Kręta 48A

Temat dostępny też na forum: Kręta 48A
Apartamenty przy Krętej położone będą w otoczeniu lasu, w miejscu, które jest oddalone od głównych miejskich szlaków komunikacyjnych, a jednocześnie bardzo blisko nich. Kręta to urocza, brukowana uliczka z willową zabudową. Jest to wymarzona lokalizacja dla osób, które chcą mieszkać w otoczeniu natury, a zarazem blisko miasta i jego udogodnień.

W budynku powstanie zaledwie dziewięć mieszkań, ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Deweloper

WItam wszystkich. czy ktos ma jakies informacje nt tego dewelopera? jest godny zaufania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyłączam się do pytania. Kontakt z biurem zerowy, telefonu nikt nie odbiera, na maila nikt nie odpowiada. To raczej nie zachęca i budzi mój poważny niepokój.
Monika
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

tel Pani Dorota odbiera,
kontakt nie mniej mogłby być lepszy bo na zadane pytania to trzeba się prosić o konkretne odpowiedzi.
Dziwi mnie trochę brak KRS na stronie - tak jakby to bylo zrzeszenie jakiś tam malych deweloperów a nie jedna firma. Chcialbym tez zobaczyc ich dotychczasowe realizacje ale sa tylko miejscowości.
Czy ktokolwiek otrzymal umowe deweloperska do wglądu? na cokolwiek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

titan premium opinie (6 odpowiedzi)

Gwarantujemy, że Ty i Twoja partnerka będziecie zadowoleni! Nadal zastanawiasz się – Titan Gel...

Przeprowadzki (40 odpowiedzi)

Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z Krakowa do Warszawy....

Orzeszkowej 7 (3 odpowiedzi)

Aniołki to dzielnica dla osób, które cenią sobie spokój, ale nie chcą rezygnować z miejskiego...