Kasia - opinia (1) Obsługa na najwyższym poziomie. Szybko sprawnie, profesjonalnie. Polecam. Kasia Martyna G - opinia (1) Bardzo dziekujemy za pomoc w naszej trudnej sytuacji. Martyna G Krzysztof - opinia (1) Nie polecam. Obsługuje moją wspólnotę na Jabłoniowej w Gdańsku. 15,17,19.... Krzysztof
Ewelina - opinia (1) Powiew świeżości w działaniu. Polecam wszystkim wspólnotom które utknęły z... Ewelina Dawid - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi. Analiza umow podpisanych przez... Dawid M.D. - opinia (1) Nie polecam tej firmy! Miesiącami trwa usuwanie usterek bardzo prostych do... M.D. Jerzy - opinia (1) Goraco polecam tego zarzadce. Nowoczesny i slowny. Jerzy MB - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście. Życzliwa i pomocna obsługa. Polecam. MB Monika - opinia (1) Pełen profesjonalizm, jakość usług na najwyższym poziomie z czystym sumieniem... Monika Paweł - opinia (1) Absolutny brak profesjonalizmu. Zarządca odmawia wydania zaświadczenia o... Paweł Wojciech Szuba - opinia (1) Moje uznanie dla pełnego zaangażowania w to co robią. Bardzo polecam Wojciech Szuba Michał - opinia (1) Przemiłe Panie Administratorki, sprawna i rzeczowa obsługa klienta. Jestem... Michał Polecam (1) Panie administratorki zawsze są bardzo mile, chętnie pomagają we wszystkich... Ka Polecam - Gdańsk Wrzeszcz (1) Administrator, który nie boi się wyzwań. Wrzeszczanin Zmiana na lepsze (1) Kilka miesięcy temu zmieniliśmy administratora naszej wspólnoty. Po tym... Ludwik Dąbrowski Powiew świeżości (1) Podoba nam się świeżość i łatwość w działaniu firmy KOLOSEUM. Mariusz Zdecydowanie polecam!!! (1) Nareszcie nasza kamienica ma godnego zarządcę, po wielu problemach z innymi... Radosław Szybko, sprawnie i profesjonalnie (1) Administrator wart polecenia. Marcin Ideałów nie ma ale zdarzają się porządni ludzie. (1) Ten cytat w pełni opisuje firmę KOLOSEUM. Zdecydowanie polecam Iwona Gdańsk polecam (1) wszystkie kategorie: obsługa, oferta, jakość usług i cena są na najwyższym... bogdan