Konsultacje żywieniowe online

Temat dostępny też na forum: Morena
Dzień Dobry! Nazywam się Paweł Lewandowski. Zajmuję się zdrowym odżywaniem i pomagam innym w zmianie swojej sylwetki i zwiększeniu energii w ciągu dnia! Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, gdy mi się udało zmienić moje życie na zdrowsze to wiem, że innym też się to może udać!

Jesteśmy już prawie miesiąc po wakacjach, zbliżają się kolejne święta oraz sylwester, nowy rok i co za tym idzie? Nowe postanowienia życzenia Znowu będziesz miała/miał te sam plany, marzenia i być może nie zrealizujesz tego, Ty o tym już teraz wiesz, że może się nie udać.

Nie myśl o tym teraz! Zacznij od dziś zmieniać stereotypy, jest jeszcze czas by spełnić marzenie o lepszym zdrowiu, świetnej sylwetki, wysypianiu się i budzeniu bez konieczności ustawiania kilku budzików Wszystko to co wymieniłem to tylko przykłady, aczkolwiek każde z nich jest do zrealizowania, w tym czasie 3 miesięcy!

Wychodzę do Państwa naprzeciw z pomocą! Mam do zaoferowania bezpłatne konsultacje żywieniowe online Do końca września pozostało kilka dni, także mam coś specjalnego!

Gdy ktoś z Was chciałby, abym danej osobie pomógł w dążeniu do swego celu to serdecznie zapraszam do rozmowy.

Do 14-dniowej współpracy w cenie pakietu możliwości dorzucam przekąskę słoną, która śmiało wystarczy na całe 12 dni

Do 30-dniowej współpracy w cenie pakietu dołączę słodką przekąskę, która jest dostępna w 3 różnych smakach Ona zaś wystarcza na cały miesiąc

To tylko teraz we wrześniu taka akcja!!!

Zachęcam do wzięcia udziału w konsultacji! Naprawdę warto! A gdy chcesz czegoś więcej to zapraszam do współpracy

Jeśli chcesz spróbować swoich sił na temat swojego odżywiania to wypełnij ankietę żywieniową. Gdy choć jedno pytanie sprawi Ci trudność, to tym bardziej zapraszam do rozmowy!

https://forms.gle/QHQ8zwqoL9MP1gFo7

Nie zwlekaj do ostatniej chwili! Napisz, jak najszybciej i działajmy!
Adres kontaktowy: p.lewandowski93@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W innym miejscu piszesz, że bezpłatne a tu piszesz o pakietach. Czyli rozumiem, że masz dwie oferty?Jedna faktycznie bezpłatna (w jakim celu?) a druga płatna?Czy może po prostu szukasz klientów w ten sposób?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spotkanie w kazdym ogłoszeniu jest bezpłatne, niezależnie od tresci.
Tutaj zalezy mi na zgloszeniach, do wziecia udzialu we wspolnej współpracy za co tez dodatkowo dorzucam paczke przekasek. Kurcze, toc to bardzo dobra oferta, nie rozumiem dlaczego się Pan czepia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0