w Klinice Piekna, profesjonalizm... Magdalena K. Ocena salonu pozytywna (1) Bardzo miła atmosfera pełen profesjonalizm w podejściu do klientek . Polecam Weronika Jaworowska serdecznie POLECAM! (1) Mam przyjemność wystawić pozytywną opinię o salonie KLINIKA PIĘKNA! Z usług... Paulina Oszustwo (1) Klinika piękna pasuje na granie włosów ,robiłam wcześniej w innych gabinetach... Dorota Jak zawsze rewelacja (1) Z salonu Sary zawsze wychodzę z ogromnym uśmiechem na twarzy ! Jakość usług... Anka Rewelacja ! (1) To co Sara zrobiła mistrzostwo ! Nie mogę się odkleić od lustra :D ta... Anka Polecam! (1) Makijaż permanentny w Kinice polecam naprawdę z czystym sumieniem. Mam teraz... Joanna !! (1) Najpiekniejsze rzeski ever!!!polecam bardzo:)! Gosia