Byliśmy, ale czy wrócimy ? (1) Byliśmy w poniedziałek - wystrój przepiękny - widać, ze ktoś tu nie... 3Citi Nie polecam (2) Nie polecam restauracji, poszliśmy z ciekawości po kuchennych rewolucjach,... Gość guacamole z kiełkami ???? wtf (1) nie wiem jak po hiszpansku sa kiełki ale guacamole pomyslu pani gesler to... radzik
Okropne (1) Ceny w karcie nieadekwatne do ilości i jakości podawanego jedzenia. Sałatka z... Koko Smacznie i oryginalnie (1) Jestem klientem od czasów Pod Przykrywka, zawsze potrawy smaczne i... Jurij Beznadziejna muzyka w sobotę (1) Byłam kilka razy w sobotę w klubie Noce i dnie, bardzo słaba muzyka do... Anka Zmiana na gorsze (1) Przykład jak można zepsuć wystrój wnętrza. Basia Nie Polecam!!!! (1) Nie Polecam restauracji Cuba Banana na początek bardzo długo trzeba czekać na... Xxx nie polecam (1) Byłam jakiś czas temu pustki, ceny za wysokie i to bardzo. Obsluga nie mila... ... Klient to dla nich śmieć (1) Podczas imprezy z koleżankami i spotkania po latach niestety nie czułyśmy się... Bożena wielki gadsby (1) koncert , muza, obsługa oki. no cóż ceny tylko takie nie halo za alkohole jendroben alkohol bez alkoholu (1) poszłam potańczyć, napić się drinka, a w zamian zmarnowałam wieczór i... lusi Miejsce którego brakowało (1) Jestem mieszkańcem okolicy klubu i od wielu lat brakowało mi pubu, dyskoteki... Arturinio Słabo (1) Byłem wczoraj. Klimat, wystrój miejscówka super. Reszta to zmarnowany... RDC Bardzo ciekawe miejsce (1) Miałam okazję by w tym miejscu już po raz drugi. Jestem z Moreny i dla mnie... zh Drinki owocowe (1) Lokal fajnie urządzony. Kiedyś były pyszne drinki - robione z owoców, pięknie... Marta Dlaczego nikt nie tańczy??? (1) Jak może być, że tak świetny Klub, a ludzi na parkiecie brak??? Kiedy... Aga Tragedia (1) Niedobre drinki zbyt dużo syropu dodają, bądź kolorowy drink,jak by się piło... Ewa