Kocham Cię Sunaju!

Zdałam, Zdałam, Zdałam, za I razem. A byłam pewna, że polegnę. Ludziska kochane, ja nie miałam pojęcia o kierowaniu. Wiedziałam tylko gdzie jest kierownica i nic więcej. Dzięki Sunajowi - Januszowi i Grzesiowi. Chłopaki, zrobiliście z Głąba KIEROWCĘ. Nie wiem jak mam dziękować. Atmosfera była suuuper. Wykłady wesołe, na luzie i pełne dobrej energii. Nie było ściemy. Uczyliśmy się naprawdę, ale nie czuliśmy "szkolnej" presji. Jazdy miodzio. Miła atmosferka, jak trzeba było to była i reprymenda. Czułam się dopieszczona :)! NIKT NA MNIE NIE KRZYCZAŁ I NIE PONIŻAŁ. Wiedziałam, że kasa, którą wydałam została wydana na coś, co było jej warte. Sunaj, to takie magiczne miejsce. Już od pierwszego kontaktu, wiesz, że dobrze trafiłeś. Jeszcze raz wielkie, wielkie dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Takie opinie bardzo nas cieszą, bo faktycznie dbamy o atmosferę zarówno na jazdach, jak i na wykładach. Droga Aniu, mamy nadzieję, że wskazówki, które Ci dawaliśmy wykorzystasz w realnej jeździe. Pozdrawiamy i w każdej chwili zapraszamy do biura na kawkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0