KLUB NAPRAWDĘ GODNY POLECENIA (2) Polecam serdecznie, naprawdę można zrzucić kilogramy w przemiłej atmosferze.... Klubowiczka Pierwsze takie miejsce w Trójmieście (2) Dla wszystkich, którzy mają problemy z nadwagą, podejściem do jedzenia ,... Dorota Moja przygoda z Klubem (2) Na pierwsze spotkanie poszłam nie do końca przekonana czy będę chciała to... Bożena K.
polecam ! (2) Masz jasny cel, schudnąć i poprawić kondycję – To jest klub właśnie dla... Grzegorz Z czystym sercem polecam (1) Jeśli próbowałeś 100 razy sam. I za każdym razem brakło siły i wiary. Może... Radek Tu zgubisz zbędne kilogramy! (1) To cudowne miejsce stworzone przez osobę, która kocha ludzi i cieszy się ich... Daria Najlepsze miejsce w Trójmieście! (1) Serdecznie polecam wszystkim skorzystanie z pomocy Dagmary i jej zespołu!... Zadowolona Idealne miejsce (2) Bardzo fajna atmosfera, dużo śmiechu i zabawy. Leci mi 5 miesiąc. Na razie... Lukasz Skuteczny Klub (2) Zajęcia są urozmaicone, każda minuta wykorzystana dla Klienta, dieta bardzo... Krysia K. Najlepsze miejsce w jakie mogłam trafić (2) Nikt nie jest anonimowy. Dagmara, założycielka klubu, jest bardzo ciepłą i... S. G. Super atmosfera i motywacja! (2) Super atmosfera i motywacja! Odchudzanie z klubem to przyjemność, nie... Ania Wciągnęło mnie - polecam (2) Profesjonalizm, systematyczność, skuteczność, opieka, rodzinna atmosfera,... Wiola Jedna z najlepszych decyzji w życiu (2) Przyłączyłam się do klubu stosunkowo niedawno (niecałe cztery miesiące temu)... Jola P. POLECAM (1) Wszystkim POLECAM. Bardzo piekna atmosfera w klubie. Powiem krotko co ja... Yana Glushkowa Polecam (1) Cudowne miejsce, gdzie można dostać wszystko czego potrzeba by udało się... kasia m. Polecam (2) Klub oferuje kompleksowe wsparcie polegające na indywidualnie dobranej diecie... Bartek POLECAM (2) Witam, chcialam podzielić się i ja opinią na temat tego klubu. Jestem... Sylwia Nareszcie:) (2) Nareszcie trafiłam w dobre ręce. Nie jestem anonimową uczestniczką ćwiczeń... Dorota znakomita pani doktor (2) Witam, brałem udział w zajęciach prowadzonych przez doktor Zalewską. Były... Milek Polecam :) (2) Sama wiele lat próbowałam walczyć z otyłością, bezskutecznie. Przez przypadek... Jola