Kontynery PCK

Czy ludzie, którzy przeszukują rzeczy w kontynerach PCK, na przeciwko OSP w Bojanie, mogliby zachować trochę porządku? W ostatnim czasie, za kontynerami istnieje istny bałagan i czy ktoś może się tym zająć, żeby te kontynery usunąć z tego miejsca? Widok porozrzucanych rzeczy nie najlepiej świadczy o naszej miejscowości i niestety od pewnego czasu wygląda tam, jakby jakieś stado wron walczyło o dobytek. Do takich sytuacji niestety dochodzi późnymi wieczorami. Rozumiem, że nie każdego stać na nowe rzeczy, albo przechodzi jakiś kryzys finansowy, ale ludzie: porządek powinien być. Także może Sołectwo tym się zainteresuje i może naprawdę należałoby te kontynery przenieść w inne miejsce. Pod Kościołem niestety też są porozrzucane rzeczy, ale nie w takim stopniu jak na przeciwko OSP. Czasami zastanawiam się, czy ludzie w swoich chałupach też mają taki burdel...masakra.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tam przychodzą wyborcy Anny Zalewskiej, jej pełnomocnicy byli szybsi od tych przeszukujących.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Kontynery PCK

Jak stały w innych miejscach to też był syf dookoła. Na dodatek ludzie nie tylko przeszukują ale po prostu podrzucają śmieci dookoła kontenerów. Zmiana miejsca nie pomoże. Może monitoring jest potrzebny?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kontynery PCK

To może trzeba po prostu te kontynery usunąć. Zresztą nie najlepiej to wygląda na samym wjeździe do Bojana. Może przenieść pod remize, zainstalować monitoring, to każdy będzie przykładal się do porządku.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kontynery PCK

No wsadźcie je do wozu strażackiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Kontynery PCK

Nie do wozu strażackiego, tylko może w jakieś ustronne miejsce, gdzie nie będą aż tak się rzucać. Troszkę chyba kogoś poniosło. Post jest grzecznosciowy i może ktoś będzie miał jakiś pomysł żeby ten problem rozwiązać. Nie oszukujmy się, bo problem jest, o czym świadczy ten cały bajzel dookoła kontynerow.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kontynery PCK

Te rzeczy przywożą i nie wrzucają do skrzyni. Osobiście widziałam to kilka razy. Dywany, doniczki, materace, szmaty , puszki po farbie irp
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kontynery PCK

Za takie praktyki powinien być mandat. Każdy powinien wiedzieć, co należy wrzucać do kontynerow. Dodatkowo w ostatnim czasie zauważam, że udział w tym bajzlu bierze pewna rodzina: Pani o blond włosach, Pan chodzący często z siatka i dzieckiem. Jeżeli w dalszym ciągu będą robić bałagan, to może będzie czas żeby na forum podać nazwisko. I będzie po sprawie. Dodatkowo, nie ma miejsca w kontynerach, to szukam innych, a jak nie, to czekam aż zostaną opróżnione. I żadnego więcej syfu dookoła kontynerow. Jakieś krzesełka, nie krzesełka, wózki, nie wózki. Logiczne jest to, że takiego wózka nie wrzuci się do kontynera ze względu na pojemność, także nie jest to miejsce na oddawanie takich rzeczy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kontynery PCK

PSZOK powinien przyjmować każde i każdą ilość odpadów. Krecenie nosem , ze pralka bez silnika, ze cztery opony a nie trzy bo jakies limity. PSZOK nie przyjmie, to las tak i gmina zaplaci
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak z ciekawości, kontyner to po kaszubsku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dla mnie to może być nawet pojemnik. Wpisz sobie do Google, to Ci podpowie. Burdel to burdel, syf to syf a ludzie nauczyli się wszystko odnosić pod PCK i tyle. A nie do tego służą te pojemniki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kontenery powinny być usunięte. Koniec kropka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze mówiąc to też jestem tego samego zdania. Strasznie to wygląda przy ulicy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To dowód niedorozwoju społecznego, obywatelskiego i złych wzorców z góry. Rodzice nie dają dobrego przykładu, policja nas nie chroni, rządzący mają nas w d., program HIT-u i nauka strzelania w szkołach wyprowadzi małych Polakow dokąd?.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzisiaj znowu wozek stał. Rozumiem, że ktoś może powiedzieć, że szkoda wyrzucić, czy coś. Zrobić ogłoszenie, oddam i tyle a nie zostawię przy pojemniku i niech ktoś to za mnie posprząta...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja już mam wrażenie, że po te ubrania nikt nie przyjeżdza, bo cały czas jest pełny...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyjeżdżają. Byli w piątek 28.10 o godzinie 5:40. W sobotę leżały ubrania rzucone przez kogoś pod kontener.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W kontenerach pusto a za nimi pełno Ludzie podjeżdżają samochodami i nawet im się niechce wrzucić do środka Kamera przydałaby się
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

PSZOK powinien być w miejscu bardziej dostępnym to może ludzie by tam zawozili. Można by jeszcze przy tych kontenerach ustawić tabliczkę z informacją gdzie jakie śmieci oddawać no i kamera koło kontenerów jest niezbędna.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zbiórka na sztandar szkoła podstawowa w Koleczkowie (4 odpowiedzi)

Poszukiwani Sponsorzy na Nowy Sztandar dla ZSP Koleczkowie Z okazji święta Patrona -...

Pytanie do ..... (7 odpowiedzi)

Startujących w wyborach. Jaka jest przyczyna niskiego ciśnienia wody w sieci wodociągowej w...

Do licznych włascicieli psów (17 odpowiedzi)

Wiem, że zapewne mój post odbije się pustym echem, ale uważam, że przelała się już czara goryczy...