Kompletny początkujący z pytaniami

Cześć chłopaki, wczoraj kupiłem nową rakietę tenisową i dopiero zaczynam się uczyć tenisa. Minie około miesiąca lub dwóch, zanim będę mógł uczęszczać na lekcje ze względu na terminy i egzaminy, a co nie, więc próbowałem ćwiczyć sam, zanim to zrobiłem. Mam kilka pytań na ten temat i zastanawiałem się, czy wszyscy moglibyście mi pomóc! Oglądałem na YouTube filmy o chwytach, a także o podstawowych serwach forhendowych i backhandowych, i nadal jestem zdezorientowany w kilku sprawach

Jakie praktyki mogę wykonywać samodzielnie?

Próbowałem kołysać się w cieniu, ale po kołysaniu nie wiem, czy robię to dobrze, czy źle, a moje nadgarstki są trochę nadwyrężone, czy to normalne?

Jakie koncepcje powinienem mieć na uwadze, kiedy ćwiczę?

Czy jest coś jeszcze, o czym powinienem wiedzieć?

Wielkie dzięki, będę aktualizować, jeśli będę miał więcej pytań, naprawdę chciałbym się poprawić i być dobry w tenisie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć chłopaki, wczoraj kupiłem nową rakietę tenisową i dopiero zaczynam się uczyć tenisa. Minie około miesiąca lub dwóch, zanim będę mógł uczęszczać na lekcje ze względu na terminy i egzaminy, a co nie, więc próbowałem ćwiczyć sam, zanim to zrobiłem. Mam kilka pytań na ten temat i zastanawiałem się, czy wszyscy moglibyście mi pomóc! Oglądałem na YouTube filmy o chwytach, a także o podstawowych serwach forhendowych i backhandowych, i nadal jestem zdezorientowany w kilku sprawach

Jakie praktyki mogę wykonywać samodzielnie?
https://100001.onl/
Próbowałem kołysać się w cieniu, ale po kołysaniu nie wiem, czy robię to dobrze, czy źle, a moje nadgarstki są trochę nadwyrężone, czy to normalne?
https://1921681254.mx/
Jakie koncepcje powinienem mieć na uwadze, kiedy ćwiczę?

Czy jest coś jeszcze, o czym powinienem wiedzieć?

Wielkie dzięki, będę aktualizować, jeśli będę miał więcej pytań, naprawdę chciałbym się poprawić i być dobry w tenisie!

I got this,...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Znacie jakieś peptydy, które można stosować ? (3 odpowiedzi)

Znacie jakieś peptydy, które można stosować ?

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (101 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...