Skuteczna Policja III komisariat (1) Witam ,chciałam podziękować za bardzo szybkie i sprawne załatwienie sprawy.... Ewa Czas oczekiwania+ (2) Rzeczywiscie czas od mojego zgloszenia do przyjazdu policjantow byl bardzo... Przemyslaw A. Hamstwo!!!! (4) Dnia 12.02.2015r okradziono moja firmę w związku z miejscem zdarzenia... Zażenowana
"Zbrojny incydent" w sklepie spożywczym we Wrzeszczu (1) Od chwili zgłoszenia do pojawienia się w miejscu interwencji pierwszej z -... Magdalena patriotyzm zawodowy (2) Jedna trzecia zatrudnionych funkcjonariuszy policji w III komisariacie nie... zatrzymany Zakłócenie porządku publicznego - ul. Wyspiańskiego/ pl. Komorowskiego (1) Barany, którzy wynajmują mieszkania studentom, powinni się jeb**ć w głowę... Zatroskany Sposób przesłuchania (1) W nocy zostałem napadnięty. Pobity i okradziony. Owszem interwencja... maciej.mgm Przeszukanie pokoju z atrakcjami (1) Podczas przeszukiwania mojego pokoju (bez mojej obecności) atakowali słownie... Mateusz Długo ? (3) Mam od komisariatu dosłownie 2 min a czekałem na interwencje 2 godziny ... OBywatel Brak alkomatu (2) Nie polecam nikomu współpracować z tym komisariatem. Pani siedząca przy... Marcin Hermanowski Dziwne za co placa spiacemu policjantowi. (2) Witam panow policjantow którzy wysypiaja sie na sluzbie.26.02.2013 godz 17:15... Mariusz Podziękowanie (1) Moja żona została napadnieta w mieszkaniu . Zgłoszenie i przesłuchanie na... Krzysztof Odzyskana walizka wraz z zawartością , Podziękowanie dla Komisariatu ul. Biała 1a (1) Serdeczne Podziekowanie dla Pana Naczelnika i osób współpracujących przy... wb Podziekowanie (1) Serdecznie dziękuję za bardzo szybką i skuteczną pracę przy czynnościach... Jerzy Cieślak zero reakcji dosłownie! (1) zgubiłem lub skradli mi (nie jestem pewien) portfel w którym miałem... zrozpaczony! Dobry człowiek, dobra Policjantka (1) Witam! Tak się zlozyło, że w ubiegłym roku zgłosiłam interwencję.Moją... Bożena D ok (1) kilka razy musiałem prosić o interwencję i wszystko było w porządku, chłopaki... jerzy w sumie ok (1) No cóż...pewnie mogłoby być lepiej ale nie jest źle. interesantka