Korki na AK - to dopiero początek

Informacja z profilu prezydent Gdańska:
Przygotowujemy się do remontu al. Armii Krajowej i chcemy, aby powstała tam ekostarda, o którą od dawna zabiegają mieszkanki i mieszkańcy - szczególnie fani dwóch kółek O konkretnych rozwiązaniach opowiemy na spotkaniu, na które serdecznie Was zapraszam. Spotykamy się w ten czwartek, 3 października, o 17:00 w Szkoła Podstawowa nr 8 im. Przyjaciół Ziemi ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To ma sens

O ile podjazd na Armii jest w miare normalny a nie jak na Cienistej. Jechałem tam tylko autem więc nie wiem. Jak jest mocno pod górkę to droga rowerowa tam nie ma sensu
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 6

Więc co ma sens??? Plan miasta, to zabranie jednego pasa Armii Krajowej na ścieżkę rowerową (sorry- DDR). Korki na W-Ztce w godzinach szczytu osiągają kilometr. Po tej zmianie "na prośbę mieszkańców" będą się zaczynać chyba od Dworca i od estakady przy stadionie żużlowym.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dokładnie idz na spotkanie i protestuj! Nieobecni nie mają głosu!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może te korki by się rozładowały gdyby cześć jechała na dół rowerem? ja popieram ścieżkę rowerową tłoczenie coraz większej ilości samochodów w mała przestrzeń zawsze kończy się korkami. Sam dużo jeżdżę samochodem i nie oczekuję cudów "fizyki nie oszukasz". Jak będzie możliwość jazdy rowerem chętnie skorzystam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem czy wiesz ale mamy 2024

Liczba rowerów elektrycznych dla których da górka to pikuś jest naprawdę spora, a będzie ich tylko więcej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Na tą ścieżkę czekam tam od 20 lat, dwa pasy tam wystarczą od kiedy nie jeżdżą tam autobusy i zdecydowanie rowerowa się tam zmieści. Dużo osób będzie korzystać. Niesamowicie poprawi to komunikację bo inne drogi na Chełm dla rowerów są dość wymagające, jak ktoś nie ma kondycji. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O super, w końcu coś się ruszyło!

Ten projekt jest już chyba o kilka lat spóźniony, wreszcie się zaczynają za to brać.
To jakaś paranoja, żeby tak gęsto zaludnione miejsca nie miały wygodnego połączenia rowerowego z centrum.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 68

I tak nie dasz rady podjechać pod tą górkę

Jedź lepiej wzdłuż Kartuskiej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ja nie dam rady?! Ja?!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po pierwsze jak Cienistą od lat daję radę (jak setki innych ludzi) to tam sobie też poradzę.
Po drugie, słyszałeś o czymś takim jak rower elektryczny może kiedyś?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Elektryczny to nie rower

Beka elze słabiaków
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mama gdzieś co o tym myślisz i jak to nazywasz.
Możesz na to mówić nawet bulbulator, a mnie obchodzi tylko to, że wozi mnie codziennie bezproblemowo do pracy i z powrotem i oszczędzam masę czasu, pieniędzy i nerwów, bo nie stoję w puszce w korku jak frajer :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Liczysz się tylko Ty!

No cóż...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przeczytałem "estakada" na AK i już się ucieszyłem

a później mi się przypomniało jakie środowiska rządzą w Gdańsku
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 5

To jest plan by połączyć korki

Po tych wspaniałych zmianach korek na Armii Krajowej połączy się z tym na Podwalu i będzie się ciągnął od Łostowickiej do Głębokiej. Brawo
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieli to zeobic lata temu ale sie urzednikom nie chcialo
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Rowerem wzdłuż AK

z twarzą w rurach wydechowych aut xD
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiadukt przy cmentarzu by zrobili

ale lepiej zakorkować miasto
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

To pis się zadeklarował że zrobi ale wybraliście serdeczność i po jednym pasie z ak na minus bo ścieżka rowerowa xD
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

To jakiś żart??

Może jeszcze chodnik dobudujcie obok! Chore pomysły!!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 6

Nie? Kto to słyszał, żeby w mieście chodniki były!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

No... można.

Ale przecież AK to przelotówka przy której nic nie ma. Kto by chciał godzinę dyrdać na piechotę żeby zobaczyć pierwszy budynek przy drodze?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Osobiście uważam, że trzeba zrobić ekostradę na obwodnicy, no i dziwię się, że na autostradzie nie ma.

Konieczne jest połączenie rowerowe z Zakopanym!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 5

Pewnie chciałeś być zabawny ale trochę ci nie wyszło

1) drogi rowerowe równoległe do obwodnicy na górnym tarasie są w planach od lat
2) do Zakopanego z Gdańska rowerem jedzie się tak: Eurovelo 10 na Green Velo na Eurovelo 11 na Velo Dunajec lub Velo Małopolska. I te drogi już istnieją. Nie dziękuj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

miasto które działa

Mieszkańcy Gdańska południe to chcą wiecej dróg,aby nie tracić 3godz. na dojazd i powrót z roboty,
Gdzie nowa ul.Swietokrzyska która jest budowana od 20 lat,to tylko przykład,czy płyty na Człuchowskiej to miasto czy jakaś dziura w podlaskim.
Dziękujemy Pani prezydent wiecej bloków mniej ulic.
Pytanie do Pani Prezydent czy jest świadoma, co dzieje już teraz na AK?
Gdzie estakady?
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie chce Cię martwić, ale teraz w podlaskim są lepsze drogi niż w Gdańsku. Taki paradoks.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

I tu masz zapewne racje,w porównaniu do innych wiekszych miast zostajemy daleko w tyle.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej! Ja jestem mieszkańcem południa i chcę więcej metod dzięki którym będę mógł olewać auto.

Żal mi strasznie że na SKM będzie trzeba z 6 lat poczekać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Sorry 6 lat do bedziesz czekal na projekt i nastepne 6 az zbuduja,mnie juz zapewne nie bedzie na tym świecie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na skm to poczekasz z 10-15 lat bo to miasto, które działa xD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Płyty na człuchowskiej w większej części zniknely bo deweloper zrobił drogę. Jak się Grzelaka na spotkaniu przy ławeczce o remont pytałem mówił że nie ma pojęcia co i jak xd
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie potrzeba żadnej ekostrady wzdłuż drogi która auta pędzą 100 km/h i szybciej.
Wystarczy zrobić łącznik z Kartuskiej przez Pobiedzisko na Chełm albo alternatywnie przez Pohulanka utwardzane pobocze.
Mówię to jako rowerzysta i kierowca.

Ta droga rowerowa wzdłuż AK to porażka.
To jak jechać poboczem ekspresówki. Od samego wiatru z mijających aut będą wypadki niedoświadczonych rowerzystów.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4

To się ograniczy do 50 i w czym problem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

W tym że kierowcy znak będą olewać ciepłym moczem.

I będą przy tym strasznie pudłować bo ciężko się celuje przy 100/h
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pojedź tam wieczorem.
Ostatnio wracałem z Auchan na Chełm.
21, środek tygodnia.
Mijali mnie z prędkością min 150 km/h.
Zero policji. Znaki tylko dla ozdoby
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skandal

No cóż, pisząc delikatnie, to jest skandaliczny pomysł. Południe Gdańska stoi, zresztą i nie tylko południe i po co zmieniać coś na lepsze? Lepiej utrudniać ludziom życie. W zeszły piątek niespełna 6 km przejechałam w 1h i 20 minut po to, aby odebrać swoje niepełnosprawne dziecko z przedszkola. Mam nadzieję, że Pani prezydent nie ma takich zmartwień jak ja - taki szarak.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dulkiewicz to porażkai nieszczęście dla tego miasta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie ma sensu i zapewni jeszcze większe korki na tej super ruchliwej drodze! Tam trzeba budować wiadukt nad skrzyżowania z Havla, a nie ścieżkę rowerową!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Guma69

jak chcą poprawy komunikacji, to niech w końcu wiadukt wybudują nad skrzyżowaniem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1