Kobieta niezaszczepiona pozna podobnego mężczyznę ;)

Witam. Jak w tytule :). Singielka, 40latka, bez nałogów, z poczuciem humoru i wysportowana, pozna mężczyznę o podobnych walorach. Gdańsk północne okolice ;). Pozdrawiam.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 8

"o podobnych walorach"?.... Hmm
Niezaszczepiona, 40-letnia... ma wysokie mniemanie o sobie :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6

Do anonim - po pierwsze- trzeba znać swoją wartość i mieć swoje poglądy, a nie iść za tłumem... Po drugie, chyba nie czytasz ze zrozumieniem :) - cóż, to Twój problem :). Z góry Pozdrawiam wszystkich hejterów- śmieszy mnie to raczej, niż obraża...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 10

Być może Tobie pomyliły się walory z wadami :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5

Myśl sobie, co chcesz, to świadczy o Tobie, że próbujesz kogoś poniżyć... Może ocenianie zacznij od siebie...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

Próbuję poniżyć?... a nie przyszło Ci na myśl, że może to Ty próbujesz się wywyższyć?
Określenia: znać swoją wartość i mieć swoje poglądy, a nie iść za tłumem, równie dobrze może oznaczać brak pokory, bezkompromisowość i upór. Cechy te nie w każdym przypadku zaliczyłbym to pozytywów.
Nie skorzystam z rady i ocenę mojej osoby zazwyczaj pozostawiam innym. Oceny z zewnątrz są bardziej krytyczne i czasami pozwalają dostrzec to, co bez pomocy trudniej zobaczyć.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 8

> Określenia: znać swoją wartość i mieć swoje poglądy, a nie iść za tłumem, równie dobrze może oznaczać brak pokory, bezkompromisowość i upór

A może również oznaczać silną konstrukcję psychiczną, nonkonformizm i konsekwencję. Nie znając osoby, pozostaje to jedynie w sferze domysłów.
Wdając się natomiast w bezcelową polemikę nt. swego poczucia wartości z jakimś anonimowym internetowym bytem, nieszczepiona burzy ten możliwy jej obraz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11

I dlatego należało użyć słowa "cechy", a nie "walory"
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wow! Ale czad :D O mało nie spadłam z hamaka i chyba w całej Wsi, slychać moje rżenie :]
Dajesz "Niezabezpieczona". Wchodzę do gry... z 2,70 pln, szyszką, garścią pożeczek i drugą ,dzikich czereśni.
Ps
Piotrek, napisz coś mądrego :* Pliska :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Skandaliczne przejęzyczenie :(
Maj apolodżi... Niezaszczepiona.
Przepraszam. Solidarność jajników oferuję ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeszcze poŻeczki gryzą w oczy ;P
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Doprawdy? ;) Nie morze to być :*
Ps ale jajniki dobrze, nie plemniki :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Weź tego zakompleksionego kolesia nie słuchaj. Oczywiście, że warto mieć swoje zdanie i znać swoje walory.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Taki dziwny przypadek, że mające swoje zdanie i "walory" przez siebie zdefiniowane, to z reguły 40-letnie singielki :)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo jak się zna swoją wartość, to nie zadaje się z facetami Twojego pokroju, co tylko zrzędzić i anonimowo gdzieś w internecie potrafi ludziom umniejszać. Lepiej być szczęśliwą singielką, niż nie daj Boże męczyć z maruderem, który dowartościowuje się pisząc nieżyczliwe komentarze...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 12

Anonimka, pozdrawiam :). Staram się takimi ludźmi nie przejmować, ja im współczuję...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Trollinka, rozbawiłaś mnie tym przejęzyczeniem :) Dzięki za Solidarność ;) Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Oczywiście. Jestem etatowym clownem tutaj ;) Będę wspierała Ciebie, z całych sił.
Nie rezygnuj! Są tutaj Panowie, warci czasu i zabiegów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Niezaszczepiona anonimko, co zna swoje walory: maruderzy nie przejmą się Tobą.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

"nie zadaje się z facetami Twojego pokroju"... i pudło.
Wydawało się, że tak doświadczona singielka powinna umieć analizować i wyciągać właściwe wnioski na przyszłość ;)
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bla, bla, blaaa :D :D :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Trolinka, a dziękuję :). Hmmm, wskaż mi choćby jednego jegomościa, bo jakoś się ukrywają ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

bycie niezaszczepionym to wątpliwy walor, ale w Polsce niestety antynaukowych antyszczepionkowców i innych zwolennikow średniowiecza pod dostatkiem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Kobieta niezaszczepiona pozna podobnego mężczyznę ;)

Niezaszczepiony ma podobne walory i wiek 55.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7


Hmmm. Absolutny przypadek. :)
Ja również jestem - nieszczepiony, i - sądzę, że nie będę.
Ale może to już nieaktualne..? W końcu - miesiąc ma ten anons...
Gdyby co, daj znać. ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

-Nieszczepiony- witam Cię ;), może dasz mi namiar na siebie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2




versti22@wp.pl
...tu jestem. :)
Też Nieszczepiony. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nadeszły okropne czasy z tym szczepieniem i nieszczepieniem :(
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

no okropne czasy, sama segrsegacja :c w strasznym świecie przyszło nam żyć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ludzie od zawsze byli różni, ale teraz to, co było kiedyś powodem do wstydu, dzisiaj stało się powodem do dumy.
Najgorsza w obecnych czasach nie jest segregacja sama w sobie, ale zmiana wartości.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety, sama się spotykam z nieprzychylnością wielu osób, jak usłyszą, że nie brałam szczepionki... W ogóle ludzie są wobec siebie coraz gorsi, w łyżce wody by utopili...Przykre to i niestety takie polskie... Czasami chciałoby się stąd wyjechać...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Po jakimś czasie wyjazd staje się coraz mniej możliwy/racjonalny. Pocieszające jest jednak to, że z upływem tego samego czasu, wielu zdaje sobie sprawę z faktu, że do celu ziemskiej podróży jest im coraz bliżej niż dalej. Tym samym wzmaga się w nich błogie uczucie tumiwisizmu. Chyba ja tak mam :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Acha, jestem zaszczepiony i nie ukrywam, że chciałbym przekonać do szczepienia również niezaszczepionych, ale uczucie, o którym napisałem wyżej już równoważy moje chęci.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mnie "zwisa" czy ktoś jest zaszczepiony, czy nie i czy będzie agitował za czy przeciw szczepieniu.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czyli potwierdziłaś Trolinko to, o czym napisałem wyżej?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tobie zwisa z innych powodów. Mnie zwisa z innych powodów. Na wypadek dyskusji w tym temacie, ja będe się "produkowała" z zaangażowaniem, a Ty olewał, bo do wąchania kwiatków od spodu masz blisko (?)... bla bla bla
Kawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Myślę, że do wąchania kwiatków od spodu statystycznie możemy mieć podobną odległość czasową, natomiast uczucie tumiwisizmu w moim przypadku dopiero zaczyna równoważyć zaangażowanie. Do zdecydowanej przewagi tego błogiego uczucia jeszcze mi brakuje, ale obserwuję postęp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poczytaj trochę o historii szczepień. Czyta się to jak kryminał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak kto ma 70-80 lat, owszem. Zwisa mu i powiewa.
Niektórzy, od urodzenia do "celu podróży", preferują stan tego "błogiego uczucia".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

a ozdrowieniec może być?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tym pseudonimem ubekfull to pojechałeś :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kobieta niezaszczepiona pozna podobnego mężczyznę ;)

Fajna babka , 40 to super wiek.
Szkoda tylko, że ludzie czują się wywyższeni tym że dali się zmanipulować propaganda, i robia docinki sympatycznej autorce.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

- Parę lat młodszy - Dziękuję za dobre słowo i pozdrawiam :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Kobieta niezaszczepiona pozna podobnego mężczyznę ;)

Panna w końcu poznała czy dalej szuka? :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poznała i próbuje "odpoznać", ehh...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj poznać zaszczepionego.
Zawsze to większa szansa, jeżeli przynajmniej jedno z was na początku odróżni prawdę od fałszu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może mnie oświecisz, gdzie prawda, a gdzie fałsz? Ciekawa jestem odpowiedzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tym wpisem potwierdzasz, że potrzebujesz więcej czasu. Poznaj zaszczepionego, jednocześnie bardziej cierpliwego.
Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

To było żartobliwie napisane z mojej strony-to raz. Dwa, że nie szukam, nie jestem zdesperowana ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

40latka to nie singielka tylko już stara panna
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

A może jest wdowa albo rozwiedziona. Powinieneś szerzej myśleć człowieku. To wstyd mieć takie ciasne horyzonty w dzisiejszych czasach.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

80-te urodziny babci (19 odpowiedzi)

Jaki prezent na 80-te urodziny dla babci? Czekoladki, kwiatki........... proszę o podpowiedzi.

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

Moja Żona nie chce sie ze mną kochać (292 odpowiedzi)

I nie pomaga już nic ... Rozmowy były , prośby były a błagać nie chcę. Co z kobietą moją jest nie...