Kolejne resortowe dziecko

No i wszystko jasne. Nietrudno się domyśleć dlaczego prof. Nalaskowski był szykanowany na UMK w Toruniu, Jak się ma takie korzenie to potem objawiają się konsekwencje, tak jak w przypadku Agnieszki Holland.

https://niezalezna.pl/310489-andrzej-tretyn-to-modelowy-rektor-iii-rp-gazeta-polska-ujawnia-jego-historie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Badałem trochę ten temat. Ogromna liczba osób ma korzenie w PZPR. Przypuszczam, że w 1989 roku około połowy społeczeństwa mogło być silnie powiązanych z PZPR. Jednak proamerykańska prawicowa propaganda wszystkich mediów jakoś przemilczała ich istnienie, a oni nie organizowali się. A jednak wielu kwitło w nowym systemie, ignorując nieprzychylną im propagandę, coś jak naziści w RFN.
Potem emigracja młodzieży, raczej prawicowej, jak sądzę. Więc obecnie ten odsetek osób jakoś powiązanych z dawną partią komunistyczną jest wysoki. Plus 3 miliony pegierowców. A jednak Sejm jest najbardziej może prawicowy w Europie, media dalej trąbią swoje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

TVP Info, TV Trwam, Gazeta Polska to jedyne wiarygodne media w tym kraju.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Łowco, módl się by nikt nie ujawnił twoich tajemnic z przeszłości. Myślę że prędzej czy później ktoś zrobi ci takie modelowe portfolio.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spóźniłeś się biedaku z pomysłem - IPN to już dawno zrobił i Kancelaria Prezydenta też.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Spóźniłeś się biedaku z pomysłem - IPN to już dawno zrobił i Kancelaria Prezydenta też.
Prawdziwy Polak nie zarabia powyżej 3000 zł miesięcznie. Prawdziwy Polak jest bogaty duchowo i jest z tego dumny. Prawdziwy Polak jeździ autobusem i tramwajem lub SKM-ką. Prawdziwy Polak to katolik, który tak jak ja - nienawidzi prawaków, lewaków i centraków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Prawdziwy Polak rozlicza nie prawdziwych Polaków za ich pochodzenie i życiorysy przodków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zgodnie z doktryną Partii Bolszewickiej ( w Polsce występuje pod nazwą PiS) o resortowych dzieciach i teorii czystości przodków do trzeciego pokolenia włącznie, postanowiłem sprawdzić czystość najgrubszego funkcjonariusza pisowskiego przemysłu propagandy i pogardy niejakiego Sakiewicza.

Instytut Pamięci Narodowej odtajnił akta Ryszarda Sakiewicza, ojca redaktora naczelnego Gazety Polskiej Tomasza Sakiewicza. Z dokumentów wynika, że Ryszard Sakiewicz działał w sowietyzującym Polaków Towarzystwie Przyjaźni Polsko-Radzieckiej.

To powstałe w latach 40. stowarzyszenie, które zajmowało się działaniami propagandowymi, mającymi na celu zaszczepienie u Polaków miłości do Związku Sowieckiego. Organizowało m.in. obchody rocznic rewolucji październikowej, wycieczki do ZSRR, dni radzieckiej kultury, techniki, książki czy filmu.

To jednak nie jedyna komunistyczna organizacja, w której działał ojciec szefa Gazety Polskiej. Ryszard Sakiewicz był również w Związku Młodzieży Socjalistycznej. To komunistyczna młodzieżówka, podporządkowana PZPR. Głównym celem działalności ZMS było przygotowywanie członków do wstępowania w szeregi PZPR. Powstała w miejscu stalinowskiego Związku Młodzieży Polskiej.

Z odnalezionych w IPN akt możemy dowiedzieć się również, że matka Tomasza Sakiewicza Zofia Sakiewicz pracowała w Centrali Handlu Zagranicznego Ars Polona, a babcia Leonia Sakiewicz była rencistką zbowidu.

Związek Bojowników o Wolność i Demokrację był organizacją kombatancką politycznie i organizacyjnie podporządkowaną PZPR.

image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

E-sport dlaczego gry online zostały uznane za dyscyplinę sportową? (4 odpowiedzi)

E-sport oznacza sport prowadzony w formie elektronicznej. Podobne rozwiązanie staje się oczywiste...

Lemingi i szczepionki (14 odpowiedzi)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczep...

słodko, część druga ;) (542 odpowiedzi)

Zakładam nowy wątek, słodycze stały się niemożebnie długie i nie mam już do nich cierpliwości ;)...