Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

Witam wszystkich,

Ostatnio lubię oglądać Kosmikę TV, wróżbitę Macieja i innych, nawet próbowałam zadzwonić, próbowałam kilka razy, dzień później znów kilka razy i w żaden sposób nie mogę się dodzwonić. Jak to jest, że ludzie którzy się tam dodzwaniają mówią że udaje się za pierwszym, drugim razem, a mnie nie udało się wcale pomimo usilnych prób, pomimo że dzwoniłam w różnych momentach, i w trakcie porady i w innych momentach? Czy to oglądacie? Może jest ktoś kto się dodzwonił i potwierdzi, że faktycznie można dodzwonić się łatwo.
Nie chce żeby zaraz stworzyła się dyskusja na temat czy wierzyć we wróżby czy nie, czy sie sprawdza czy nie, czy głupota korzystać czy nie...
Co o tym myślicie?
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 51

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

hahahah a myslalam ze jestesmy sami:) z mezem czasami siedzimy wieczorem i nie mozemy sie nadziwic Maciejowi, ta jeo gestykulacja i teksty" i znow 100 % trafnosci" , czasami jak znajomi wpadna na drinka to siedzimy i sie nabijamy, tez proboewalismy sie dodzwonic i to nie raz i nic, zawsze ze wybrali inny nr,
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

tez tak myslałam i dzwoniłam z różnych numerów ale nic z tego
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Kosmika TV Wróżbita Maciej i inni...

JA TEŻ TO OGLĄDAM DLA MNIE TO ZWYKŁA ŚCIEMA ONI WYŁAPUJĄ TYLKO TE NUMER CO WIDZĄ PO RAZ PIERWSZY WTEDY LUDZIE MÓWIĄ ŻE DODZWONILI SIĘ ZA PIERWSZYM LUB DRUGIM RAZEM ALE PRÓBUJ MOŻE SIĘ UDA TO NIE JEST MOŻLIWE WRÓŻYĆ KOMUŚ PRZEZ TELEFON
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 12

Inne tematy z forum

Wielkosć członka (21 odpowiedzi)

Czy jakaś kobieta wysmiała kiedyś jakiegoś faceta z powodu jego małego knuta ? :D

Najlepszy adwokat (10 odpowiedzi)

Dziwie się poprzednim negatywnym opinią. Nie zgadzam się z nimi. Pani Adwokat Halina Car jest...

Dobry szampon na łupież (39 odpowiedzi)

Dziewczyny doradźcie coś, bo już mi ręce opadają!