Koleżanki do wspólnego wyjścia

Cześć.
Szukam fajnych kobiet, które mają poukładane w głowie i wspólne wyjścia nie skończą się na rozmowach o paznokciach i zakupach.
Życie zawodowe zweryfikowało znajomych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może podaj jakieś szczegóły:
- preferencje wiekowe?
- miasto/dzielnica?
- mail kontaktowy?
Ja bym chętnie poszła z kimś do kina na nieco inny repertuar niż chodzę z mężem;) Pogadałabym o literaturze, o ciekawostkach ze świata. Ale po tej stronie mapy nie mam z kim, koleżanki zostały mi na południu;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Koleżanki do wspólnego wyjścia

Mieszkam w Gdyni na Obłużu.
Mam męża, pracuję w korporacji. Również szukam kogoś do rozmów/spacerów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aaaaa... raz kozie śmierć :)
Lubię czytać kryminały i fantastykę.
Lubię chodzić do kina.
Chętnie poszłabym na jakąś wystawę np. fotografii.
Lubię kawę, brownie oraz piwo. Do wina już nie mam głowy, ale też lubię.
Nie lubię spacerować bez celu, nudzi mnie to. Za to chętnie idę nawet kilka kilometrów, gdy mam określony cel.

Mam ochotę wyjść do kina na coś innego niż nowy Thor ;). Mam ochotę pogadać o czymś niecodziennym.
Mieszkam w Gdyni, w centrum. Lat mam 35+ :). Czasu nie mam za dużo, ale znalazłabym chwilę, gdybym miała motywację.
akwamaryn45@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej!
Również szukam kogoś, z kim mogłabym porozmawiać i gdzieś wyjść własnie do kina, na wystawę, koncert, kawę, ciacho czy wino. Najbardziej mi chyba brakuje wyjść na jakieś wydarzenia kulturalne. Mam 29 lat i mieszkam w Gdyni. Jeśli byłybyście zainteresowane spotkaniem, to podaję mojego maila: centka12345@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

za dużo ubrań nie mieści sie w szafie (4 odpowiedzi)

co zrobić z nadmiarem ubrań za łdne do wyrzucenia i oddania

przedłużanie włosów w 3mieście (5 odpowiedzi)

witajcie, poradzcie proszę gdzie można przedłużyć włosy? sprawdzony salon/fryzjerka dzięki...

Samodzielna nauka języka angielskiego - rady :) (149 odpowiedzi)

Hej :) Postanowiłam zacząć uczyć się języka angielskiego. Niestety finanse nie pozwalają na...