Krem do cery trądzikowej

Jaki krem do cery trądzikowej możecie polecić? Słyszałam, że effaclar duo plus czy coś takiego jest dobry ale nie mam pojęcia jaka to firma :( Używa ktoś? Może mi ktoś powie coś więcej na jego temat ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Krem do cery trądzikowej

Jest to La Roche Posay, ja polecam kosmetyki firmy Avene
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Krem do cery trądzikowej

Arkana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Krem do cery trądzikowej

Nie ma jednego dobreo kremu na trądzik - jego przyczyny są różne (mogą być np. hormonalne!) i tak samo różnie trzeba podchodzić do jego terapii.
Polecam Ci napisac wiadomość na facebooku tutaj: https://www.facebook.com/pinqwinpl/
Sklep prowadzi dziewczyna z ogromną wiedzą i na pewno poświęci Ci chwilę, żeby poznać Twój problem i podsunąć Ci kosmetyk, który pomoże... albo doradzi coś zupełnie innego (badania hormonalne, zmiana diety, wypoczynek.....)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Krem do cery trądzikowej

Unikam kosmetyków wszędzie reklamowanych i tych drogeryjnych. Od czasu jak zaczęłam się wczytywać w sklady kosmetyów.Niesteyt ale wiekszość z nich zawiera składniki, które nie są polecane przy skórze trądzikowej. Takie jak:
parabeny
silkony
parafiny
i inne oleje mineralne

Wszystko to zapycha i jeszcze bardziej zaognia stan skóry. Aktualnie stosuję na twarz rano i wieczorem sserum Sevolium. Serum dostępne jedynie przez internet ale jest to polski przebadany produkt. Skład tylko naturalny. Róznica diametralna, cera o wiele łatwiejsza, wyłagodzona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Krem do cery trądzikowej

Ja mam problemy z tradzikiem od bardzo dawna.. zadne masci kremy ani tabletki od dermatooga mi nie chcialy pomoc :/ póki nie poszłam do salonu kosmetycznego na zabieg na trądzik. Byłam w http://www.arkesia.pl przejrzyj sobie ich strone. Naprawde duzo pomaga- mam juz o polowe mniej pryszczy i czuje sie coraz piekniejsza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam sie ja tez chodze do Arkesii i dla mnie pelen profesjonalzm
Najlepszy salon w trojmiescie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

mesoestetic ma fajne kremy na tradzik,te ktore maja retinol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi osobiście pomógł krem, który przepisała mi pani dermatolog - Qcera, jak dla mnie rewelacyjnie się spisał ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja od siebie moge polecić naturalny krem sevolium. mam juz któreś z kolei opakowanie i krost jest mniej a i mniej i rzadziej wychodzą nowe. przebarwienia tez jakoś się zmieniają na lepsze. jest na drożdzach i lukrecji, wiec wszystko co dobrze faktycznie działa na trądzik. jakby coś to na razie nie ma go w aptekach, ale można zamówić z allegro albo z http://sevolium.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a co dokładnie robią drożdże i lukrecja w tym sevolium że ten trądzik znika?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

drożdże w sevolium przede wszystkim działają kojąco i nawilżająco. poza tym z tego co wiem to przyspiesza regenerację, a lukrecja reguluje sebum a raczej to żeby było go po prostu mniej niż normalnie przy trądziku ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Krem do cery trądzikowej

Zabiegi kwasowe lub kremy z kwasami, np salicylowym, glikolowym itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre do cery trądzikowej są kosmetyki z serii black sugar detox od Bielendy. Zawierają aktywny węgiel i cukier trzcionowy, najbardziej mi pomógł przy trądziku żel micelarny. On nie tylko dobrze oczyszcza, ale przede wszystkim nawilża skórę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


znacie jakieś składniki ktore działaja na zatrzymanie łojotoku czy sebum na twarzy? czego szukać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Przede wszystkim lukrecja, cynk i jeszcze sporo rzeczy pewnie tylko lepiej odpowiedzialne poszukać tego co ma te substancje w składzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


No trochę mnie zainteresował ten sevolium, ale szczerze mówiąc jest to coś ciekawego i chyba mniej typowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobra jest seria z Bielendy z glinką zieloną, na cerę trądzikową właśnie. Botanical Clays. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ? (215 odpowiedzi)

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic...

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

Moda plus size (8 odpowiedzi)

Słyszałam o fajnym sklepie plus size na fejsie...