Krem pod oczy richevon

Dziewczyny czy któraś z Was używała moze kremu pod oczy richevon? Zmagam się z dylematem czy kupić czy nie. Z artykułu wynika, ze ma dobry skład:
https://zdrowie.wprost.pl/uroda/10301575/krem-pod-oczy-richevon-eye-pozbadz-sie-niedoskonalosci.html

Mam 25 lat, ale zmagam się od dobrych kilku lat z problemem ze skórą pod oczami. Mam suchą i bardzo wrazliwą skórę i dodatkowo sińce, które codziennie muszę zakrywać korektorem bo są bardzo widoczne (jak sie nie pomaluję, to inni pytają sie mnie co mi jest i czy przypadkiem sie nie rozchorowałam).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Używam tego kremu od dłuższego czasu oraz ostatnio kosmetyczka pochwaliła mnie za stan skóry pod oczami. I sama pytała sie mnie czego używam, a używam właśnie tego kremu. Nie byłam do niego przekonana z uwagi na cenę. Ale jest wydajny tak wiec jeszcze mam go sporo w opakowaniu. Miły kosmetyk, ktory dobrze nawilża, a przy tym znacznie zmniejsza widoczność zmarszczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W rankingach kosmetyków pod oczy jest obecnie na pierwszym miejscu co mnie nie dziwi bo sama rownież bardzo go lubię https://portalkosmetologiczny.pl/ranking/krem-pod-oczy-przeciwzmarszczkowy-zestawienie-najlepszych-kosmetykow/ . W składzie znajdziesz same naturaln składniki ( mila odmiana od tego co serwuje wiele firm). .Serum ma kremową konsystencję, która zapewnia dogłębne nawilżenie i odżywienie! Nie powoduje łzawienia oczu (a o to u mnie nie trudno). Ja na razie nie zamierzam zmieniać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widocznie trzeba wypróbować :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyglada ciekawie po skladzie ale nie probowalam jeszcze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Coś skutecznego na cellulit (48 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, doradźcie coś dobrego na cellulit. Piję dużo wody, dużo chodzę, spaceruję,...

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi (14 odpowiedzi)

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba...

Jaki wybrać kolor torebki, aby pasował do większości ubrań? (8 odpowiedzi)

Chce sobie kupić jakąś torebkę, ale nie wiem jaki kolor wybrać. Nie stać mnie na to, aby kupić...